Срещата е на 06-07.06 във Вонеща вода

  • 20 682
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Преслав нали знаеш,че ще яде с кака Ваня сладко сладко!От Търново до Вонеща вода не е хич далече,ще ви го обясним пътя,не е никак труден и няма нищо  Naughty общо с оня път за хижа Коман  ooooh!

# 76
  • Мнения: 2 084
пишете ни в списъка. коя дата остава

# 77
  • Мнения: 2 722
Бройте ни и нас за една стая тройка със сигурност, без значение от датите.
Калина, ще го нахраним, споко.

# 78
  • Мнения: 1 652
И ние сме на линия - 2 бройки плюс малко куче. Само здраве да е.  Hug

# 79
  • Мнения: 367
И за Вонеща вода сме съгласни. Там съм била за последно преди 15 години и имам хубави спомени.  И на мен много-много не ми се разправя с готвене, ама я що жени сме, можем да се разберем и направо да си занесем готова храна.  На място ще направим салати и т.н.   
Само уточнете датите - 31 и 1-ви ли остава?

За куриоз да ви кажа , че на 25  май 1991 г. бях на гости във Вонеща вода за абитуриентски бал и валя сняг.  Никога няма да го забравя. Дано , обаче , тази година случим на хубаво време!

# 80
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ако искате може за 24-25 май да го направим,незнам дали имаме първокласници обаче!
Трябва да уточним дата,ако трябва и да пуснем анкета,за да ангажирам станцията предварително!
За готвенето ,няма страшно,ще се организираме!
Да си направим   chef  кулинарен конкурс,после ще изядем конкурсните творения  Mr. Green

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 11:24 от Дидка

# 81
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ако искате може за 24-25 май да го направим,незнам дали имаме първокласници обаче!
Трябва да уточним дата,ако трябва и да пуснем анкета,за да ангажирам станцията предварително!
За готвенето ,няма страшно,ще се организираме!
Да си направим   chef  кулинарен конкурс,после ще изядем конкурсните творения  Mr. Green
Ако е за 24-25 май.Креми няма да могат да дойдат най-вероятно,защото Кико е ,ученик и най-вероятно тогава ще е празника им. Sad
Аз не видях,някой да има против за 31 май-01.юни.
Давайте да видим за тези дати всички съгласни ли са и да гласуваме.Трябва и да се преброим колко души ще сме.
За 31.05-01.06 аз съм за.Бройте ни 4 бр. за Вонеща вода
Стая тройка ни устройва,ще носим сгъваемата кошара за Преслава.

# 82
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
30 май е петък,може и от петъка да се иде,ако има желаещи и ние ще дойдем от тогава,значи за 31 май по принцип да се уговаряме

# 83
  • Мнения: 1 843
Чудесно!
Моля, някой да ме вземе "на мушка" и да ме дебне, да не объркам пак месеците...  Wink

Какво ще правим с животинския свят? Думайте, Овреме, моля!

# 84
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз някъде назад писах,но ще пиша пак.
Принципно не съм против кучетата,разбирам,че някой просто нямат възможност да ги оставят.
Също така съм наясно,че животинките няма да ухапят някой,защото са свикнали със деца,но  колкото и да ми е неприятно бих помолила,тези,които вземат дом.любимци да не ги пускат със децата.
Не ме разбирайте погрешно момичета,но дали кучето ще е със или без наморник,все тая,Божидар трепери от страх,при вида на куче.какво ли не го правих,как ли не се опитвах да изкореня този страх,не става  и не става. SadНадявам се,че със течение на времето ще изчезне този страх постепенно.

# 85
  • Мнения: 1 843
Няма проблем, Ивка. Това не бих сторила дори и да не го е страх Боби.

Мисълта ми по-скоро е, дали собствениците на хижа или каквато и да е структура, имат против, двукилограмов пинчер или не.

Питам, за да знам как да се организираме издалече. Със сигурност не мога да го затворя два или три дни сам, а за да го оставим на отглеждане, трябва да се отклоним с 30 километра от крайната цел. Чисто организационен е въпросът.

# 86
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За тези "огромни" животни сигурно няма да имат нищо против  предполагам,стига да имат навици,да немаркират новата територия  Stop Ще питам

# 87
  • Мнения: 737
Ивка, благодаря за напомнянето. И ние с Анди ще се опитаме да дойдем. Бройте 1+1

# 88
  • Русе
  • Мнения: 729
Здравейте и от мен.първо да благодаря на Ивка_10 че ме информира Hug. За съжаление обаче  Sick ние нямада можем да дойдем, нито за 24-25.05 ако е,защото първа братовчедка има бал,  нито за 01.06, че сме на сватба на наша близка приятелка.Ама много ме е яд да знаете.Толкова искам да ви видя.Без да ставам нахална  Embarassed и моля ви  Praynigне ме нападайте ама примерно на следващата седмица-7-8.06 не бихте ли се съгласили,защото за тогава засега нямаме ангажименти Blush.Ако не за есенната среща ако има такава вече да не казвам голяма дума ама ще направя всиииииииичко възможно да дойда.

# 89
  • Мнения: 847
и аз да благодаря на Ивка за подсещането! Simple Smile
не съм забравила, следя темата, ама нагласям още планове за изнасяне от софия още от предната седмица. някой от пазарджишкия регион да има, такъв който ще пътува оттам за срещата, де?
принципно сме трима (2+1), но има вероятност да сме с още един възрастен, но ще кажа допълнително, датите и мястото ни устройват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт