Uriage

  • 42 811
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
И аз се интересувам от този крем за акне http://www.labo-uriage.com/index.php?option=com_content&task … =69&Itemid=34.
Днес ми го изписа кожен лекар.


# 16
  • Мнения: 149
Ще следя темата с интерес. От известно време ги наблюдавам в аптечната мрежа, но все още не съм ги тествала лично.

# 17
  • Мнения: 776
В момента ползвам дермо почистващ флуид и лечебен коректор с цвят от серията им за капиляри Roseliane, сравнително доволна съм, защото, ако не "лекуват", поне ми успокояват кожата! Ползвала съм също:
- изотоничната термална вода, която беше супер солена и ми дразнеше кожата Shocked (така я изхвърлих ooooh! ), както и
- вода за снемане на грим за нормална към смесена кожа, която допълнително ми омазняваше, а и съдържаше вредна съставка, производна на нефта ( в момента не мога да си спомня наименованието Blush ), въпреки че е предназначена за чувствителна кожа и козметиката се води медицинска ooooh! Crossing Arms
Като цяло впечатленията са ми за средна хубост продукти, като, по мое мнение, има доста по-високачествена козметика от същия клас по аптеките Peace

# 18
  • Мнения: 59
И аз съм м хвърлила око на тази марка .Някой би ли ми казал какви са им цените  приблизително

# 19
  • Мнения: 776
Между 15 и 30-40 лв., последно си взех маска за лице, струваше 22 лв. Смятам, че продуктите са една идея по-евтини от тези на аналогични марки Peace

# 20
  • Мнения: 59
Благодаря ти Kiora
Между 15 и 30-40 лв., последно си взех маска за лице, струваше 22 лв. Смятам, че продуктите са една идея по-евтини от тези на аналогични марки Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 59
Със сигурност в скоро време ще пробвам нещо от тази марка.А маската за хидратация ли е или за почистване kiora

# 23
  • Мнения: 776
За хидратация, с хиалуронова киселина, за чувствителна кожа. На консистенция е като гел, но иначе е дълбоко хидратираща Peace и определено задържа водата в горния слой на кожата, за разлика от някой други хидратиращи, които като нанесеш, попиват и все едно нищо не си сложила ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 784
Преди няколко месеца дерматоложката ми, на която имам страхотно доверие, ми препоръча продукти на тази фирма, но тогава не можах да ги открия. Вярно, влезнах само в 3 аптеки в София - в мол-а и на Витошка, в Пловдив в една голяма аптека в центъра също питах, но тогава още никъде ги нямаше. В нашия град също не се предлагат и поради тази причина не съм ги ползвала.

# 25
  • Мнения: 59
Благодаря ти kiora

# 26
  • Месторождение
  • Мнения: 27
  Преди две години за първи път ми попадна тестерче на кремче на тази марка и останах очарована. По препоръка на аптекарката /купувах си го от аптеката в Хит Младост/ си взех HYDRACRISTAL FLUIDE  - и останах супер доволна. По собствено желание си взех и термалната вода, но нямам особени впечатления, з-то аз не съм с проблемна кожа. Само се надявам да не я развалят тази марка, както става със всичко, което нашумява в България   Praynig

# 27
  • Мнения: 1 416
Ползвала съм измиващия гел за мазна кожа на Uriage от серията Hyseac в зелената опаковка. Не бях доволна и не повторих. не измиваше добре според мен, не чувствах кожата си добре почистена, освен това ми беше някак слаб и мисля, че не е подходящ за мазна и проблемна кожа. Ползвала съм и мостри на кремовете от серията пак за мазна кожа. За хидроматиращата емулсия - не ми хареса изобщо! Кожата ми лъсваше след няма и 2 часа след намазване. За кремът с AHA киселини - не видях лечебен ефект от него, също не останах доволна. Единствено само дето хубаво миришат, но иначе при мен специално не действаха въобще Laughing Друго не съм ползвала на марката, но и не мисля да рискувам след опита ми с тези три неща.

# 28
Zdraveite, az sashto sam potrebitel na markata - produktite im sa dosta izdarjani, nqmat parabeni-koeto vse pak e vajno. Sestra mi polzva seriqta Hyseac i e izkluchitelo dovolna-ne znam zashto pri teb ne se vijda efekta - sestra mi e izklycitelno dovolna ot gela za ejednevna upotreba i lotion-a. Az sam vlubena v termalnata voda-izpolzvam q vmesto noshten krem-strahoten film pravi varhu kojata i mai tova e nai-dobre hidratirashtata termalna voda, koqto sam izpolzvala. Sashto taka mi haresva i seriqta peptilys...

# 29
  • Мнения: 1 416
Zdraveite, az sashto sam potrebitel na markata - produktite im sa dosta izdarjani, nqmat parabeni-koeto vse pak e vajno. Sestra mi polzva seriqta Hyseac i e izkluchitelo dovolna-ne znam zashto pri teb ne se vijda efekta - sestra mi e izklycitelno dovolna ot gela za ejednevna upotreba i lotion-a. Az sam vlubena v termalnata voda-izpolzvam q vmesto noshten krem-strahoten film pravi varhu kojata i mai tova e nai-dobre hidratirashtata termalna voda, koqto sam izpolzvala. Sashto taka mi haresva i seriqta peptilys...
Ми то си е до самата кожа - не на всеки действа добре дадено нещо. На мен ми бяха слаби, по-скоро ги усещах като подходящи за хора със смесена кожа, а не като за мазна Peace

Общи условия

Активация на акаунт