Обезопасяване на входна врата на апартамент

  • 13 042
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
Ние и охрана пред блока имаме ,и вратата на входа се заключва,на етажа има врата,която се заключва,целият блок с блиндирани врати,повечето апартаменти са със СОД и пак не успяха някой съседи да се предпазят от апаши.На първи и втори етаж влизат през терасите. Shocked

# 16
  • Мнения: 721
При нас дори и на третия влязли по улуците и обрали току що нанесено младо семейство.

Много си ме е страх, понеже се оказва че денем сме само две майки с бебенца в целия вход.

# 17
  • Мнения: 3 036
Ние живеем на центъра и вратата долу се заключва.
Предполагам това няма да спре апашите,ако решат да влязат.
Но сме решили за по сигурно,да сложим по скоро една метална решетка.
В къщи има възрастен човек и за да е по сигурно...
Ще се вдигне по голям шум,ако се опитат да стържат метала,отколкото с шперц.
Но каквото и да си говорим,няма сигурност освен СОТ.

# 18
  • Мнения: 3 153
Единствено СОТ може да те предпази 100%, иначе сложете резе, поне, когато сте вътре да не се притесняваш.
Ц, няма 100%. СОТ са решение срещу голям обир, но зависи за какво са дошли. На нас със СОТ и активни камери 2 плазми (в рамките на 1 месец) ни вдигнаха от заведението-влизат, взимат и излизат за по-малко от 50 сек. Така че зависи за какво са дошли крадците.

# 19
  • софия
  • Мнения: 25 468
Единствено СОТ може да те предпази 100%, иначе сложете резе, поне, когато сте вътре да не се притесняваш.
Ц, няма 100%. СОТ са решение срещу голям обир, но зависи за какво са дошли. На нас със СОТ и активни камери 2 плазми (в рамките на 1 месец) ни вдигнаха от заведението-влизат, взимат и излизат за по-малко от 50 сек. Така че зависи за какво са дошли крадците.
Ужас  #Crazy Защото са знаели къде са. Имали са "план-разстановка".

# 20
  • Мнения: 46 518

... от заведението-влизат, взимат и излизат за по-малко от 50 сек. ...

За магазини, заведения и т.н. е друго, там пътят за бягство е много кратък, но от апартаментите е по-различно, особено, ако са на етаж различен от 1 Peace

# 21
  • Мнения: 12
Но сме решили за по сигурно,да сложим по скоро една метална решетка.
В къщи има възрастен човек и за да е по сигурно...
А нещо за пожарна безопасност чували ли сте?

# 22
  • Мнения: 721
Май изместихме темата - аз си търся брава тип греда или резе... Намерих някаква за 250 лева + 50 лева поставянето, ама ми се вижда множко та ще продължавам да търся. Някой от Вас ако може да препоръча

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Повдигам темата напред. Интересуват ме хитринки за обезопасяванетона жилище, намиращо се на първи етаж. Нещо различно от блиндирани врати, СОТ и решетки .

# 24
  • Мнения: 426
Здравейте ,
за Брава-Греда погледнете в Практикер.

# 25
  • Мнения: 721
Ами аз сложих отдавна брава греда, с много добро заключване, от ΜΑUER намерих  Peace

Не се бях сещала за Практикер.

# 26
  • Мнения: 311
За да се върнем на темата - чувала съм, че може да се пробие малка дупка в пода до входната врата, от вътрешната страна, така че след заключването й там да се поставя арматурно желязо дълго около 10-15 см, което да пречи врата да бъде отваряна. Това, разбира се, може да се използва само, когато обитателите на жилището са в дома, така че не е универсално средство за защита. От друга страна е евтино и честно казано не виждам как може да се отвори така обезопасена врата, разбира се, стига тя да се отваря навътре.

# 27
  • Мнения: 721
Повдигам темата напред. Интересуват ме хитринки за обезопасяванетона жилище, намиращо се на първи етаж. Нещо различно от блиндирани врати, СОТ и решетки .
Мислила ли си за зло куче? Съвсем сериозно.

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В интерес на истината не ми се иска да прибягваме до варианта куче, защото ще вдига аларма не само, когато наистина трябва. Не ми се ще да създавам неудобство на съседита, защото знам какво  е да те тормози лаещо или скимтящо ден и нощ куче. Наред с това Наско все още е малък и въпреки, че няма страх от кучета лапа всичко и непрекъснато е на пода.

# 29
  • Мнения: 1 103
Наши познати си сложиха камери  навсякъде и всичко се  записва на компютър и имат допълнително още  един  atwork в мазето за по сигурно .Но спред мен се моли да не те набележат  Praynig че иначе не мисля че нещо може да те спаси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт