д-р Ковачев гр.Варна и инсе?

  • 14 168
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
Рени, за ЦС не ти трябва памперс, но си вземи превръзка. Моята ЦС я прави др. Ковачев, много е внимателен. Самата манипулация не е приятна, но  не е болезнено. Ще мине бързо. Дано резултата да е добър. Нищо страшно няма. Hug

# 31
  • Мнения: 6
не знам нищо за инсеминацията  но на мен ми престой цветна снимка за януари и не знам какво да правя едно че е много скъпа и второ не знам да ли вреди или не вреди NeWS78

# 32
  • Мнения: 6
освен през това което трябва да мина няма ли по лесен начин за се забременее е  NeWS78 на пример съм чувала: това на мен ми изписаха едни хапчета пих ги една седмица и ето бременна съм как става това на мен защо никой не ми изписва такива хапчета и при мен да стане тъка ами трябва да минавам по по сложния начин да пръскаш едни луди пари и пак да няма резултати NeWS78

# 33
  • Мнения: 6
ако някой знае моля да ми отговори

# 34
  • Мнения: 6
и аз като всяка бъдеща майка искам да видя две чертички на теста дайте ми съвет какво да правя моля ви

# 35
  • Мнения: X
Малко встрани от темата:

Тъй като трябва да направя хормони на 2 или 3 ден, а има вероятност да се паднат събота или неделя:

Лабораторията работи ли събота и неделя в АГ-Варна. В смисъл да вземат кръв?

# 36
  • Мнения: 1 699
Рени мисля че не работят.Нямаш ли телефон да се обадиш?Ако искаш ще потърся какъв номер имам.
Аз имам този номер на АГ-то ако искаш ги попитай за лабораторията-052/613 798

# 37
  • Мнения: X
Благодаря много, Елсинор!
Звъннах и се оказа,че имат дежурен лаборант да взема кръв!  Peace

Това е добра информация - на когото му се налага да знае!!

# 38
  • Мнения: 1 699
Успех  Hug

# 39
  • Мнения: X
Допълвам относно лабораторията:

вчера / неделя / ходих. Лабораторията работи-беше една изключително мила жена. Каза,че работят денонощно.
Резултатите се вземат между 11 и 12 часа от Началника на лабораторията. Плаща се тогава.
Хормоните са около 12 лв , хламидия 20.

# 40
  • Мнения: X
Минаха ми всички изследвания при Ковачев-и ЦС също. Всичко е наред. Януари почваме подготовка за инсе.  Hug

# 41
  • Мнения: 39
И моите изследвания са добри Simple Smile Аз също трябваше да правя инсе при него през януари, но ще отсъствам от страната за малко, така, че го оставих за февруари. Стискам ти палци! Ще чакам да пишеш Simple Smile
Весели празници, момичета!  Hug

# 42
  • Мнения: 453
Какви са тези изследвания, които ви правят преди ИНСЕ ?

# 43
  • Мнения: 2 259
Какви са тези изследвания, които ви правят преди ИНСЕ ?
Би трябвало да са хормони и цветна снимка newsm78

# 44
  • Мнения: X
Принципно още при първото посещение и след разговора с Др Ковачев ти дава едно листче,на което пише основни изследвания при стерилитет / или нещо подобно/. Това са задължителните изследвания,като вече решението за последващите процедури си е индивидуално според случая.Стерилитет е стряскащо като понятие, не винаги означава това в буквалния смисъл...
Та там са:
Преглед на яйчници и матка с ултразвук
хормонални изследвания - ЛХ,ФСХ,Е2, пролактин-на 3 ден. Ако не може тогава е препоръчително да е 2, не и 1-ви. Препоръчително в тяхната лаборатория. Рядко признават правени другаде.
Спермограма-пак при тях
Изследвания за хламидия-при тях
Цветна снимка-при тях.


Общи условия

Активация на акаунт