Рицарки на Бялото кантарче 04.02.2008 - 10.02.2008

  • 15 596
  • 501
  •   3
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 956
Ей скапана система с тия градини и ясли  Close
Ж,а коя е ваща махала  Mr. Green ако е тая където си сега- има,ако е новата - незнам.  Simple Smile
Ванче  Hug
Барбаронче искрено ти съчуствам  Hug И ние имахме подобен период- слава Богу беше кратък и отдавна  Mr. Green
Май няма да се вясвам повече...пак ме заболяха болежките...  Close

# 61
  • София
  • Мнения: 8 348
адаш, то ми се върна
до две години беше най кроткото и мило ангелче
след това се превърна в дяволче с неизчерпаема енергия
сега получавам забавни изненади по няколко пъти на ден

били, е поне от алергията се отърва

# 62
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пиле, здрасти   Grinning. Драго ми е да те видя на балкона. Купих си книгата за ултраметаболизма. Има цяла глава за проблеми със щитовидната жлеза.  Hug

Днеска съм режимна. Вода пих, много ходих. Утре кантара ще видим какво ще каже.
Хубава вечер на всички.  Heart Eyes

# 63
забравих да се похваля - от днес сме за сефте на детска кухня eat... да видим как ще му се отрази на малчо, че не беше ял нищо с прясно мляко, дано не съм му го дала прекалено рано!
Цитат
Купих си книгата за ултраметаболизма. Има цяла глава за проблеми със щитовидната жлеза
dani, може ли малко пове4ко инфо моляяяя

# 64
Гледате ли новините... тъпаци... ималко хакерски атаки и затова хората не можели да се докопат до сървъра!!!!  ooooh! Не завиждам на мамите, които се борят за места в градините!

# 65
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
dani, може ли малко пове4ко инфо моляяяя

Ами, не мога да ти препиша или преразкажа  цяла глава от книгата. Wink. Ако те интересува я виж по книжарниците.  Иначе ми допада. Общо-взето книгата е за нашите режими. Не че съм успяла да я прочета цялата , само я поразгледах малко за какво идва реч.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263203.0

# 66
  • Мнения: 2 040
добър вечер
 Grinning
няма време
1400 калории - режимни + шоколадови бонбони, бисквитки и малко захар в кафето
който чака инфо от мене - моля да почака  Praynig
лека вечер  Hug Heart Eyes  bouquet

# 67
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз от Росито чакам, ама....  Laughing

# 68
  • Мнения: 1 479
ехоо и от мене, до сега съм бачкала като луда , да не ви занимавам с наште глупости, че край нямат!
До тук всичко е по режима просто трябва да устискам, толкова го искам че не знам, дано не се изкуша както обикновено правя през два-три дни!
Наливам вода и се нервя всичко тъпо и куцо около мен и тъпата ни държава!
Желая ви приказна вечер , девойки мили!

# 69
  • Мнения: 229
Здравейте всички!
Току що си свърших тренировката и се чувствам прекрасно. Само че ........ едно не мога да разбера  newsm78 Защо след като се чувствам толкова добре след тренировка никога досега не съм я почвала с желание. Като започна - добре, минава си ми бързо, приятно ми е, не е непосилно за мен. Като свърша - не ми се яде, чувствам се здрава и в добра форма, въобще СУПЕР. Защо тогава ми е толкова трудно да я започна  #Crazy #Crazy #Crazy ЗАЩО????  Sick
Приятна вечер на всички!  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 618
аз само да кажа че изядох парче шоколадова торта newsm43, ама то щото съм мноо спокойна днес още съм под напрежение, а и дребния да довърши картината ме нерви.Хвърля по земята и неще да събира.ООО я ела тука red поседя сам, порева, поразмисли и се спретна.Могло значи. Ама аз съм си виновна много съм дипломатична, все преговори водя....
Ами Милички желая Ви лека нощ, на вас и вашите слънчица newsm51

Дивачето папка тортичка Laughing Grinning

# 71
  • Мнения: 1 479
Ще свикнеш и ще я започваш с кеф, ще видиш!
По мен си го знам!

# 72
  • Мнения: 2 492
Добър вечер !
Днес едвам смогнах да драсна два реда в моята тема , за малко да не се разпиша тук .  ooooh!
Приключих с един проект в работата , цял ден оформях нещата , стискам си сама палци утре да нямат много критики към мен .  Rolling Eyes

С режима съм на шест , първи ден на режима от Ипократис .
Много глад , много нещо , бях си свикнала на повечко храна , сега ще стисна зъби няколко дена докато свикна .
С водата съм на шест , това благодарение на състезанието - научих се да пия вода или поне поставих добра основа за този нов навик .

За състезанието - нямам нито едно прегрешение , по поне 4 яденета за деня , калории средно  до 1700 както бях определила за деня , водата - нито един ден без да съм си направила нормата от 3,700 л , въглехидрата до 20 % , цяла седмица на един и същ режим , 5 тренировки в залата .
Много съм доволна от себе си и няма значение кой печели и т.н.
Важното е , че видях с упорство и търпение нещата стават .
Желая ви приятна вечер момичета .
При мен нещата много добре се нареждат по доста параграфи , пу пу , дано , дано ! Blush

# 73
  • Мнения: 3 356
Дзак и щрак от мен.Бърз отчет  (хранителен )от мен и ще се пробвам да дам мерки и теглилки по-късно.
Днес
две кафета
две супи, едно кюфте
една Активия
малко вода за съжаление,та сега се пробвам да наваксам.
Много нерви покрай записването за детските градини от сутринта.
Отивам да се измеря.
Значи тази седмица (не съм пила хапчетата):
гръдна-не съм мръднала
талия-не съм мръднала
ханш - -1 см.
бедро-не съм мръднала
прасец-не съм мръднала
килограми-не съм мръднала.
Голям напредък,няма що.Утре съм първа в аптеката.
Равносметката до тук за един месец и една седмица е :
гръдна-не съм мръднала
талия - -5 см.
ханш - -3  см.
бедро- -1 см.
прасец- -0.5 см.
килограми - -3 кг.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 21:05 от izabela

# 74
Здравейте, форумки!!!!!!!!!!!!
Много ме кефите, та както си седях и четях това, което сте написали до тук, реших да се регистирам и ето ме тук!
Много сте готини, направо с някои се напикавам от смях.
Айде сега и това, за което съм влязла:
ПУСНЕТЕ МЕ В КЛУБА НА ОТСЛАБВАЩИТЕ  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Започвам и аз да се отчитам. До сега какво съм свършила:
два месеца и полвина диети /Байкова и месо +салати/, 3 пъти в седмицата яко кардио по час и половина -  и резултат -11кг.  Започнах от 97, сега съм 86, цел 65, висока съм 1,69.
Гледам някои от вас са с доста завидни резултати - над 10-15кг.
  СПОДЕЛЕТЕ ТАЙНИТЕ, МАЦКИ!

Общи условия

Активация на акаунт