АПРИЛ вече наближава, тати креватчето на бебчо сглобява!

  • 11 921
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 96
Малеее, Aquariel, стискам ти палци всичко да е ОК. Радвам се, че се чувстваш по-добре. Пази се Naughty  Hug

# 76
  • Мнения: 6 713
ЛУРДЕС, и аз имам такива болки, няколко пъти казах на док но той явно не го сметна за нещо притеснително. В повечето случаи са когато се движи беба или рита. При мен е като пробождане за секунди.

И при мен е за секунди! Наистина се получава като бебка се движи.

Aquariel, радвам се че си по-добре Hug

# 77
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
aquariel и Барби дано всичко да е добре. Пазете се много.  Hug

# 78
  • Мнения: 319
Aquariel дано се оправиш,че представям си какво ти е Shocked

Верчо и на мен ми предлагат да ми дадат помпа на Чико ползвана  миналата година за 2-3 месеца и аз се чудя дали да я взема и хубаво да я стерилизирам или нова да купувам newsm78 Една лекарка ми каза,че нямало проблем да я ползвам Rolling Eyes

Варненки значи последно аз ще съм отвън в 18 часа.........там ще чакам някоя от вас да ме познае(от аватара) Peace

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 52
Aquariel голяма олелия си преживяла!Пожелавам ти наистина много здраве и без повече истории от този сорт Hug

# 80
  • Мнения: 70
Aquariel, ужасно е това което си преживяла. Радвам се, че сега си по-добре. Дано и резултатите да са ОК и да няма нищо сериозно. А да не е някакъв ентеровирус? Аз в началото на бременността преживях нещо подобно една нощ, но без температурата, дори се обаждахме на бърза помощ (не че дойдоха), и се оказа ентеровирус.

# 81
  • Мнения: 200
Благодрая за хубавите пожелания  Heart Eyes а какво е ентеровирус? Би трябвало урината да покаже нали?

# 82
  • Добрич
  • Мнения: 52
ентеровирус е вирус,който засяга стомашночревния тракт.,характерно за тези вируси е разстройството и повръщането Peace

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Леле, Aquariel , това някакъв гаден вирус ли е Confused Милата, радвам се, че си добре вече Hug
Аз пак прекалих с разходката днес; като излязох в 10.20, преди 15 мин.се прибрах Rolling Eyes Намерих комплект чаршафчета, само обиколник не харесах и се наложи да си поръчам; в петък ще е готов, дано го направят хубав Praynig.
 Пуснах две снимки на нашето креватче Laughing
Ясмина, то е ясно, че всички ще пуснем снимки от изписване, мен само ме притеснява факта да не ме изненада някой момък, че само дамски покупки съм направила досега Crazy
Vanyivan, трябва да има бутонче валиде или верифе, нещо такова newsm78 Аз не разбирам бъкел от френски и общо взето се ориентирам визуално или по аналогия с английския Embarassed

# 84
  • Мнения: 200
Ами да нищо чудно, може и грип да съм изкарала, дано само не са бъбреците  Praynig То ще се чуе днес. Аз отивам на доки после ще ви пиша пак. Най-много се притеснявах за бебка, дано нищо да и няма  Praynig
Чао от мен за сега  Flutter

# 85
  • Мнения: 111
Здравейте момичета!
Не съм писала много отдавна, но то при мен няма нищо ново Simple Smile Иначе всеки ден ви чета  Party
Единственото с което мога да се "похваля" е че съм на безсолна диета - доки ми забрани солта, каза че задържам вода, понеже ми се подуваха глезените и пръстите и за две седмици качих 3.5 кг! Определено мога да кажа че има ефект, но пък всичко ми е адски безвкусно без сол. Е, малко остана така че ще потърпя   Peace
Поздрави на всички!   bouquet

# 86
  • Popovo
  • Мнения: 571
Роска, и при мен нещата са така. Подуват ми се ръцете, краката, че и лицето ми подпухва и док каза без сол, но ми е страшно безвкусно и си слагам по малко.
Днес ходих за болничен и гледахме бебчо, обърнал се е напречно, влизам в отбора за правене на упражнения за обръщане.
На всички майчета с болежки, бързо оздравяване.   bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 7
върнах се Simple Smile не ме оставиха пак в болницата слава богу всичко е наред  Praynig нямам разкритие шийката е ок Simple Smile обаче ми изписаха един куп лекарства - гинипрал, верапамил, гино дактарин и магнерот Simple Smile някой пил ли ги е ?  newsm78 ама кво да се прави Simple Smile а бебока пак се беше обърнал седалищно  newsm78 и да знаете - не си галете коремите и не си пипайте гърдите, защото това предизвиква контракции така каза лекаря. и също каза, че от 10 до 12 контракции на денонощие по 10 - 15 секунди всяка са нормални... но ако станат повече лошо...

# 88
  • Мнения: 96
Барби, радвам се, че си добре!

Ако на някой му е интересно, това е линк към статия в естествено.ком за Зорница София и как е кърмила бебчето си Wink
http://www.estestveno.com/index.php?pageid=3&langid=0&it … d=-2&cid=2025

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Kalli колички на Хаук във Варна съм виждала едиснтвено в Хиполенд. Може и в софийския да има.

Аз пък се чудя между:
1. Cangaroo Exclusive - много широка и удобна ми се струва. Единствено не знам дали трябва да се махне зимния кош за да се сгъне. Някой знае ли?
2. Cangaroo Vikoria - само дето ми се струва малко паянтов сенника. В новия каталог я има с много хубава нова разцветка.
3. Chippolino Dakota - има всички екстри, за които ритка говори, вкл.се откопчават няколко части от сенника за проветрение през лятото. Но пък ми се стори малко тясна - 30-31 см е широк коша. Това нормално ли е?

Общи условия

Активация на акаунт