Венета Райкова бременна?

  • 16 891
  • 182
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 606
Сега я дадоха цялата - май наистина има доста голямо коремче.

# 106
  • Мнения: 6 417
Венета не е бременна Crossing Arms

# 107
  • Мнения: 4 435

И аз това повтарях,ама вече спрях.Всички се самонавиват,че е бременна. Shocked

# 108
  • София
  • Мнения: 5 606
А защо тогава се снима в списание за бременни?  newsm78 Не споря, че е бременна. 50/50.

# 109
  • Мнения: 4 195
.. ми тя Венетка май бременна.

Това ми заприлича на спора за супер Любо:Той е дебееел,той не е дебел,той е дебеелл.... hahaha

# 110
  • Варна
  • Мнения: 634
А защо тогава се снима в списание за бременни?  newsm78 Не споря, че е бременна. 50/50.


Не знам кой го каза това за корицата на Моята бременност,обаче на последната корица на това списание не е Венета,а Елена Ангелова.

# 111
  • Мнения: 2 013

А Азис си е сложил силиконови цици.

# 112
  • Мнения: 1 218
Еми, или много е папала, и е турнала отгоре едно 5 килца, ебаси бузите е отпрала.
Или е бременна... Ма май ще да е второто.
Поживьом увидим  newsm78

# 113
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
има доста заблудени душици в сп. Моята бременност НЕ е Венета, но пък доста си приличат Simple Smile а ако тя наистина е бременна, то това няма как дълго да се крие  Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 5 606
Е, ако не е Венета на списанието, то тогава друга работа. Значи, както казва Djindjari много ще да е папкала. newsm78

# 115
  • Мнения: 6 417
Какво толкова странно има една анорексичка да качи няколко кила? Divana, ти видя ли я на живо, защото ако е бременна, то никак не й личи.  Crossing Arms

# 116
  • Мнения: 757
.. ми тя Венетка май бременна.

Това ми заприлича на спора за супер Любо:Той е дебееел,той не е дебел,той е дебеелл.... hahaha
Joy Joy май така стана Laughing

# 117
  • Мнения: 9 865
На мен ми изглеждаше просто ужасно подпухнала и с нездраво блед тен (то на фона на Бони сигурно).

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Снощи я гледах и ми хареса. Изглежда в пъти по-добре с тези качени кила. Лицето и има свеж вид

# 119
  • Мнения: 1 426
гримът и е променен, преди приличаше на веяна скумрия, но все още се чудя да не си е слагала "нещо" в бузите и скулите Thinking
така е много по-добре

Общи условия

Активация на акаунт