И какво?Говорят че няма да има проблеми с онлайн кандидатстването в градини и яс

  • 6 206
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
и къде можем да се жалваме сега, кой ще ни повярва че сайта не се отваря  Crossing Arms
ще си измият ръцете с интернет доставцика  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 770
Разбира се, че ще има записани, все някой е успял!
Бясна съм!!!

# 17
  • Мнения: 1 701
Те вече са го приели...
Най-голямата простотия е, че анулираха молбите от миналата година. Аз, например си правех сметка да се върна на работа тази пролет и сега какво? Дреме ми за новите им системи, като остана без 1 ст. няколко месеца...  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 97
уф.... #Cussing out #Cussing out #2gunfire направо съм бясна,а по БТВ казаха че имало доооста записани вече...а на мен ми зарежда от 45 минути скапания сайт.Българска му работа.

# 19
  • Мнения: 89
не спирам да се изумявам в каква идиотска държава живеем! едва ли има подобно безумие по света.
и това ми било насърчаване на раждаемостта! как точно - с 200 лв.?!?! а да не можем да си запишем детето на детска градина.  #2gunfire
по принцип идеята за интернет записване е много добра, но ето в какво я превърнаха. а какво да кажем за майките, които нямат компютър или интернет?
не ми се мисли какво ще правя когато на нас ни дойде времето за записване...

# 20
  • Мнения: 307
И аз вече почти 50 минути се опитвам да вляза и нищо. Май е блокирала системата. Идиотщина, вярно е!  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 1 178
Аз влезнах в 8.45, излизаха си градините, но нямаше бутон"Кандидатствай" . После няколко минути преди 9 взе да се скапва и от тогава или е "HTTP 404 page not found" или "IE cannot display the web page" . Явно сега се записва родата на админите Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 368
Момичета, аз откачих и звънях и в бтв и в столична и нищооооооо. Подиграха се с нас за пореден път! Ще се състезаваме с вятъра ние, не ги е срам. Хубава им беше идеята, ама недомислено, недоправено. Аман! И колко спокойно обяснява човека - всичко ще е наред, само не се притеснявайте, не бързайте. Е как не го е срам! Момичета, успех. Аз отивам да си изкарвам яда някъде, че ... #Cussing out

# 23
  • Мнения: 1 178
Аз влезнах в 8.45, излизаха си градините, но нямаше бутон"Кандидатствай" . После няколко минути преди 9 взе да се скапва и от тогава или е "HTTP 404 page not found" или "IE cannot display the web page" . Явно сега се записва родата на админите Joy

# 24
  • Мнения: 770
Представете си колко са нагли, щели сме да чакаме около 10-20 секунди!!!
Аз вече 1 час се опитвам да заредя сайта!

# 25
  • Мнения: 475
Ей,страшна работа!Пак мислиха, мислиха и се омазаха.Нищо не става от тая държава!Въобще не ми позволява зареждане на страницата.Казва ми cannot find server и това е!Тъпа работа! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 26
  • Мнения: 403
Аз от 9 и 15 се мъча.Тованаправо е безобразие. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 208
Направо съм яхнала метлата от яд afwitch

# 28
  • Мнения: 481
Незнам..ама това е най глупавото което измислиха.Ами ако нямаме вкъщи компютър,какво правиме-бягаме в някоя зала с детето ли?...Много,ама много съм ядосана..ще измислят нещо,но няма да е направено като хората.Какво правим сега да питам аз?Явно ще стоим и чакаме да се вредим да влезем,а кога...Гсопод знае...Най ме ядоса фразата-"Който превари,той завари"....значи ние дето въобще неможем да влезем..какво ?Да духаме супата....българска работа!
П.СИзвинявам се!

# 29
  • София
  • Мнения: 627
Не само,че имало регистрации, ами даже имало и 2 пробни регистрации. Някои майки първо правили пробни за да види как става, а след това си регистрирали детето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Защо ни се подиграват? Аз преди малко успях да стигна до регистрация и като натиснах бутона за изпращане след 10 минути ми даде,че съм ползвала непозволени символи,а аз освен букви и цифри не съм въвеждала друго #2gunfire #2gunfire #2gunfire Да се надяваме, че до обяд ще успеем,а след това навън на разходка да изпуснем напрежението  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт