Любовта е винаги в нашите сърца! (Шумен-16)

  • 16 025
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 702
шоши Живея на Милин камък, а ти?
Видях надписа ти на местожителство и затова предположих така Wink Аз съм по-близо до "Илчов баир" Laughing Живея на "Априлско въстание" bowuu

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Тогава със сигурност се познаваме поне по физиономия Peace

# 17
  • Мнения: 304
И аз да се запиша в новата темичка smile3525

# 18
  • Мнения: 702
Тогава със сигурност се познаваме поне по физиономия Peace
Сигурно Laughing Като гледам снимките доста от шуменските мами са ми познати по физиономия, но лично се познавам, като че ли само с ангелчето Петя.

# 19
  • Мнения: 127
Леман ,здравей.Много се радвам,че те срещам тук.Как сте вие растете ли?

# 20
  • Мнения: 4 370
Запазих маса във Веселото село за тази събота от 19.30ч.

# 21
  • Мнения: 122
Да си имам късмета. Няма кой да гледа Стоян в събота вечерта. Ако може с деца мога да дойда с него.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 310
Да си имам късмета. Няма кой да гледа Стоян в събота вечерта. Ако може с деца мога да дойда с него.

Хе, те няма да го върнат, ама въпросът е той как ще издържи  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 370
Той е свикнал вече, защото почти никога няма кой да го гледа и обикаля вечер заведенията ако му се наложи.  Laughing Да се находи сега по кръчми , а като порасне ще го правим сериозен мъж.  Mr. Green

# 24
  • където има любов
  • Мнения: 307
Момичета,приятно изкарване довечера,Алекс е болна и намя да мога да дойда!

# 25
  • Мнения: 4 370
Целувки на Алекс да оздравява бързо!

Вчера участвах в едно предаване на Живко Жечев. Бях оставила Ивко у майкини. И той като ме видял, взел едно цвете и казал: Цети за мама! И искал да ми го дава. После Дидо като отишъл да го прибере, Ивко се сетил, че си забравил цветето, искал си го , ревнал и не тръгвал докато не му дадат цветето за мама. И като се прибрах ми го подари и ме цунка. Толкова много ме зарадва тази негова постъпка. Голям кавалер ми е. И той като баща си!  Wink

# 26
  • Мнения: 2 609
Браво на Ивко. Peace

Ани, снощи те видях /докато сменях каналите/ и се чудих какво правиш там... Thinking Беше в самия край на предаването и тъкмо вдигахте наздравица за нещо с Живко и Панайот. Drunk

# 27
  • Мнения: 903
Ей нали няма промяна за срещата довечера. Нещо никой не я споменава.

# 28
  • Мнения: 4 370
Няма промяна, в 19.30ч сме там!

Кари, поканиха ме от училището за бременни, да го представим. Почерпиха ни накрая по една бира, пък аз се надявах да е в началото, че повече да върви приказката.  Laughing

# 29
  • Мнения: 702
Ами да ви пожелая приятно изкарване и да си направите снимки, че да има какво да обсъждаме Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт