Любовният месец вече настана,скоро МАРТенката ще е мама.

  • 9 915
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 83
Дивна ти ме утрепа Joy
Видях снимките на малката Лилиан,просто нямам думи да ви опиша какво умиление изпитах.Абсолютна сладуранка Hug Heart Eyes

# 226
  • София...........
  • Мнения: 961
И аз видях малката ЛИЛИАН - много е сладичка Simple Smile

# 227
  • Мнения: 135
Малката Лилиан е е страхотен бонбон.
Гледам снимките и плача от умиление.
Дивна ама как се смяхме със мъжо ,че нашао бебе как смешно ,ще изглежда. Joy

# 228
  • Мнения: 1 446

На мен ми излиза едно бебе с каталог на манджи /списание Плейбой/.
Да ви се похваля - тази вечер след 2-часова борба с ЛаРедут, успях да си поръчам ето това за 6 евро:

Всъщност цялата поръчка - космонавтче + две бодита би трябвало да ми излезе 17.55 евро. Ще докладвам за доставката.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 01:58 от Славундер

# 229
  • София...........
  • Мнения: 961
Дивна ама как се смяхме със мъжо ,че нашао бебе как смешно ,ще изглежда. Joy

И ние се посмяхме доста , защото пробвахме с различни имена Simple Smile)) Wink

# 230
  • Мнения: 63
Сега гледах снимки на малката Лилиан!Страхотна сладурана.А преди това ревейки четях всички поздравления. Мацки, май наистина се започва Laughing
Дивна, направо нямам думи за това как ще изглежда нашето бебче - излезе дявол, така се уплаших.... Shocked
Утре ще ходя да се занимавам със счетоводителя на фирмата, към която се водя на работа. Трябва да ми подава първия болничен в НОИ, ама по изказванията му имам чувство, че ще трябва аз да се разправям с всичко.
Мацки, стискайте палци всичко да бъде ОК, че направо ми призлява само като чуя за НОИ.

# 231
  • Мнения: 748
stambolieva, честито!  baloni  bouquet
да ви е жива и здрава принцесата и много да ви радва! newsm51

и аз много се развълнувах. хем не чета редовно, а точно на тази прекрасна новина попаднах! честита първа мартеничка на мартенския отбор!   Hands Clap

# 232
  • София
  • Мнения: 565
 Ех, и аз разгледах снимките на мъничката Лилиан. Голям бонбон е newsm03!!! Стамболиева, кажи, а плаче ли много? Справяш ли се с кърменето? Първите дни са доста трудни в това отношение. Аз първия път доста се измъчих, докато нещата тръгнат както трябва. Сега се надявам на една доста по- спокойна, спинкаща и папкаща госпожица Wink

# 233
  • Мнения: 318
Стамболиева, честита ви малка голяма радост Лилиан! Да ви е много здрава, красива, умна и щастлива! Да изпълни дома Ви с радост и безспирен детски глъч   bouquet   bouquet   bouquet

# 234
  • Мнения: 422
Стамболиева, честита да ви е малката принцеса!Да ви е жива и здрава, много да ви радва и да има много много щастливо детство!  bouquet  bouquet  bouquet

# 235
  • София
  • Мнения: 3 123
много е сладка малката Лилиан - пу пу !

Така като гледа утре ще трябва да правя нова тема.Мисля да включа и мамите със секцио и искам да ви помоля да ми пратите на лични дати те си,че ми е много бавен нета и цяла сутрин ще трябва да ви издирвам иначе.
 Аз си спомням тези само:

   28.02.2008  Diana
   5.03.2008  Nina-Bs
  10.03.2008  Nefertity

Славундер,вие фиксирахте ли 20-ти или има промяна?

# 236
  • Мнения: 147
Еххаааааа, нямаше ме 3 дена и ви чета от 22:30 и каква страхотна новина  Hands Clap newsm18 newsm74
Честито на гордите мама Стамболиева и таткото ! Да ви е жива и здрава малката прекрасна госпожица Лилиан и много да ви радва!
Просълзих се от радост и вълнение и пу-пу - гледах снимките на първото ни мартенче.....много, много се радвам  newsm44 newsm44 newsm68 newsm44 newsm07
Днес се завърнах от София, пак с нови покупки. Снабдихме се с одеалца от Jumbo и Fox, сукманчета, уред за затопляне на храна, буйки, хавлийка за баня - ще пусна снимки утре. Започвам и аз да пера дрешки, че май няма време  yes 
Като ви четох, разбрах, някои мами ще перат и обиколниците и олекотените завивки. Аз мислех тях да ги пропусна само, но май ще се наложи  newsm12
Лека нощ от мен и беба   love001

# 237
  • Мнения: 82
    Оле,не мога да повярвам-имаме си вече бебенце!Да е жива и здрава малката кукла,много радости да донесе на мама и тате  bouquet
    Ох,момичета,аз тотално съм издухала-искам вече да раждам,че да се успокоя малко.Постоянно го дебна това бебе-мърда ли,не мърда ли,мисля си някакви глупости....Нямам една минута спокойствие.Или трябва скоро да родя или да посетя психотерапевт....

# 238
  • Мнения: 955
Stambolieva ЧЕСТИТА ви първа рожба!Да ви е жива и здрава и много да ви радва! Просълзих се от умиление и от факта че скоро и нашия ред идва.  bouquet

# 239
Мамчета отивам на лекцията на 9 м.Ако има желаещи ще се радвам да се видим WinkТемата е за кърменето и ми си струва ,че ще е полезна...

Общи условия

Активация на акаунт