АПРИЛчето си ти гушни и на разходка излезни!

  • 8 471
  • 314
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 91
Добро утро!
Много ми е приятно да се запознаем. Аз съм Ирина, а съпругът ми е Пламен. /Брей, колко официално звучи, все едно за пръв път се запознавам с вас Joy/
450-За вторник - там съм. Нали имаме бизнес дела. Peace Laughing
Национална среща - Нашите кумове подписват сега в неделя, но ни сюрпризираха, че веселбата и църковният им брак ще са в началото на юни. Най-веорятно ще е първият уикенд. В тази връзка ще изчакам да изберете датата и тогава ще потвърдя дали ще дойдем.

Извинявайте, че се повтарям, но ще си копирам въпроса от предния пост. Ако може някой да ме светне - предварително благодаря.
"Имам въпросче към работещите мами - когато се прекъсва майчинството и се върнеш на работа, нали се изплащат 50% от него към заплатата до навършване две години на детето. Та да ви питам по сметка ли ги превежда НОИ или да ги чакам от работодателя?"  newsm78

# 181
  • Мнения: 1 114
За хотелите - като прочетох поста на Sve dim и аз реших да поразгледам по-основно сайтовете на хотелите. Априлци има само 25 реновирани стаи. Не е въпроса за лукса, но честно казано и аз като ходя с детето предпочитам условията да са максимално прилични, защото това само улеснява нещата. Някой има ли лични впечатления от хотела в Априлци? Защото, то хубаво е да е евтино но не на всяка цена според мен.
Винпалас в Арбанаси - била съм. Хубаво е.
Сезони в Трявна - съм го виждала само отвънка. Изглеждаше приличен. Ама това беше преди 3 години. Сега незнам.
Може би трябва да има по-малко предложения в анкетата, защото така гласовете се разпръскват.
Най-много виждам са за Априлци, но ако се съберат останалите, повечето са за другаде.
Нека, който където има лични впечатления да разкаже, за да може избора ни да е максимално добър.

# 182
  • Мнения: 635
Добро утро, аз вчера тъкммо похвалих моята дъщеря и тя снощи реши да заспи към 12,30, след мен, баща и накрая остана да я приспива, заспала съм  Sad Играе му се на детото!

Страчи - относно камиончето, не не я оставям сама, само аз като я държа се разхождаме, че при нас почти само теракот и..., а и едно от най - малките априлчета и сме малки още за такива способности, но пък се държи много здраво за кормилото !

Да се представим - аз съм Венета , а съпруга ми Радостин !

Хотел Сезони - Трявна, нали бях там скоро, и писах даже, мен много ми хареса, но мисля че за зимата е по добре, няма къде да тичат децата, незнам защо все си го представям на една зелена поляна, оф ама дали ще дойдем трябва пак да питам съпруга !

# 183
  • Мнения: 6 446
Добро утро и от нас!!! Hug

Днес Алекс се събуди доста раничко-към 7,30,да др път си спи до към 9 и сестра ми ме отмени и си поспах да 10 почти Embarassed  Laughing

450,за теб първо се сетих като започнахме да обсъждаме тази работа с никовете!Твоят е най-странен за произнасяне hahaha Ще има да ни гледат ей така Shocked  hahaha

Иринка( slance80 ),за въпросът ти ,по-добре е да питаш в Майчинство-счетоводно,там са компетентни и ще ти обяснщт подробно всичко Peace Ето линкче към темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264913.0

Клер,много сте игриви вие !!Алекс ако стои буден до толкова късно направо ще лудна.Поне сутрин поспива ли си?

За Арбанаси
-мисля,че прочетох,че във Винпалас има детски кът.И аз точно така си го представям-съсъ зелена полянка и играещи децича. SunglassesИ бърборещи майки  Laughing

И кафенце да не забравим Simple Smile

# 184
  • Мнения: 91
GrOzNoTo^_^PaTe -  Благодаря!  bouquet
Току що говорих с кумата си, която потвърди, че сватбата ще им е на 7 юни.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Ами да се представим и ние: аз съм Вангелина, на кратко Лина, съпругът ми е Тодор, на кратко Тото и хлапетата мисля, че ги знаете, но все пак - Виктор и Галена.

Ох, малката нещо не ще да спи от вчера насам и се чудя какво и става. Не мисля, че нещо я боли например зъб. Сякаш и се спи, започва да мрънка,  приспивам я, тъкмо заспи и като реша да я преместя и тя скоква. Май са и малко забавленията, не се изморява достатъчно.

# 186
  • Мнения: 1 993
Хи-хи...и аз си имам адашка...и мъж ми също...
Аз съм Ирина, а съпругът ми Тодор!
slance80,  Hug!

# 187
  • Мнения: 1 925
За хотел Рибарица - ако си мислите, че Априлци е кофти, Рибарица е супер зле...  Sick Пепи монтираха наскоро климатици там - и ми каза, че в никакъв случай няма да ходим там, било яко соц и занемарено.
За Априлци - значи на мен ми е все едно, щом искате Арбанаси - така да е. Аз не съм притенциозна, но половинката определено ще мрънка ако не достатъчно хубаво.  Thinking Гури е пуснала запитване сутринта и сега чакаме оферти от Арбанаси и Априлци...

# 188
  • София
  • Мнения: 1 741
Е то хубаво, ама като не съм ходила никъде от изброените места за кое да гласувам? То по снимка всичко може да изглежда перфектно, но от опит знам снимките на хотела в Египет какви бяха и какво беше вътре  ooooh! С мъжа ми сравнявахме със снимката, уж същото, но почистено, пооправено с фотошоп и хоп, хубава снимка  Hug Който е ходил да разказва и да се доверяваме на него, иначе няма как, аз гласувам повече за място където ми се ходи, отколкото за хотел  Embarassed

# 189
  • Мнения: 78
Да се представя и аз. Казвам се Христина, но никой не ми изговаря буквичките докрай, като всеки си има свое си съкращение-обръщение към мен. Направо са безброй  ooooh!
Мъжът ми е Даниел - Дидо, а Филип го знаете  Simple Smile Това сме ние.

# 190
  • Мнения: 6 446
Да се представя и аз. Казвам се Христина, но никой не ми изговаря буквичките докрай, като всеки си има свое си съкращение-обръщение към мен. Направо са безброй  ooooh!
Мъжът ми е Даниел - Дидо, а Филип го знаете  Simple Smile Това сме ние.
Още една адашка Simple Smile

# 191
  • Мнения: 350
Вангелина, страхотно ти е името!
И аз взех да се разколебавам дали да не променя гласа си от Априлци на Арбанаси.И за мен е важно да не е мизерно, все пак сме с малки деца.Наистина трябва да чуем отзиви. В Априлци ме поблазни голямата зелена морава и хотел тип къщурки.

# 192
  • Мнения: 635
GrOzNoTo^_^PaTe    - тя рядко прави така , но ... Иначе става в 9 или 9,30, послекато се нахрани направо спи на стола и заспива в 1 или 1,30 и така 2 , 3 часа сън, дори понякога и към 18ч пак дремва, и към 22,30 заспива ,но снощи .....иначе си слуша, но аз вчера я похвалих и ето, иначе сега докато я сложа и заспа на секундата, така всекии следобед, имаше моменти когато трудно заспиваше следобед,  но аз съм упорита и докато не я научих !

Сега спи ! Що не съм от хората дето сега ще му легнат , ама немога ..... Sad

# 193
  • Мнения: 85
Здравейте и аз да с включа, докато Анито дремва  Laughing

Май е ясно, че аз съм Деница и аз си имам адашка тук - Denitsa_zz  Hug, а пък simo-от Симеонова. Мъжо е Александър, а пък принцесата я знаете  Crazy

За срещата ние ще идваме, обаче честно да си призная срам-не срам не съм гледала инфо за хотелите. По принцип не съм претенциозна, а пък и съм сигурна, че останалите мами няма да изберат нещо, което да е кофти  Laughing. Както казва Страчи по-скоро половинката може да мрънка ако не му хареса, не че е претенция, ама те понякога тия мъже са едни  Twisted Evil. По темата за собствено жилище, семейни отношония и т.н. мога мноого да пиша, ама няма.
То който вижда поне "светлината в тунела" напред му е по-лесно да е оптимистично и компромисно настроен, а пък за който няма и такава той да му мисли. В тоя ред на мисли Marini ти защо мила си се отчаяла, че не може да се видим, да се запознаем и ние и децата, ами нали затова са тия срещи, пък и все пак растоянията тук не са чак тооолкоз големи, все някой ден ще стане. Ние с мъжо сме много по ходенето тук-там да си призная  #Crazy

Пък за секса, леле и аз се чудя къде са тия жени, дето все ги боли главата, на мен пък не ми се е случвало, по-скоро мъжо го боли, като става в 4-5 часа за работа  Confused После като се върне за нищо не става, виж като е отпочинал е друго, ама все по-рядко се случва с Анка Калпазанка, но и тогава чак пък по 3 пъти на ден не ни се е случвало от детските години направо (щото ние от 18 годишни сме заедно  #Crazy). Пък това дето качеството пред количеството, моля-моля, а не може ли и количеството и качеството  hahaha То на нас винаги ни е хубаво, остава на количество да го докараме, че и аз като Пролет един път седмично за малко го броя  Blush Снощи като коментирам с половинката, че ето на депресии, семейни проблеми и всякакви такива гадини ходят по хората, той каза да съм го похвалела, че бил супер  hahaha, само не забрах супермаркет ли, какво ли  Mr. Green Абе много ми е добър мъжа, ама пусто сме бедни и двамата и пари за една колибка няма  #Cussing out.

Хриси това с подсеченото дупе почти сигурно е то зъби и ние имахме за пръв път сега, но по-леко от вашето. Оправихме се с крема на аптека Попова само, дето все с него си се мажем, но наистина не беше много зле при нас.

# 194
  • Мнения: 317
То с тези зъбиии. Дани отказва твърда храна от няколко дни все по-настойчиво. Дали е от зъбките и аз не знам. Вече имаме 5 броя, а когато изникваха такова чудо не е било с храненето. Дано отмине, че се притеснявам. Той е доста ящен по принцип и сега ми е едно такова странно като не иска да яде. Само да не се разболява нещо Praynig

Общи условия

Активация на акаунт