Гадна тема относно гените

  • 5 843
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
Само за бащиния инат си права /според мен/, но не му го натяквай. Пък и от това гледай да страда някоя бъдеща снаха  Mr. Green не ти  Whistling
Как да го разбирам това?
Като загриженост за съществуването на под форума, след 20 - 30 години ли ?
По въпроса за възпитанието, мнението ми е тук :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255415.msg6111047#msg6111047

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
inkel, от къде ти идват тези идеи, Боже опази  ooooh!
Казах го шеговито... А и ако всеки мъж с инат се развеждаше - този форум щеше да е най-пълният  Wink

# 17
  • Мнения: 73
Хиххи а аз се моля моята дъщеря да наследи задника на баща си, а не моя  Joy А иначе не се притеснявай и не се вкарвай в накакви филми. За мен нещата от които се притесняваш не идват от гените, а от възпитанието.  Wink

# 18
  • Мнения: 911
A!  Shocked mimmy, това ти ли си?!!  Heart Eyes

а иначе по темата: и аз на няколко пъти измрънквах тези си страхове - точно като Bracelet - че детето ми сигурно ще наследи и някои безобразни черти от характера на баща си, но не вярвам аз толкоз в давринизма! По ми харесва да вярвам, че Битието определя съзнанието  Mr. Green!

написали са ти го вече - всичко зависи от теб; а пък тая глупост, че щяло хлапето да се подхлъзне у лево - е, по тая логика всичкото мъжко родено в СССР след войната, дето са им загинали бащите по фронтовете, трябваше да се е изпедерастило  Crazy не сме чували да има толкова милиони с меки китки там.

и хич да не се косиш пък, че било злоядо детето. крайно грешна тактика е да го насилваш да се храни! И психолози, и диетолози ще потвърдят! Почети по форумите и из разни книжки по въпроса и не си късай нервите И за това!
 Peace

# 19
  • Мнения: 660
Унаследяват се не само гените, но и вероятността за тяхната проява при определени обстоятелства Peace.
Нещата, дето ги изброяваш, е вероятно да ги развие, ако живее в присъствието и имитира поведението на съответния човек  Wink.

Това за п...-то и мен ме тресе по време на цялата ми пред- и следродилна депресия Confused. Но в крайна сметка не живеем на самотна планета, примери за мъже наоколо има достатъчно, дори и само филмите, ако щеш... Има от кого да гледа.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348

Това за п...-то и мен ме тресе по време на цялата ми пред- и следродилна депресия Confused. Но в крайна сметка не живеем на самотна планета, примери за мъже наоколо има достатъчно, дори и само филмите, ако щеш... Има от кого да гледа.

а тъй, лошите работи може и от другаде до ги научи

# 21
  • Мнения: 2 327
Аз пък се учудвам какво толкова лощо иам в думата и в хората отговарящи на нея. Като гледам след 20-30 години хомосексуланите ще са повече от хетеросексуалните. Аз лично не смятам, че това е краят на света дори и детето ти един ден да разбере че си пада по мъже.
Опасенията обичайно са не че ще стане педераст,  а че ще има женствено поведение, защото ще копира от теб.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 348
е мисля, че тя това имаше предвид - женското поведение де

# 23
  • Мнения: 911
да бе, схванахме, че тя се притеснява, че няма да има father figure покрай детето, та да се научи кое как и пр.; но аз съм на мнение, че нашият свят е толква залят с балканска мачовщина, че това не бива толкова да я притеснява.

пък и Леонардо като са го взели от майка му да го отглежда баща му и дядо му пак си е станал най-знатен гей на всички времена, ама това не го прави по-малко гениален, нали? и преди съм го писала май - аз бих била по-щастлива синът ми да е като онзи типаж от "Толкова колкото" - художникът, отколкото като мъжкарчетата, които го пребиха като куче.

това с гей-нагласите въобще се определяло в незнам коя си гестационна седмица, така че... newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
това с гей-нагласите въобще се определяло в незнам коя си гестационна седмица, така че... newsm78

В началните...до към 8-ма. Знам го, защото точно тогава изживях голям стрес и се надявах детето да не е момче. Големият стрес в началните седмици води именно до 'женственост'.

# 25
  • Мнения: 2 336
Аз какво да кажа като през цялата бременност бях в стрес.  Crazy
Ще се моля мъжкото в него да надделее.  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 023
ква дума с П, бе? 4акайте, 4е подпалих!
педераст или путка?
или пишете като хората или не пишете, като не можете да намерите заместител, ебаси!
щото и двете не е добре.
мдам.

# 27
  • София
  • Мнения: 8 348
аз сега обмислям къде да шитна моето, че ме уплашихте с тия стресове
на някой да му трябва момченце
че и отгледано

# 28
  • Мнения: 1 023
аз сега обмислям къде да шитна моето, че ме уплашихте с тия стресове
на някой да му трябва момченце
че и отгледано

4акай моя да стане послушен. от утре.
и като стане ш помисля.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
ще е късно
аз го чакам вече 13 години
това в коя седмица се формира

Общи условия

Активация на акаунт