Търся един филм

  • 169 935
  • 893
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Благодаря ти,Лилянчо! smile3525
Дъщеря ми ще е много доволна.

# 16
  • Мнения: 1 008
Аз зададох този въпрос и в друга тема,но да попитам и тук: Сещате ли се как е заглавието на този филм,в който бавачката получава страховити обаждания от горния етаж на къщата?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз зададох този въпрос и в друга тема,но да попитам и тук: Сещате ли се как е заглавието на този филм,в който бавачката получава страховити обаждания от горния етаж на къщата?

Отговорих ти и в другата тема, но ще пиша и тук  Peace
Филма е - "Когато звънне непознат" -"WHEN A STRANGER CALLS" - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=108059

# 18
  • Мнения: 1 008
От сърце благодаря Amar!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 374
Моля да помогнете: търся имената на 2 комедии, за да мога да ги изтегля :
Първата - мъж и жена гаджета (той май беше телевизионна звезда) една нощ се случи така, че си размениха телата.
Втората - със Стив Мартин. Някаква богаташка умря, духът и беше в някаква делва, та влезе в него и той ту се държеше като мъж, ту като жена.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Моля да помогнете: търся имената на 2 комедии, за да мога да ги изтегля :
Първата - мъж и жена гаджета (той май беше телевизионна звезда) една нощ се случи така, че си размениха телата.
Втората - със Стив Мартин. Някаква богаташка умря, духът и беше в някаква делва, та влезе в него и той ту се държеше като мъж, ту като жена.


Dating the Enemy - първия

и за втория се сещам, ама нещо не мога да го открия

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
намерих го:
All of Me

# 22
  • София
  • Мнения: 2 374
Ти си злато   bouquet
Мнооооого благодаря  Grinning Grinning Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 14 708
И аз да попитам за един филм-от няколко дни ми е все в ума, а не мога да се сетя как се казваше. Няколко английски дами си взеха една вила в Италия за почивка чрез обява, но какво ставаше после не си спомням. Само ми е останала приятното чувство, което изпитах, когато го гледах. Все ми се върти, че имаше Соренто в заглавието, но може и да бъркам.
И един друг с подобна стилистика-пак някаква вила в Италия сред лозята-Сандра О играеше там и роди бебе при приятелката си във вилата.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
И един друг с подобна стилистика-пак някаква вила в Италия сред лозята-Сандра О играеше там и роди бебе при приятелката си във вилата.

Under the Tuscan Sun

Другият не съм го гледала.

# 25
  • София
  • Мнения: 14 708
И един друг с подобна стилистика-пак някаква вила в Италия сред лозята-Сандра О играеше там и роди бебе при приятелката си във вилата.

Under the Tuscan Sun

Другият не съм го гледала.

Ей, супер си Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 36
Здравейте и аз от няколко дни търся един стааааааар филм, но уви нищо не открих. Главният герой е костка, но не волният Уили, а една косатка отмъщаваше на един рибар, гонеше го, подпали един град.............Много отдавна съм го гледала и не си спомням подробности newsm78 newsm78 newsm78.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 374
Пак съм аз - Dating the Enemy от 1996 г. 

не мога да намеря, излиза друг филм със същото име. Чудя се да не би да го има , но под друго име  newsm78

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 891
Здравейте и аз от няколко дни търся един стааааааар филм, но уви нищо не открих. Главният герой е костка, но не волният Уили, а една косатка отмъщаваше на един рибар, гонеше го, подпали един град.............Много отдавна съм го гледала и не си спомням подробности newsm78 newsm78 newsm78.

Orca The Killer Whale / Орка китът убиец

Общи условия

Активация на акаунт