Изпуснат съд върху керамичен плот

  • 3 135
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 734
E капак 40 кг не съм виждала все пак ..
По скоро би се появил проблем от остър ръб, ако е паднал на една страна
Както и да е проблем няма !!!!

Да, капак 40 кг няма....но все пак съществува земно притегляне. И ако изпуснеш от някаква височина предмет 40 кг, той ще падне като повече от 40 кг. И в зависимост от площта, която ще поеме удара, пораженията ще са различни. А и не се хващай за тия 40 кг, бяха просто пример.

# 16
  • Мнения: 5 178
no_name наясно съм с физичните закони, не ми е изфирясало още всичко от училище и студентската скамейка,, затова казах, че е опасно ако падне на ръб, на една страна

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
no_name наясно съм с физичните закони, не ми е изфирясало още всичко от училище и студентската скамейка,, затова казах, че е опасно ако падне на ръб, на една страна
И аз си припомних закона за земното притегляне Peace. Е действа, още преди да го сложим го изтървах на стълбите. Сега си имам чисто нови котлони без плот в резерва на тавана. А си купих нови за кухнята. Оказа се по-евтино от подмяна на стъклокерамиката Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 4 042
no_name наясно съм с физичните закони, не ми е изфирясало още всичко от училище и студентската скамейка,, затова казах, че е опасно ако падне на ръб, на една страна
И аз си припомних закона за земното притегляне Peace. Е действа, още преди да го сложим го изтървах на стълбите. Сега си имам чисто нови котлони без плот в резерва на тавана. А си купих нови за кухнята. Оказа се по-евтино от подмяна на стъклокерамиката Mr. Green

Гадост!  Sad Дано новите са по-хубави.  Wink

# 19
  • Мнения: 5 178
Мели, аз пък имам 2 мивки и двете моя домашен майстор пукна още при монтажа.. добре, че не са на фатални места

Общи условия

Активация на акаунт