Сирма Груп - как ни хакнаха системата за дет&

  • 5 863
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
Не е само това питам аз ЗАЩО е имало 2 ри адрес който отварям.Той е бил за вътрешни хора.  Е това ако не е пак корупция здраве му кажи.В една от съседните теми беше даден линка които са имали малко хора достъп до него. #Crazy newsm78
Наистина има 2 сървъра. Но и двата не са се отваряли.
Има си резон да са два за да се намалява натоварването.

Да аз бях с раираната блузка.

Поправи ме ако греша - на този втория, който се е знаел от по-малко хора не е ли логично да се влиза по - лесно???

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
  , да си ходят в Америка и тази сума да се инвестира в нашите деца.
 

Защо в Америка - това ми стана интересно. Аз съм от порасналите мами.

Не е само това питам аз ЗАЩО е имало 2 ри адрес който отварям.Той е бил за вътрешни хора.  Е това ако не е пак корупция здраве му кажи.В една от съседните теми беше даден линка които са имали малко хора достъп до него. #Crazy newsm78

Кой е втория? Къде?
http://84.242.131.109/ ей гооо и още енин пак такъв има на подобна честота


Е тоя IP адрес, не сочи ли към URL http://kg.sofia.bg/ ? Дай и другия за да видя, ако не съм те убедила.

# 17
  • Мнения: 1 541
Оказа се че в градината има инсталирана същата система която потребителите достъпват през интернет, но тяхната е инсталирана просто на компютрите им и не ползва интернет.

 Та родителите ми са регистрирали детето ми може би час по късно с друг входящ номер 71 и друга парола и каквото и там да е, което говори, че системите им не са свързани.
Поне обясниха че системата ще проверява за дублирани записи и няма да ги разрешава. Но все пак факт. Системата не е свързана


Това съпругът ти ли го е писал?
сериозно ли е така?

# 18
  • Мнения: 934
Не е само това питам аз ЗАЩО е имало 2 ри адрес който отварям.Той е бил за вътрешни хора.  Е това ако не е пак корупция здраве му кажи.В една от съседните теми беше даден линка които са имали малко хора достъп до него. #Crazy newsm78
Наистина има 2 сървъра. Но и двата не са се отваряли.
Има си резон да са два за да се намалява натоварването.

Да аз бях с раираната блузка.

Поправи ме ако греша - на този втория, който се е знаел от по-малко хора не е ли логично да се влиза по - лесно???

Кой е първи и кой втори???
За мен в работата този е единствен - 84.242.131.106, аз се опитвах на него да се регистрирам, а от къщи мъжа ми отваря този - 84.242.131.109 и двамата нямахме достъп. С малка разлика.
Аз не можах да регистрирам егн-то на детето. В къщи успяха, после там не се виждаше нищо аз успях да се логна, после след това и за давама ни нищо, после аз се логнах записах 2 градини и пак увиснах, но пък от вкъщи записаха 3-та докато аз нямах сайт.

# 19
  • Мнения: 1 878
За да спечелят обществената поръчка са занижили цените, НО тук да сме честни не са само те сирмаджийте виновни, виновни са и тези които са изготвили тръжните документи - общинарските експерти -  не са разбирали какво точно да поръчат за да получат нещо качествено като предложение, защото не може само евтината цена да е критерий за избор, като прибавим и типично български синдроми.........нищо ново под слънцето с общинските поръчки и тяхното качествено изпълнение.

Упс, и браво на Уфсъта - готино беше  newsm10

# 20
  • Мнения: 2 085
УФСЪ, (много ми е кофти да се обръщам към теб така  Rolling Eyes) в крайна сметка младежа с очилцата ще ти предостави ли достъп до данните, както обеща?

# 21
  • Мнения: 1 878
Апропо и сега като се влезе като регистриран потребител след няколко минути ме третира като нерегистриран, това днес ми изяде първия шанс за желаната градина, не ми даде бутона (по скоро надписа) кандидатствай след като мисли сто часа ме пусна в страницата ама ми загуби някъде входните данни  ooooh! та се връщах и.... Crazy

# 22
  • Мнения: 934
УФСЪ, (много ми е кофти да се обръщам към теб така  Rolling Eyes) в крайна сметка младежа с очилцата ще ти предостави ли достъп до данните, както обеща?
Силно се надявам, отсега точа лиги да видя колко им е била надежна защитата и колко точно е бил трафика. Иначе извинение от моя страна няма да има.

# 23
  • Мнения: 2 037
На сайта на Сирма пише, че утре ще обясняват пространно в сутрешния блок на БНТ случая.

# 24
  • Мнения: 2 085
.........
Иначе извинение от моя страна няма да има.
В това съм сигурна Peace А ще има ли гласност в противен случай?

# 25
  • Мнения: 1 541


Кой е първи и кой втори???
За мен в работата този е единствен - 84.242.131.106, аз се опитвах на него да се регистрирам, а от къщи мъжа ми отваря този - 84.242.131.109 и двамата нямахме достъп. С малка разлика.
Аз не можах да регистрирам егн-то на детето. В къщи успяха, после там не се виждаше нищо аз успях да се логна, после след това и за давама ни нищо, после аз се логнах записах 2 градини и пак увиснах, но пък от вкъщи записаха 3-та докато аз нямах сайт.

А с какъв час ти е първата регистрирана градина?

# 26
  • Мнения: 934
.........
Иначе извинение от моя страна няма да има.
В това съм сигурна Peace А ще има ли гласност в противен случай?

Дори и да се извиня, това не промения нещата, те са не са предвидили хакерска атака. Или поне сериозна атака. Аз просто не вярвам все още в атаката. Ако ми покажат графика с по 10-11 хиляди опита на секунда да се логне в ситемата, ще ги плюя до откат, това не е хакерска атака. Това са реално 10-11 хиляди родители на деца и тем подобни роднини, опитващи се да се докопат до системата. Ако е повече и то в пъти тогава да, има си реална атака, но пак казвам, непростимо е фирма с този капицитет да не се подсигури.

# 27
  • Мнения: 1 321
Записвам се и аз да ви следя. Peace
Уф дано се окаже че не са били хакнати да видим тогава как ще се измъкнат. Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 934

А с какъв час ти е първата регистрирана градина?
1  - 04.02.2008
10:35:03
2 - 04.02.2008
10:35:31
3 - 04.02.2008
11:29:55

# 29
  • Мнения: 1 541
Като моите часове значи.
Ух, сори , че те разпитвам така, ама вече търся под вола теле и понеже бях сигурна, че има някаква допълнителна информация за смотания сайт, до която аз естествено не съм могла да се добера, та затова така разпитвам.  Аз лично успях да пробия чрез Опера като че ли, въпреки че чрез всички браузъри пробвах...но специално през мен ставаше по - лесно от там .

Общи условия

Активация на акаунт