АГ - клиники и доктори в Стара Загора - 2

  • 46 894
  • 260
  •   1
Отговори
# 195
  • В събота
  • Мнения: 201
Честита рожба,тиквичке.Да ви е жива и здрава,да расте интересна и прекрасна дама!

Какви бяха предпоставките за твоето секцио?
Благодаря!
Предпоставките не бяха свързани с бременността - имам си здравословни проблеми от години.

# 196
  • Мнения: 141
Нека разкажа и аз моята история,родих в АГ-Стара Загора при др.Цонева,на тази жена ще съм и винаги Благодарна за лекото и безпроблемно раждане тя изроди детето ми лично Hugза мен тя е прекрасен човек,но разбирам и всички които са разочаровани от нея и  съжелявам за това.За грижите в държавното АГ  съм доволно,за обстановката е за 3 дни ако исках хотел щях да ида на такъв,но все пак е чисто и вярвам че нещата ще се нормализират.За кърменето след час ми дадоха бебето ,което не засука за мое голямо съжеление,но кърма имах бол ,вниманието което ми отделиха за тази моя несполука беше огромно нямаше доктор,акушерка,сестра,педиатър и санитарка,(дано не съм изпуснала някого Laughing)които да не ми обърнат внимание и да не помогнат със съвет,тук Благодарности и на др.Трифонов за вниманието,за тези 3 дни детето ми не засука и не му беше давано АМ защото мнението на всички беше,че има достатъчно запаси и ще засучи .За съжеление това не стана ,но вкъщи започнах изцеждане и хранене с лъжичка на поискване с надежда,че засучи.Надявам се че съм помогнала на някога за колебанията му и както пишат повечето във форума докторите и акушерките са едни и същи Peace

# 197
  • Мнения: 48
Здравейте!
Аз съм още една мама, сдобила се със своята рожба в Ниа Мед. Бях изключително учудена, когато прочетох поста на petyofy - имам чувството, че става въпрос за съвсем друга болница  Shocked

Първо и най- важно - оспорването на професионализма на д-р Иванов!!! Не зная petyofy колко пъти и по какви поводи се е срещала с д-р Иванов, но аз ходих при него през цялата си бременност - той я установи и проследи,а накрая детето ми изплака в неговите ръце. За тези 9 месеца от него (а и от целия колектив на Ниа Мед) съм видяла само хубави неща. Не е имало случай да му се обадя и да не е откликнал, та дори и да е за нещо незначително малко, винаги е бил на разположение, дори по едно време си мислех, че спи там  Laughing Винаги е действал абсолютно професионално и компетентно. Относно ехографския преглед - той не  може да даде точни стойности и никой лекар не е в състояние да гарантира точни размери на детето.

Още преди да родя бях чувала, че в Ниа Мед са привърженици на раждането с цезарово сечение. Това е твърдение, което също бих искала да опровергая! Аз имах огромно желание да родя по нормален път. Това мое желание беше последвано радушно от всички, които имаха отношение към моето раждане и го преследваха до последния момент. За съжаление пак се стигна до операционната, но определено не беше по желание на някои от лекарите. В операционната бяха д-р Иванов и д-р Христов - и двамата с операционно облекло, или поне такова, отговарящо на моите представи за операционно.

За метода на срязване не мога да бъда компетентна. Знам само, че моята операция беше преди 44 дни, а шева вече зараства и се чувствам добре.

За д-р Пенчева (анестезиологът) - тя е цапната в устата, но в никакъв случай не е вулгарна, аз дори много я харесвам като човек, разбира се до колкото съм могла да я опозная за престоя си в болницата. А за обезболяващите - дават ти ако те боли и ако ти искаш, никой не те задължава  Peace

Визитацията - целта и е да проверят общото ти състояние, а не да се правят обстойни прегледи. Когато всичко е наред, не мога да разбера какво трябва да правят докторите един час в стаята  newsm78 Ако някой има оплаквания му се обръща внимание допълнително.

За инцидента при изписването - petyofy, мисля, че акушерката  се е опитала да ти направи услуга. Опитала се е да ти помогне да кърмиш, а не при всяка трудност да търсиш шишето, поне аз така си мисля.

За педиатъра - наистина страхотна жена. Направо се учудвам как може този човек да бъде вражески настроен. Скоро я срещнах на улицата и дори тя ме спря,, за да ме поздрави и да пита как е бебето. Съгласи се, че на всеки му се случва да има лош ден, но това не го прави лош човек.

Мога да пиша още мноооооооооого за Ниа Мед, но мисля, че се усети идеята  Grinning

petyofy, съжалявам, че не са оправдани очакванията ти. Аз съм абсолютно доволна от Ниа Мед и хората, които работят там от регистратурата до операционната, от санитарките до докторите. Това са хората, с чиято помощ аз се сдобих с прекрасната си дъщеря Сияна и съм изключително благодарна

 Разбира се, винаги може повече, но те това си го знаят и вървят напред  Peace

# 198
Здравейте всички!
От скоро живея в Стара Загора и ми се налага да избирам личен лекар за мен и съпруга ми. Ще съм Ви благодарна ако ме ориентирате към някой не кой знае какъв специалист, но да е разбран и да дава направления, когато се наложи Simple Smile Благодаря Ви предварително!  Wink

# 199
  • Мнения: 295
Виждала съм по различни форуми доктори да отговарят на въпроси. Може НиаМед да си направят собствен форум, в който да отговарят на въпроси... Даже съм виждала и следната закована тема в кърмаческия подфорум... Може и тук да си заковем една темичка, която да ни препраща към форум, където майките спокойно да общуват с лекарите, които са отворени за това. Смятам, че това е в интерес и на пациентите. Има много жени, които така се отпускат много повече и могат спокойно да зададат всичките си въпроси. Казвам го, защото вече три теми има за клиниката (толкова много въпроси), а аз като отидох в НиаМед с някакви си две странички въпроси (бях си ги записала) и леко хвърлих хората там в тъча. Оказа се, че съм единственият ентусиаст с такава жажда за отговори Simple Smile

 Peace Peace Peace

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 03:38 от Mamma

# 200
  • Мнения: 177
Здравейте,мили мами.Искам да попитам за мнение за д-р Снежана Узунова.Предварително Ви благодаря.  bouquet

# 201
  • Мнения: 6 362
Позволих си да разчистя темата от страничните публикации, некасаещи тематиката.

По отношение на впечатления - напълно нормално и естествено е да има и доволни, и недоволни клиенти/пациенти, независимо за какво става въпрос - продукт, услуга, медицински специалист или здравно заведение и това въобще не значи, че единият е прав, а другият - не. Всеки е прав за себе си и има право да сподели впечатленията си и мнението си. Всеки човек е различен, всеки има различни очаквания, изисквания, впечатления, всеки човек може да приеме по различен начин дадена ситуация или отношение.

Смятам и че в случай, че има изразено мнение срещу дадена услуга, продукт, фирма и т.н., най-добрата реакция и честно отношение към клиентите/пациентите е, този, който се е почувствал засегнат да застане зад името си и да даде отговор. Считам, че е коректно всеки да има право на отговор (в рамките на добрия тон, разбира се).

Това разбира се не бива да се приравнява като отношение към некоректни потребители, които прикривайки се зад различни профили имитират доволна реакция на различни клиенти/пациенти или пък потребители, които публикуват рекламна информация за продукта/услугата, която предлагат.

Надявам се да няма злоупотреби с това, но за да е по-ясно и за потребители, и за модератори, към правилата на форумите и ограниченията за рекламни публикации добавих "Изключения могат да се правят в случаите, когато има повдигната от потребители тема, съдържаща обвинения или нападки срещу дадена фирма/организация - в такъв случай дадената фирма/организация има право (и е препоръчително) да застане зад името си и да публикува отговор."

# 202
Няма ли повече да плюем по държавното АГ и да възхваляваме частното??
Ей,хора,я не се отпускайте!

# 203
  • Мнения: 3 804
Няма ли повече да плюем по държавното АГ и да възхваляваме частното??
Ей,хора,я не се отпускайте!
не мога да ти помогна-моите и 3те са  родени в държавното

# 204
  • Мнения: 200
Здравейте момичета.Можете ли да ме посъветвате за някой добър педиатър? Май тепърва започва лутането ми по доктори,докато намеря правилния.Много надменни са станали напоследък докторите.

# 205
  • Мнения: 3 804
д-р Мумджиев или Сакарски-и 2мата са неонатолози  Peace

# 206
  • Мнения: 284
Сакарски или Големанова,но не работят със ЗК иначе са страхотни специалисти  Peace

# 207
  • Мнения: 353
Големанова работи със Здр. каса в детска поликлиника и отделно има частен  кабинет. И д-р Чолакова е много добра.

# 208
  • Мнения: 284
Да де ,не се изразих правилно - не води детска консултация,това исках да кажа.

Големанова работи със Здр. каса в детска поликлиника и отделно има частен  кабинет. И д-р Чолакова е много добра.

# 209
  • Мнения: 409
Аз съм много доволна от  Д-р Кайракова и двете ми деца са при нея .Ако се интересуваш пиши ми на лични . Peace

Общи условия

Активация на акаунт