LaRedoute.fr - Обсъждане, всичко за поръчката-48-Всичко е написано в 1-вия пост!

  • 67 025
  • 1 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 064
Успешен старт на новата седмица!  bouquet
Нека всички поръчки от ноември, декември и вече януари пристигат, да няма недоволни и всичко да е ОК! Peace
А такива като мен дето пишат от дъжд на вятър, да четат преди да питат! Mr. Green
Хубав ден! Wink

# 31
  • Мнения: 3 405
ще ги допълвам периодично и хронично

И авторката ги слага на първа страница  Grinning Цена нямате, ей.

# 32
  • Попово
  • Мнения: 687
1. colis - безплатна доставка, само един код може да се използва
2. балеринките - един номер по-голям
3. размерите са под закачалката на ларедут.фр
4. сутиените +15, чашката същата
5. ботушите от мушама, които не са от мушама са широки в прасеца
6. a domicile - пътува към вас
7. обувки Adidas +1
8. с виза електрон на ОББ не можете да редутствате
9. при регване в ларедута не вписвайте телефон


ще ги допълвам периодично и хронично
10. може и да не получите потвърдителен е-майл на електронната поща, но това не означава , че поръчката не е направена
11. дублирана поръчка не се анулира
  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 405
Ще ми помонете ли?  Praynig

Това е в суивито, нещата ми са разделени на 2:

http://images23.snimka.bg/005092144-big.jpg

Какво значи? Сигурно сте обяснявали, но наистина не мога да изчета всичко. Бебо след малко ще се събуди и се мятам на тръстиката  Blush
Мерси предварително  Hug

# 34
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Ще ми помонете ли?  Praynig

Това е в суивито, нещата ми са разделени на 2:

http://images23.snimka.bg/005092144-big.jpg

Какво значи? Сигурно сте обяснявали, но наистина не мога да изчета всичко. Бебо след малко ще се събуди и се мятам на тръстиката  Blush
Мерси предварително  Hug
едните неща са от кръглите цени за това,няма проблем

# 35
  • Мнения: 3 405
Отново благодаря  Hug Ще се науча Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 2 020
по принцип почти всеки продукт има 2години гаранция,тук незнам колко е ,но това връщане до 15дни предполагам е ако е объркана нещо стоката или размера,така мисля.иначе за рекламация периода трябва да е по дълъг,и като се вземе впредвид че навънка си го знаят и си го използват това нещо да си подменят каквото си  искат.пример:купила си си ризка обличаш е няколко пъти и ти омръзва-отиваш в магазина и казваш че нещо ти е избеляла или  пък друго нещо и от там ти заменят стоката с каквато искаш е на същата стойност,това го знам от моя приятелка която е управителка на магазин на зара в германия,не тук.такаче инфото е достоверно,само трябва да си измислиш някаква основателна причина за рекламация на продукта и им пиши.нищо не ти пречи да пробваш Wink
Пак прочетох много внимателно условията тук - няма такава опция като връщане на артикул до 2 год. Единствено, ако стоката е платена с карта Кенгуру, срокът за връщане е 30 дни. Освен това момичето е изхвърлило фактурата,. така че не виждам никакъв смисъл да се пробва и излишно да плаща пощенски разноски.   Hug

# 37
  • Мнения: 1 178
Извинявам се, но имам някакви смътни спомени и не съм сигурна, та  да си питам:
На някой случи ли му се да му върнат пари за липсваща поръчка, а да му пристигне в последствие... ( моля да пише на лс  Praynig) Това ми е голям страх.  Tired Тъкмо се разбрахме за връщане на парите, но гледам че още пристигат колети от ноември. Сега се притеснявам да не се наложи да връщам пари, че за превод са големи таксите.  #Cussing out Ще видим мъжът ми като се върне от митницата какво е пристигнало.   Peace

# 38
  • Мнения: 4 176
Mamica, незнам за какво става въпрос, ама според мен пускай за продажба, вместо да чакаш 45 години  Laughing
Да бе, ботушите са. Ами бях пускала, ама не се сетих да влизам в продавалника да гледам имам ли отговор на обявата. Вчера разчиствах гардероба и ги видях. Простоооо нямам думи за себе си.

# 39
  • Мнения: 4 176


2. балеринките - един номер по-голям

Аз имам едни балерини, които са 39 номер, а отговарят на 43 или 44  Shocked

# 40
  • София
  • Мнения: 1 740
Извинявам се, но имам някакви смътни спомени и не съм сигурна, та  да си питам:
На някой случи ли му се да му върнат пари за липсваща поръчка, а да му пристигне в последствие... ( моля да пише на лс  Praynig) Това ми е голям страх.  Tired Тъкмо се разбрахме за връщане на парите, но гледам че още пристигат колети от ноември. Сега се притеснявам да не се наложи да връщам пари, че за превод са големи таксите.  #Cussing out Ще видим мъжът ми като се върне от митницата какво е пристигнало.   Peace
И аз се присъединявам към това питане, защото днес ще пускам ваучера, а представи си утре дошъл колета.

# 41
  • Мнения: 373
 Flutter Aз пак само ще чета. За сега.

# 42
  • Мнения: 4 877
Момичета,
да ви предупредя за доставката до вкъщи в София. Станала е направо ВИП-услуга (като цена)

Вдигнали са таксата за транспорт  (поне при мен). Преди ми вземаха по 5 лв., сега ми казаха 7,50 лв. Това обаче не е големият проблем.
Най-странното е, че на всеки колет начисляват тази такса транспорт, независимо, че е до един и същ колет.

На мен ще ми доставят 2 колета
значи ето и формулата, грубо казано
брой колети х (такса доставка + митническа такса + такса на кг)
2х7,50 + 2х4 + 2х 1 = 15 + 8 + 2 = 25 лв.
25 лв. за за двата ми колета

Не ми се мисли колко пратки ще имам от Ла Редут и ибей този месец.
Утре ще ви пиша дали действително са ми таксували два пъти транспорт. Такова нещо не съм очаквала. Все едно пътуват 2 души в такси до един и същ адрес и им вземат двойна такса, защото са 2 товара.



# 43
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Извинявам се, но имам някакви смътни спомени и не съм сигурна, та  да си питам:
На някой случи ли му се да му върнат пари за липсваща поръчка, а да му пристигне в последствие... ( моля да пише на лс  Praynig) Това ми е голям страх.  Tired Тъкмо се разбрахме за връщане на парите, но гледам че още пристигат колети от ноември. Сега се притеснявам да не се наложи да връщам пари, че за превод са големи таксите.  #Cussing out Ще видим мъжът ми като се върне от митницата какво е пристигнало.   Peace
И аз се присъединявам към това питане, защото днес ще пускам ваучера, а представи си утре дошъл колета.
ми нищо,траете си,имам спомен,че монда беше получила пари а и след 3-4 месеца и колета си.няма да ги ощетите толкова пък и от къде ще разберат,че сте получили

# 44
  • Мнения: 1 140
Имам и още едно предложение за първата страница - за прословутото писмо, което изпращат от редута и те приканят да си валидизираш кошницата. Да се напише, че е стандартно, изпраща се периодично до всички и т.н. Че ако го видя още един път в темите с молба за превод и с въпрос дали е важно, ще умра.

Общи условия

Активация на акаунт