НОЕМВРИЙЧЕТА 2005- №10

  • 16 009
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 541
.....
Пък ако не, давайте да се хванем и да си направим като в Холандия градина, където се въртят родителите на децата в ролята на госпожи плюс един двама обучени човека персонал. Амаха.

Като идея не е никак лошо, ама нали се сещаш, че ще си избодем очите на втория ден  Twisted Evil Ние като видни форумски мами сме коя от коя по- компетентни и неповторими в отглеждането на дечурлигата   Sunglasses

# 31
  • Мнения: 911
Може би си права Sunglasses Но в интерес на истината в яслата и градината на племенничката ми функционираше чудесно, не са имали никакви проблеми.

# 32
  • Мнения: 1 541
Ама те нищо не разбират бе.....Ние тука сме истинските капацитети....мани ги тия западняци  Mr. Green

Ужас, днес съм страшно плямпало  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 592
Виждам, че някой има повод да почерпи......


ДОМИНИКА
Желая ти леки запивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша, здраве в изобилие и радост до безсилие!

# 34
  • Мнения: 911
Честит рожден ден, Доминика! Много, много zдраве, любов и хубаво настроение ти желая, както и да намираш малко повече време zа нас!

# 35
  • София
  • Мнения: 44 135
Доминика, честит рожден ден!!! Да си жива и здрава, много усмивки, щастие, късмет, любов и положителни емоции  bouquet  bouquet  bouquet


Ние успяхме да се запишем на 6,22,9 и 4-то място..в четирите градини които ни устройват.... мисля, че е доста добре...

# 36
  • Мнения: 479
Доминика честит рожден ден и от мен!!!!!!!!

Аз не разбрах как така има родители които са регистрирали децата си преди старта на системата. Нали всичко започваше тази сутрин. Поне аз не можех по-рано да регистрирам.

# 37
  • София
  • Мнения: 44 135
Е те то уж няма такива.....
или са децата на някой...или на тези от сирма....или на някой намерил връзки.....

# 38
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
и аз в кюпа по някое време успях да се регтистрирам после след още чакане успях да кандидатствам за всички градини дето исках е те са 3 на брой де .... остава да чакаме и ние и да се види дали изобщо ще е валидно всичко това ...дори успяхме да отиден да слушат тоновете на бебето,а там сестрата вика че всички бременни са отменили часовете / включително и аз / заради градините ... абсолютен цирк ми е днешния ден
диминика чести рожден ден   bouquet
гери съжелявам за загубата ви

# 39
  • Мнения: 152
Мале, то е било голям ужас. И дали ще висиш пред градината или предкомпютъра май се оказва еднакво гадно. Дано не се окаже ще трябва да преживяваме този кошмар и за първи клас, че тук казват, че е по-трудно да запишеш дето си в първи клас.

# 40
  • Мнения: 3 089
аааа, не е така - аз предпочитам да вися пред ДГ/училище или там каквото. ако не мога да се саморганизирам, просто бих платила, на някой/или повече от един/ да виси на ротационен прнцип. поне ще знаеш дали детето ти е прието или не. а ся нищо не е ясно. още съм толкова бясна, колкото не мога дори да изкажа с приказки. по обяд чак заеквах от яд, а вие знаете, че обикновено съм многословна, словоохотлива и трудно поддаваща се на истерии. та такаааа, петра май няма да ходи в държавна ДГ. чакам да приключи простотията по кандидатстването и пускам филков да се оправя както намери за добре - частна ли ще е, гледачки ли ще са, държавна ли ще е, спонсорство ли ще е - вече не ми дреме и мие  все тая. явно е,че камен ще ходи ан ясла на едно място,а  петра - на ДГ на съвсем друго, а уж планирахме да са заедно в един вилает. нямам нерви вече да се занимавам с експерименти. днес и двамата си затрихме по един работен ден, та това допълнително страшно ме напрегна.
бягам да пуша и ще се почудя дали да ливна и една кратка водка по туй никоето време  Confused

# 41
  • Мнения: 152
Майче, успокой се. И при нас никой не знае дали е прието детето или не. Юни като излезе класирането ще се разбере. Wink
И Доминика, честит рожден ден. Пожелавам ти много здраве, щастие, успехи и Ади много да те радва.  bouquet

# 42
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Дано юни като излизат резултатите всички да сте приети там където искате!
А вие обърнали ли сте внимание на новата реклама с малките балерини?Едното момиченце много прилича на щерката на наша съфорумка,която скоро не е писала.Много сладко върти очи. Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 811
Привет, мацки  Grinning

Много, много, много ви благодаря за страхотните пожелания!

Малко със закъснение ви черпя една тортичка, че съм още на работа и всеки момент ще потеглям към къщи!





До скоро!

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 11:30 от Dominika

# 44
  • Мнения: 3 089
доминика, желая от сърце здраве и щастие! и да ти приемат детето в желаото детско заведение  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт