Споделете 47

  • 19 897
  • 991
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
Имелда ме просълзи с Калиманко...
Michael Bolton ме довърши,но със Said I Love You...
Явно изпростявам (успокоявам се,че поне не е от бездействие),но последните два дни слушам едноименната песен от Зона Замфирова...
Естер,младо и зелено,докато си на вълна бг-филми...Можеш ли да познаеш,откъде са следните бисери:
"- Вие що си играете бе?После ще ви лежа.../- Може и да ни висите.Има и смъртно наказание..."
Валентинките вече национален символ ли са?Щото дори и при нас по тях се втеляват основно девойки от предучилищна докъм 12-годишна възраст...
Бубка,вярвам,че има граждани,които честно и добросъвестно ще си попълнят и тази графа.Аз още не съм погледнала,дали и в нашите форми няма изненади тази година...
__________________________________________
И още едно детенце,което има нужда от помощ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263306.0

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 06:38 от niara

# 16
  • Мнения: 1 052
Добро утро!

Бубка, та това си е капитализъм  Laughing

Имелда-аз не искам пълнеж, както Мишон каза тежи, искам да ми се разкарат кожите, може пък да отворя един кожарски цех?
Най би ми се желало нещо такова


Снимка без цигара за Мария Лу

и по повод писанията на Бу

Възхищавам се на тази жена, изключителен модел е!

Колкото до провинциализмът и гордостта на софиянци-това е толкова резонно, колкото българите да настояват за чиста раса.

В тази връзка много ми се ходи до Варна (не съм била там от дете-срам!), до Бургас (там бях по-скоро, но пак ми се ходи) и изобщо, навсякъде до морето.

Тези дни проверявах горе-долу колко ще струват три билета до Щатите, детето има вуйчо в Америка по майчина линия, а аз живот и здраве ще ставам леля, та цената е около 3 400 лв тотал. И после ще трябва да имаме някакви пари за там.... мечтите ми започват да изглеждат нереални.

Отивам в КМ, и без това се сдухах.  Laughing

О, Ниара, "Зоне...."  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 585
Споделам, в севроизточните провинции се носи слухът, че свалячът на Слави от Мюзик айдъл
е под опеката на Лили. И в конкурса за Евровизията го видяхме. А? Кака Лили иска да напълни
памперса на Слави? Няма лошо, кадърно е хлапето.

# 18
  • Мнения: 3 405
Споделям, че се схванах. Спах някак си и днес ще ходя на лекар, а после по-всяка вероятност при Дренка  Grinning

Кой е свалачът на Слави? А кака Лили, баба Лили ли е?

# 19
  • Мнения: 4 585
На теб може и баба да е  Mr. Green На мен - эдва ли.
http://www.vbox7.com/play:b0d4ae7c - това хлапе, не можах да немеря изрълнения негови,
пусто забравих как се казва. Старость- нерадость.

# 20
  • Мнения: 3 405
Никиту, Никиту, той не сваляше ли Глория?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро  Grinning!
Споделям празен офис, чаша кафе и варненска мъгла.

Анджи, дано не е сериозно схващането Peace.

# 22
  • Мнения: 6 029
Добро утро!
Споделям тишина.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
Добро утро!
И аз споделям празен офис, чаша кафе, но нямаме мъгла Laughing

Доскоро идвах на работа в 8 - 8.30, ама щерката почва училище вторият срок по-рано и започнах да идвам в 7.40 ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 585
Дали е свалял Глория, не знам, на закачка ми приличаше, флиртче с журито.
кака Лили ще му е по-полезна, да го ошлайфа,
като музикант имам предвид. Прилича ми на натриване на носа на Слави.
Заигравка между двамата.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Споделям, че не можах да накарам детето да си обуе анцуг за яслата, отиде с пола.
Претенции отсега!

# 26
  • Мнения: 1 895
Споделям ранно ставане Tired
Децата са на плуване от тази сутрин.

# 27
  • Мнения: 2 891

Препоръчвам :
"Танкиста" - Между Княжево и Горна баня

Ооооооо, знам го това, да не е нагоре по баира, преди поделението  Mr. Green

Пък на моето мило съм му купила подарък от две седмици - Енциклопедия на английския футбол с много снимки. Сори за малките букви. Чете ме, не за друго  Whistling

Време е да ходя в офиса. Бляк  Tired

# 28
  • Мнения: 281
Добро утро.

Фрида, благодаря.
След цицоповдигащите операции остават големи белези. Така ми каза една приятелка.

Лиска ми липсваше. Много.
Споделих.

# 29
  • Мнения: 2 212
Саня, звучи интересно това с позите...ама не разбрах книжката само с големия формат космополитан ли върви или и с малкия? Да знам кой да купя, че тая сутрин на репа пред работата нямаше нито единия и още не съм го взела...

Ниара, много познато ми е това, сигурна съм, че съм го гледала филма, но поради безсънна почти нощ не мога да стопля от раз, ще кажа малко по-късно като стопля...

Общи условия

Активация на акаунт