Доволни ли сте от миалната си машина и каква марка е

  • 3 871
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Предишната беше Канди, сега имам Мидея. Честно, не намирам разлика в качеството на миене между двете машини. Може би по-голямо значение има препаратът. Но, каквато и да вземеш, внимавай за две неща - да е от големите /за 12 комплекта/ и, ако не се регулира нивото на горната кошница, да обърнеш внимание какво е разстоянието между горната и долната кошница. Аз изобщо не го прецених това и, тъй като си мислех, че всички миялни машини са еднакви като вътрешно устройство и разположение, грабнах първата, която ми хареса като дизайн. Оказа се обаче, че новата е с по-малко разстояние между двете кошници и така една ужасна и тежка тенджера под налягане, която иначе ползвах почти ежедневно, се оказа, че не може да се побере вътре, и се налага да я мия на ръка. В момента мисля кое да сменя - тенджерата или машината.

# 16
  • На село
  • Мнения: 873
AEG за 12 комплекта - имам я от година и 1/2 и съм много доволна. Ползвам я ежедневно - многодетно семейство сме.

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Беко за 12 комплекта, засега съм доволна, но е на 2 месеца. Цената беше с ок.200лв. надолу от моделите със същите функции на Аристон и Индезит, а гаранцията - с една година повече. А и сервизът е до нас.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
NEFF - отлична машинка.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ексявисиит  доволнасъм Hug много

Тази марка ли имаш предвид?
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09023431

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Eurolux Peace

# 21
  • Мнения: 1 632
indesit-и аз много доволна.Голям кеф,излизаш и някой друг ти мие чиниите.

# 22
# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Я разкажи малко по-подробно за нея. От колко време я имаш? Какви са доводите на тези, които ти я препоръчаха? Къде е произведена- не пише ли в книжката? Голяма ли е твоята? Нищо не знам за марката.

# 24
  • Мнения: 4 300
Преди имахме Горение, сега Електролукс. И от двете съм доволна, макарч е наистина и препаратът има значение, както и подредбата на съдовете вътре.
Добре е да има отложен старт, изплакване, половин миене и висока Т. Аз съм си казвала и друг път, че от малката също съм доволна, у дома цапаме точно съдове за 1 малка на ден. Ако обаче имаш място по хубаво си вземи голяма- тя може да се пусне полупразна, но малката не може двойнопълна Mr. Green Ако е голяма- задължително с 2 перки.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
.................. Ако е голяма- задължително с 2 перки.
Аз май това съм го пропуснала в магазина. Ама наистина ли има големи 12-ки с по една перка? Shocked Голяма глупост.
Гледай да има пръскалка за вода отгоре, не всички имат. Според мен така се измиват по-добре нещата от горната кошница.

# 26
  • Мнения: 3 886
Я разкажи малко по-подробно за нея. От колко време я имаш? Какви са доводите на тези, които ти я препоръчаха? Къде е произведена- не пише ли в книжката? Голяма ли е твоята? Нищо не знам за марката.
Аз я имам от 1 г много хубаво изпира.Шефката На ЗОРА  ми я препоръча понеже нем е клас А и върши абсолютно същата работа като тези които са 300-400 отгоре.Събира ми доста съдове около24 и повече чиний.За  народност не съм сигурна но утре ще видя в книжката.Ние си купувамеот Зора замо идо сега всичко е тип топ което сме взели.

# 27
  • Мнения: 198
Индезит-супер е Grinning

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
DIVA_ORHIDEQ, благодаря за отговора.
Ами да си кажа и аз за моята. Blomberg е и съм много повече от доволна. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 086
Моята е Аристон за 12 комплекта.Имам я само от 2 месеца и за сега съм много доволна! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт