Реторични писма до Н******* или истината за една лъжа, I ч.

  • 12 356
  • 248
  •   1
Отговори
# 15

Ти какво всъщност искаш ?

Едва ли бих искал нещо от въпросната жена повече.
Или поне не докато съм с трезвия си разсъдък и започнат да ми се приискват странни неща като неуважение, подигравки и т.н.

# 16
Ако ми беше мъж, щях да ти отпоря ушите.

браво ... сигурно именно затова и не съм ти такъв  Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Абе, всъщност малко ти е женска реакцията с тия писма във форума.
Дали не си латентен хомо? Може оттам да идват проблемите.

# 18
последния въпрос е основополагащ ....
какво искаш да ни кажеш ?
мислиш че ще кандардисаш жена си за нещо?
ти знаеш ли какво си направил и какво искаш да направиш?


Да - знам какво съм направил.
Знам и причините, довели до именно тези последствия.
Знам и какво трябва да се направи.
Стадия на "кандърдисването" мина и си беше в интимна обстановка, но така или иначе "разговор" си остана един термин при нас.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
.
аха и сега си контактуваш с нея през форума.


# 20
Абе, всъщност малко ти е женска реакцията с тия писма във форума.
Дали не си латентен хомо? Може оттам да идват проблемите.

Малко по-сенситивен не ме прави хомо, нали ? Laughing
А и определено не съм.
Дори и латентен.

# 21
  • Мнения: 2 336
Виж сега, момче. Бих си позволила да ти дам няколко съвета.
Имаш деца. Те са на първо място. Жена ти е бременна, но точно сега не е най удачния период да я провокираш емоционално. Твоето дете носи все пак! От опит ти го казвам.
Вземи се поинтересувай за градината на другото дете. От потребностите на ежедневието, а не само от твоите сексуални.
Като искаш децата си, да ги виждаш, да ги обичаш - докажи го. Няма нормална майка, която да иска да отдели децата си от баща им, ако е това ги прави щастливи. Пак от опит. Но това не означава, че нещата ще стават даром. Изисква се инициатива, желание.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 352
Що, само жените ли могат да излагат мъжете си тук?  Mr. Green
Ако един мъж е обсъждан публично, че мастурбира вкъщи, що пък той да няма право да обясни защо го е направилWhistling
Това че е мастурбирал е най-малкото.
Аз тука не намирам обяснение ЗАЩО е направил всички онези гадости като: публикуване на голи снимки в интернет, секс чатове, участия в секс форуми, изневяра /при това разкрита/??????????????
Срещу това се хвърлят упреци и обвинения, че не е изобретателна в секса и че не обича да прави свирки.
Е, ако тези неща са съпоставими... здраве му кажи.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 296

Ти какво всъщност искаш ?

Едва ли бих искал нещо от въпросната жена повече.
Или поне не докато съм с трезвия си разсъдък и започнат да ми се приискват странни неща като неуважение, подигравки и т.н.
Ами как - ще си идеш, ще живуркаш така ??? Аз ти вярвам между другото - за 1,5 год. тук /преди това нямах време за форуми/ се начетох на такива безумия женски, че самочувствието ми скоро няма да погледне надолу.. Не изключвам и ти да си някаква откачалка /щото някак по-реално ми се вижда още първия път, като си се разпознал да й "биеш 2 шамара", но с, или без твой реален проблем, съм сигурна, че той /проблема/съществува за много мъже..

# 24
  • Мнения: 431
значи като видите някъде думата секс и преставате да виждате всичко останало.

това с романтиката не го ли видяхте
това че не се гнуси от нея не го ли видяхте
а обратното видяхте ли


правото на отговор се дава дори тогава когато срещу теб седи темерут

що го заядохте човека

само щото е мъж и жена му е бременна

и като е бременна кво- дай да и лиже земята пред краката


я се посъберете малко

# 25

Форума е обществена медия, в смисъла на достъпността.
Времето на искането отмина.
А и не виждам защо не, след като именно форума може да е място да си намери адвокат/ки, да плете интриги по хората, на които тайно им се присмива, защо да не е и място да публикувам това, което ми е минало през очите и съзнанието ??  newsm78

# 26
  • Мнения: 25 634
Що, само жените ли могат да излагат мъжете си тук?  Mr. Green
Ако един мъж е обсъждан публично, че мастурбира вкъщи, що пък той да няма право да обясни защо го е направилWhistling
Това че е мастурбирал е най-малкото.
Аз тука не намирам обяснение ЗАЩО е направил всички онези гадости като: публикуване на голи снимки в интернет, секс чатове, участия в секс форуми, изневяра /при това разкрита/??????????????
Срещу това се хвърлят упреци и обвинения, че не е изобретателна в секса и че не обича да прави свирки.
Е, ако тези неща са съпоставими... здраве му кажи.  Rolling Eyes



Жено, ти можеш ли да четеш? Къде е казал, че ги е правил тези неща? Така е твърдяла жена му, когато го е изтипосвала във форума. А дали е било така и как е било изобщо - да си се разбират двамата. Ние не сме им светили, нали?  Wink Laughing

# 27
  • Мнения: 66
  Cry
Стана ми тъжно....
Но ако наистина така стоят нещата и любовта се е изпарила, защо сте решили да имате още едно дете?
Всичко се отразява на децата после....
Вие можете да се разведете и да сменяте партньор след партньор, но децата няма как да сменят родителите си, докато намерят подходящи.

# 28
Що, само жените ли могат да излагат мъжете си тук?  Mr. Green
Ако един мъж е обсъждан публично, че мастурбира вкъщи, що пък той да няма право да обясни защо го е направилWhistling
Това че е мастурбирал е най-малкото.
Аз тука не намирам обяснение ЗАЩО е направил всички онези гадости като: публикуване на голи снимки в интернет, секс чатове, участия в секс форуми, изневяра /при това разкрита/??????????????
Срещу това се хвърлят упреци и обвинения, че не е изобретателна в секса и че не обича да прави свирки.
Е, ако тези неща са съпоставими... здраве му кажи.  Rolling Eyes


Точно ти няма как да знаеш  Mr. Green Mr. Green
Тоест - знаеш това, което ти е казала, което не значи, че е точно така.
Твоя си работа.


# 29

Жено, ти можеш ли да четеш? Къде е казал, че ги е правил тези неща? Така е твърдяла жена му, когато го е изтипосвала във форума. А дали е било така и как е било изобщо - да си се разбират двамата. Ние не сме им светили, нали?  Wink Laughing

Не...тези неща съм ги направил.
Но и другите, описани неща, са направени.

Общи условия

Активация на акаунт