Що за простотия?

  • 4 445
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 348
Ми тя Ренката има какво да покаже. Цялата е в бедра, цици и паласки...
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/419/104663_236.JPG

# 16
  • Мнения: 682
Грозно и пошло ми се струва. Би могла да упражни благотворителността си и по друг начин.

# 17
  • Мнения: 27 524
Не е извратен ПР. Рени си е кофти човек като цяло. Няма да уточнявам подробности, но го знам от личен опит.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 417
Що да е кофти човек Рени?  Thinking Аз имам други впечатления  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 27 524
Що да е кофти човек Рени?  Thinking Аз имам други впечатления  Rolling Eyes

Е, не знам, ти може би я познаваш по-добре. Моите контакти с нея не са били на приятелско ниво, но все пак директни. Не ми е направила добро впечатление, нито на околните. Подробности на ЛС моля  Laughing
А каква беше всъщност истината около развода й с Желко (Живко...  Thinking Embarassed), когато се плюха по пресата?  Thinking

# 20
  • Мнения: 2 386
Ако беше се облякла прилично..все някой щеше да напомни за неравнопоставеността на тези деца, че се чувстват изолирани и различни, че докато гледат телевизия се радват на кака Рени в разголения и вид, а им се подарява нещо по-различно, по-скромно, по-семпло...

Не знам. Май лаф да става..

П.П. Не я познавам. Не я харесвам. Дори не съм сигурна, че мога да я разпозная - всички са ми еднакви. Laughing

# 21
  • Мнения: 17 546
Не я харесвам! Като човек не я харесвам, "творчеството" и не ме вълнува. Показно комерсиална е, дори не умее да го прикрие добре. Фалшива и фръцлива. Където има медийна изява с по-често излъчване и тя там! Как пък не облече нещо подходящо за килата си и за мероприятието (в частност "Великолепната шестица" или както там се казва това)!? Въобразила си е че има уникални крака и по този повод забравя да си зашие всички парцалки от подгъва та до колана. Не знам дали води сина си по домовете за сираци, но и да го прави файда особена няма, защото това дете е едно от най-нахалните и невъзпитани хлапета, които съм виждала.

# 22
  • Мнения: 2 013
http://www.renistar.com/article.php?pg=50

Това е цялото инфо за благотворителната история. Аз продължавам да не съм дълбоко възмутена. Може би съм циничка? Знам ли?

# 23
  • Мнения: 4 447
Доста пошло  ooooh! ooooh! ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 386

Може би съм циничка? Знам ли?


Реалистка си. Според мен.

# 25
  • Мнения: 6 417
Е, може да си прави пиар покрай благотворителността, но поне прави нещо за тези деца.

# 26
  • Мнения: 17 546
Е, може да си прави пиар покрай благотворителността, но поне прави нещо за тези деца.
Какво точно? Дневна дискотека - много сърцераздирателно и полезно за децата без родители! И блокче с еротична фотосесия - също така особено възпитателно и хуманно! Толкова хора правят истински неща за тези деца и никой, никога сигурно няма да узнае за това, защото не го правят с цел показност, а тя въпреки, че е по-скоро жалко това, което е направила го размножава в такъв мащаб, че ще почнат вече и на тоалетната хартия да отпечатват информация за благотворителността на Рени ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 013
Уф, редактирам се, нещо съм се объркала...

Само да кажа, че мащабът е нейният собствен сайт...    

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 01:02 от Divana

# 28
  • Мнения: 6 417
"Планета клуб" не е ли на Рени?

# 29
  • Мнения: 2 013
"Планета клуб" не е ли на Рени?

Не съм чела както трябва... Може и да е неин, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт