Обривало ли се е вашето дете от пеленките на Памперс?

  • 4 048
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ползвала съм само MOLFIX и PAMPERS.Не съм имала проблеми.

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
НЕ, Никога ! Peace

# 17
  • Мнения: 98
Ние бяхме на 2-ката допреди 2 месеца без лосиона обаче имаше гъбички, мазах и една тубичка за гъбички Clotrimazol  и и мина...след седмица сменихме 3-ка на Pampers и пак се обрина,,сега пак трябва да я мажа но се чудя дали и аз да сменя марката....Sad а хич не ми се иска

# 18
  • Мнения: 1 155
И ние ги ползвахме дълго време без проблем, но изведнъж се появи лишейче , после още едно. След преглед при педито, която ми изписа Универтан и Дефламол ги излекувахме. Веднага смених памперсите с други. Взех на Либеро и съм МНОГО доволна. За Памперс не искам и да чуя. Naughty

# 19
  • Мнения: 78
Ние бяхме с Памперс допреди 4 дена, зачервявал се е от тях, но нищо сериозно, само че всяка сутрин се събуждаше мокър, независимо,че бяхме с 5ца, а той е 11кг. От 4 дена сме с Huggies и нито се зачервява, нито пропускат, а и стоят доста сухи, дори и да е пишкал повече Simple Smile Самите памперси имат и нещо като ластик отзад, което е много практично като издуе пупата след манджа Simple Smile Пробвала съм и Даиперс лятото и те не бяха лоши  Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Да и моя син се обрина от Пампер.Също така много пропускаха и беше постоянно мокър.

# 21
  • Мнения: 1 666
Всичко си е до кожа и до дете.
Моят син никога не се е обривал от Памперс, но се е обривал от други. Трябва да намериш "вашата" марка.

# 22
  • Мнения: 27 524
Не, никога от никакви пелени.
Пробвай с други, Либеро са много хубави.

# 23
  • Мнения: 5 391
До сега не, и едното, и другото.

# 24
  • Мнения: 73
моята бебка има страхотен обрив, ярко червен от 1 седмица, отпред. Преди това се беше обринала на дупето. не се бях замисляла дали не е от памперса. утре сме на преглед, защото я мазах с какво ли не, а не минава...Ще сменя марката и аз да видя ефекта.

# 25
  • Мнения: 3 116
Имаше тема съвсем наскоро за новите ароматизирани памперси и много майки се оплакаха от обрив след ползването ми. Затова въпреки че дъщеря ми е отгледана с памперс, за бебока ще минавам на друга марка. Дано да съм ти била полезна   bouquet

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не точно от памперса "Памперс"
Сина ми лятото получи "памперс дерматит" от жегата и запарването.
Никакво кремче против подсичане не помага, а лилавото лекарство "Пиоктанин". Мажех мяколко пъти дневно след смяна на памперса и за няколко дни обрива изсъхна, кожичката се обели и всичко мина. Пъпчиците не го притесняваха, не го болеше, но се причиняват от гъбички и са заразни.

# 27
  • Мнения: 24 467
И двете ми деца не са се обривали и не се обрива /малкото/ и преди и след пускането на новите пелени на "Памперс" с алое.
Никога не е пропускал през нощта. През деня няма и как да стане- нали ползваме гърне.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
не съм имала проблем

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Момичета,благодаря ви за бързите отговори HugСигурна съм,че е от лосиона,който са сложили Памперс.На Либеро е вече почти седмица,но още има обрив,за това се притесних.Обадих се и на педито,тя ми каза,да купя едно мазило-Имазол,което никъде около нас не открих,та като се прибира мъж ми,ще го търси.Да видим какъв ефект ще има.....

Общи условия

Активация на акаунт