За глупостта и N-тите шансове

  • 15 414
  • 227
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 283
Никси   Hug
Знаеш какво мисля за теб, казвала съм ти го вече.
Ще се справиш, сигурна съм. Хубаво е, че родителите ти са в София, това е голям плюс.
И дано на БНД-то му помине афекта и да почне повече да си търси децата!

# 16
  • Мнения: 1 023
оффф амааааааа.
аман, бе!
аман!
 #Cussing out

# 17
  • Мнения: 2 336
Изобщо не се радвам да те видя сред нас. Пази си нервите, мила. Защото отговаряш за детето си. Знам колко е трудно. Как ме е яд на такива прасета. Защо е казал да за второ дете? Защо е обрекъл още едно дете да расте без татко? Но всяко дете си идва с късмета. Само да се роди живо и здраво. Радвам се, че има на кого да се опреш. Радвам се, че си пазиш достойнството.
Нашето БНД също излиза с номера, че заради мен не идва да вижда децата си, защото лошо съм се държала. Ама откакто наистина започнах да се държа лошо си мъкне задникът всеки ден.
Дано вашето БНД му проблесне, че все пак остава баща на децата си.
Ние сме тук...

# 18
  • Мнения: 9 990
Никси, какво ще е бебето? GrinningКога ти е термина, душко?Имам рокли да раздавам от дребната.Ще се радвам някой да ги наследи Hug
Гуш Hug

# 19
  • Мнения: 623
N-ти шанс? С един и същи човек? - ТЦ, не става.
Един, два или три - ок, ама N-ти, ТЦ

# 20
  • Мнения: 2 723
Никси, какво ще е бебето? GrinningКога ти е термина, душко?Имам рокли да раздавам от дребната.Ще се радвам някой да ги наследи Hug
Гуш Hug

Хи хи, мъж е, мъж ... роклите нема да ми свършат раота Mr. Green
Края на април началото на май. Не знаят със сигурност докторите, щот по тия сметки изобщо не би трябвало да съм бременна Laughing

N-ти шанс? С един и същи човек? - ТЦ, не става.
Един, два или три - ок, ама N-ти, ТЦ

Прав си Дани, ама да беше го казал по-рано бе джанъм, щото аз на принципа проба - грешка го разбрах hahaha

Ае, лягаме си, че дребния ще се разтече от лиготия, чак мен ме прихвана. Много зле му се отразява на възпитанието ден с баба и деди ooooh!

Благодаря на всички ви, много сте мили Hug

# 21
  • Мнения: 73
Божеее, пък аз си мислех, че съм единствената дето се вързала на хилядите извинения. Ми и аз се присъединявам към вас. Първото изпълнение беше преди три години и аз простих. Сега обаче боли зверски, защото точно когато имах най голяма нужда от него месец преди да родя той се залюби. Ама вече ми е смешно, от нещастните му опитчета да лъже пък на мен ми трябваха точно 5 минути да разбера всичко за новата изгора. Може да ви звучи гадно, но за мен тази жена не е човек, за боклук от най нисша класа и не за друга, а поради факта, че е разведена с дете, а причини болка на мен и нероденото ми дете. Но аз вярвам, че всичко се връща.

# 22
  • Мнения: 2 723
Може да ви звучи гадно, но за мен тази жена не е човек, за боклук от най нисша класа и не за друга, а поради факта, че е разведена с дете, а причини болка на мен и нероденото ми дете. Но аз вярвам, че всичко се връща.

Мацка, не са ни виновни изгорите. Кофти мъже сме си намерили. Е, аз моята я обвинявам единствено в това, че знаеше как стоят нещата, и пак го направи. Познавах я от 7 години, мислех я за приятелка, а тя денем ми бърше сълзите, а вечер крои планове за брак и дете с мъжа ми. Гнусна история беше, не искам да си спомням.
Та болката не ми причини тя, а онзи, който ми се кле пред олтара, защото той беше този с ангажиментите, детето и семейството.

вече ми е смешно, от нещастните му опитчета да лъже

Иначе и на мен ми е ясно кога ме лъже и ми е обидно, не защото го прави, а защото той е абсолютно наясно кога съм го хванала и продължава да маже. Тъпо е, че ме мисли за толкова елементарна, че да се вържа на плоските и съшити с бели конци истории. Всъщност май от това боли най-много  Tired

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 22:38 от Никси

# 23
  • Мнения: 2 336
Asmoday, има цяла тема за това с кого са ни заменили... Там можеш да опишеш въпросната персона, кифла, ...

# 24
  • Мнения: 1 023
Asmoday, има цяла тема за това с кого са ни заменили... Там можеш да опишеш въпросната персона, кифла, ...


за енти път - успоредната или следващата не е виновна.
виновен е онзи с отговорностите, дето - си ги е свалил като мръсна фанелка.

и те не са ни сменили - просто са изхвърлили старите дрехи.
щото имаше една песен навремето: " носете си новите дрехи мом4ета и всекидневно ходете пеша."
друг въпросът 4е и не ходят ми се търкалят масово, ма нейсе.

# 25
  • Мнения: 277
скъпа никси,аз съм в твоята група.
само моля те не казвай,че детето е грешка!
по добре кажи- подлъгах се ,защото го обичам/БНД/,надявах се или нещо от тоя сорт...
всяко живо същество има право да си изживее достойно живота.
помисли си,че детето ти един ден си реши ,че е било нежелано от майка си.
как ще се почувства

# 26
  • Мнения: 2 723
Оххх, не исках да кажа, че детето е грешка, а че беше заченато случайно, без да искаме.
Демек стана грешка - хоп аз се обзаведох с бебе Mr. Green
А тати пък се оказа без ангажименти ooooh!

А бебо, никога няма да се почувства нежелан, той вече е обичан и чакан от целия род, с някой изключения.

# 27
  • Мнения: 1 425
... виновен е онзи с отговорностите, дето - си ги е свалил като мръсна фанелка.
За какво точно е виновен?

# 28
  • Мнения: 2 336
Пантер, не подхващай темата за вината.  Naughty

# 29
  • Мнения: 2 723
За какво точно е виновен?

Виновен пред хората, които е наранил с постъпката си, защото като създаваш семейство, пък и деца все ми се струва, че имаш отговотности към тях...

Общи условия

Активация на акаунт