НОЕМВРИЙЧЕТА 2005- №10

  • 16 041
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 506
Момичета искрено ви съчуствам, не знам защо, но някак си знаех, че така ще се получи с това интернет записването Rolling Eyes, то какво ли е направила тази управа както трябва Crossing Arms Whistling..защо ли не се учудвам! Close
Стискам палци да се приеме обжалването, но този път да се получат нещата, така както трябва!
Не знам дали ще мога да се отбелязвам често, поради простата причина, че нямам почти никакво лично  време! Sick Crazy
И последно  да ви искам мнението , че се колебая още, сега на 18-ти сме на вторичен преглед при невролог, на мен ми се иска за всеки случай да й направим ЕГ-то, но много ме е шубе......  newsm78
Вариантите са или да си кажа " Е нали е нямала скоро главоболие, защо да го правя!"-което не ми се иска Rolling Eyes
..или да й го направим, за да мога пак да спя спокойно, НО....... Confused
Все още има време до 18-ти, аз съм почти сигурна в решението си, но ми се искаше да чуя и вас!
Благодаря!!  bouquet

# 61
  • Мнения: 9 914

Стискам палци да се приеме обжалването, но този път да се получат нещата, така както трябва!

мда, по-добре не стискай нищо. Майките не са на единно мнение какво да се направи.

за ЕГто мисля, че не е редно ние да ти накланяме везните. Аз поне със сигурност.

# 62
  • София
  • Мнения: 830
А, Майче, молим  Naughty Ние сме с предимство и аз на това се надявам. Нали не смяташ, че  нормално да запишат Калина в далечна детска, само защото там е с молба трети номер, а не там където е брат и. И какъв по точно документ искаш да видиш, че Боян Чакъров записан в предучилищна гр. е брат на Калина Чакърова записана в първа.
За сведение от първа група поне 10 деца са с братя и сестри в по-горни т.е. почти няма да има място за други. Което води до извода, че и при вас сигурно ще има много с 'предимство'.
За протокола, Боян не ползваше предимство и за това му НАМЕРИХА място в по-голяма група, с най-гадните учителки, където никой не искаше да бъде.

Хайде лек ден.

П.П. Купих си нови ботуши: два чифта от "Мандарин", има големи намаления на ботуши, който иска да заповяда.

# 63
  • Мнения: 3 100
ели - така де  Peace това именно казвам. както при записването на калина ти ще представяш документ пред дир-а на ДЗ, че там има вече друго дете от вашето семейство и поради това искаш да ползваш предимство, така и аз съм в правото си да видя тия документи. нали така? ако дир-ът на избраното от мен заведение отхвърли кандидатстването на петра поради причини, че имало деца с предимство, то аз съм в правото си да се убедя, че тя не ме лъже и ситуацията наистина е такава, каквато ми е обяснявана. и в това ми желание и намерение не виждам нищо лошо или обидно. напротив - именно това е правилното действие за мен  Crossing Arms

# 64
  • София
  • Мнения: 830
Въобще не се обиждам, нито искам теб да те обидя.  Mr. Green
Просто имам предимство и ще се възползвам от него (каквото ще имаш ти с Камен).
И да вметна, че има много такива с братя и сестри, да не се учудиш. Останах с впечатление (но сигурно грешно), че ти се струва малко вероятно.
Изчерпахме се май.

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 09:59 от Elspet

# 65
  • Мнения: 3 100
напротив - напълно вярвам. нали камен, живот и здраве, ще се възползва от предимството, че е по-малък брат на петра. раждаемостат е увеличена и това е ясно всекиму най-малко заради изнервената обстановка тия дни  Mr. Green 

# 66
  • Мнения: 9 914
смешното е, че ако заради децата с предимство сега Деян не влезе в градина, след 2 години и брат/сестра му няма да може да ползва предимство, понеже баткото не се е вредил Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 100
е да - аз затова съм толкоз ожесточена. бе досущ майка-орлица-тигрица, 'щото ся се 'боря' за 2те чавета.

баста! писна ми да се занимавам с това!
отивам да си метна поръчката и да пусна проформа за искане на плащане. после ще приспивам номер 2.

# 68
  • Мнения: 11 830
Да, и аз вярвам - проста сметка от около 100-150 деца в останалите групи, нормално е достатъчно от тях да имат по-малки братче или сестриче. Но майчето е права и аз бих постъпила така, макар че не трябва ние родителите да контролираме това, а необходимите органи, за които стана ясно, че не го правят и директорките продължават да си набутват и деца без предимство.

Тити, наистина парадоксът е налице, надявам се, че след 2 г. ще има повече места, ще се направи нещо, оптимистка. А другият вариант е, ако Деян сега не влезе, да запишеш малкото на ясла в ОДЗ, за да му е сигурно мястото в горната група, щещ не щещ да ходи. Simple Smile Виж за третото дете по-розово ги виждам нещата! Wink

# 69
  • Мнения: 9 914
да, за третото може да сменим държавата Simple Smile

майче - само един технически въпрос за директорките, които така или иначе пробутват деца с "предимство" - ако директорката ти представи документи, че Марийка от 1 група има брат Иванчо в 4 група, ти как ще докажеш, че документът е истински, а не скалъпен за такива любопитки като теб/ и се показва само на теб/?

# 70
  • Мнения: 752
едва ли ще е специален документ. Според мен е достатъчно да се видят двата акта за раждане - нали имат копия там.

# 71
  • Мнения: 9 914
а откъде накъде директорката ще предоставя на всеки чуждите лични данни?

# 72
  • Мнения: 752
друг начин виждаш ли? Пък и това май е само теоритично. според мен самите директорки няма предоставят такава информация.

# 73
  • София
  • Мнения: 830
...А другият вариант е, ако Деян сега не влезе, да запишеш малкото на ясла в ОДЗ, за да му е сигурно мястото в горната група...
Тогава Деян ще ползва предимство.

майче - само един технически въпрос за директорките, които така или иначе пробутват деца с "предимство" - ако директорката ти представи документи, че Марийка от 1 група има брат Иванчо в 4 група, ти как ще докажеш, че документът е истински, а не скалъпен за такива любопитки като теб/ и се показва само на теб/?
Всъщност документа е копие от актовете за раждане, а не някаква декларация, която аз подписвам

# 74
  • София
  • Мнения: 830
а откъде накъде директорката ще предоставя на всеки чуждите лични данни?
По тази причина, както каза Сиси, проверката се прави от оторизирани органи, които са подписали трудови договори, с трудови характеристики, в които пише, че се задължават да спазват конфиденциалност.

Общи условия

Активация на акаунт