Реторични писма до Н******* или истината за една лъжа, I ч.

  • 12 385
  • 248
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 940
mikaelyan, ако наистина знаеш какво е достойнство, както твърдиш, недей да злобееш по хората, които те напад. Мисля, че би седяло много повече на ниво, ако не започваш да се караш като махленска клюкарка. Не, че някои не го заслужават.

Отвратена съм от думите, квалификациите и злобата на голяма част от пишещите тук. Може да сте ядосани, но никой не ви дава право да се държите като най-големи простачки.

# 196
Не мога да повярвам изобщо, че мъж може да направи подобно нещо. Не трябва ли да се изтрие тази тема?

да...разбира се....защото е мъж ??
за жена подобни неща са допустими ??

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Подкрепям те в това че изнасяш  твоята позиция и я защитаваш от твойта гледна точка.Но развратноста ти .. newsm78 нее-тя не е за семеен човек и то с деца на всичкото одгоре.
А жена ти обвинявам в това че е търпяла всичко това и е допуснала да има деца.


да...права си!
Семейния тип сигурно е някакъв, който не бива да има мнение и да се чувства излишен ?
И....хайде - развратността Simple Smile)
Силни думи

Защо да са силни думите ми?Ти самият не ги отричаш?

# 198
  • Мнения: 1 224
Защо продължавате да му правите удоволствие,като му пишете в глупавата тема ? Оставете го.. наградете го с безразличие  Mr. Green

# 199
  • Мнения: 677
Не мога да повярвам изобщо, че мъж може да направи подобно нещо. Не трябва ли да се изтрие тази тема?

да...разбира се....защото е мъж ??
за жена подобни неща са допустими ??

О, ти си бил и борец за равенство ли?

# 200
Стига с тая сексуална част а? Значи не му правели свирки, пози не. Ми да ти кажа, като не знаеш как да си поискаш, няма да получиш. Ако си се държал като идиот какво очакваш? Изневярата му била в следствие на нещо...глупости, ама яки. С едно, две изречения ще ти го кажа. Ако имаш нещо в главата си, остави жена си на мира. Направил си достатъчно. Млъкни и се скрий някъде.
По - добре бъдете приятели в името на децата си. Не прави това, което правиш сега.

не знам за кой пореден път да кажа, че не става дума за секс! Simple Smile

# 201
  • Мнения: 2 556
Да, за жените приемам, че може да обсъждат и клюкарстват по нета за семейни проблеми и т.н., а за мъж - не го приемам. Просто идеята за мъж, четящ и пишещ в женски форум детайли от семейния си живот ми е странна. Мъж да обсъди жена си в нета ми е супер непонятно.

# 202
  • Мнения: 2 099
mikaelan,какво ти става човече??По всичко личи че много си наранил и огорчил жена си..как стана така ,не се ли ожени за нея защото искаш да остарееш с нея?Или просто тя ти се натресе с това че е бременна?Къде по пътя се разминахте?Защо почна да търсиш други жени?Влече те нещо чуждо или собствената ти жена не те кефи?Защо по дяволите реши да правите и 2 ро дете?Сам знаеш предполагам колко грижи и усилия се изискват за отглеждане на дете..какъв е смисъла да се правите нещастни,защо не се разделихте тихо и кротко още след 1 то детенце?Явно си успял доста неща да изпочупиш в сърцето на тази жена пък да ти кажа после колкото и да ги лепиш счупеното все си личи.
Защо не се опитате да се държите достойно и двамата.Тих и кротък развод без панаири и селски изцепки,плащаш си една прилична издръжка за децата ,виждаш си ги там както се споразумеете и така ,Не си заслужава да продължавате да си тровите живота и да тормозите и себе си и децата,явно не сте един за друг!
Късмет и на двама ви!

# 203
О, ти си бил и борец за равенство ли?

а ти си ?
аз сядам и пиша това, което мисля.
радвам се, че много хора не ме разбират - различни сме.
има и такива, които разбират.
има и такива, които не им стиска да си го признаят.
има и просто сеирджии.
има всякакви.

А това, че човек не иска да прескочи собствените си рамки - проблем на самия човек.

# 204
  • Мнения: 677
Не ми отговори за смисъла на думата достойнство. Явно не знаеш, а и ти личи по писаниците тук. Хем сме различни, хем жените можели да реват, а ти не, пък можело и ти...Според мен си объркан човек в криза. Будиш в мен само съжаление. Честито на жена ти. И горката следваща.

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Подкрепям те в това че изнасяш  твоята позиция и я защитаваш от твойта гледна точка.Но развратноста ти .. newsm78 нее-тя не е за семеен човек и то с деца на всичкото одгоре.
А жена ти обвинявам в това че е търпяла всичко това и е допуснала да има деца.


да...права си!
Семейния тип сигурно е някакъв, който не бива да има мнение и да се чувства излишен ?
И....хайде - развратността Simple Smile)
Силни думи

Защо да са силни думите ми?Ти самият не ги отричаш?
Хайде одговори де?

# 206
  • Мнения: 1 080
 Колко безгрешници са писали в темата .
Препоръчвам семеен консултант и терапевт .Все пак имате деца .

# 207
  • Мнения: 17 546
О...да...имаме едно и второто е на път.
Това е началото на историята, видяна през моите очи.
Разбира се, това не значи, че многоуважаемата точно така я е разказала  Mr. Green.
Чисто и просто се възползвам от правото на отговор, след като многократно си позволи да ме оплюва по какви ли не начини тук.
Видяна през твоите очи (първия ти пост) е толкова цинична и нахално разказана, че просто нямам думи. Ти си нагъл, човече! И това ти харесва май! Горката ти жена! И няма да съм единствената, която мисли така.  Crossing Arms Защо си въобразяваш, че тя е трябвало да се нагоди 100% към теб, а ти нито един %!? Направо неам нерви да прочета 11 страници, ама иди се консултирай с някой психолог или вземи се гръмни и да се приключи тая история. Ако пък оцелееш цял живот ще ти тежи на съвестта, ако (не дай Боже Praynig ) това детенце, което чака жена ти (ти явно не!) има някакви проблеми! А и другото ви дете, такова слънчице... Ти си луд човече, за едната чужда п..ка да се стига до това нещо тук! За това, че друга дето си побарал може да си казва какво иска в леглото и да ръси мръсотийки докато я ч.каш и гледаш Дискавъри, а тя няма нищо против ли е всичко това!? Честно, света не отива на добре, ако вземат по-често да се навъдят хора като теб! Николета поне се опита да запази анонимност докато ти гордо не обяви на всички кои сте и защо сте! И кво си мислиш, че спечели с тази криворазбрана откровеност!? Ти си за смях, щото си нищожество и не можеш да разрешиш семейните си проблеми , а се водиш мъж, ми ги правиш обществено достояние извън всякаква анонимност, като смяташ това за геройство! Браво, мистър фотограф! Снимай се и се виж от страни дано ти светне! Фотографията е магия казваш, е ти си напълно омагьосан да знаеш, за да сътвориш всичко това!

# 208
  • Мнения: 22 502
После ще чета до 11страница. )) Представям си колко "изключителни" реплики и съвети ще има към човека.

На мен пък ми хареса, една хубава, трезво написана ситуация. Решил човека, написал, едва ли търси съвет. Защо да не го направи? Колко жени се жалват от мъжете си, аххх, горките те.
Но май на никой не му се ще да приеме, че има отвратителни жени, долни и т.н.

Балу, щом жена му пише, защо и той да не пише? Явно и тя достатъчно дълго е разказвала тук подробности от техният живот. Какво оправдава нея, а него не?
Добре е да има и двете гледни точки.
а дали е работа за психолог, или не, това си го решават те.

# 209
  • Мнения: 3 423
не знам за кой пореден път да кажа, че не става дума за секс! Simple Smile
Аре, бе, винаги става дума за секс.

Не знам кви са тия женоря, дето ти се
връзват, ама явно мрънканията ти доста
ги впечатляват. Не съм чела назад, но,
дали пък някой не те нарече вече путьо?!
Изчислих, след два месеца ще ви се роди
поредното дете. Мислите ли за бъдещето?

А, и още. Интересува ме развоят на забежките.
1. Какво стана с бившето гадже, защо не се събрахте?
2. Какво стана с уж най-добрата приятелка на жена ти?
3. Защо не се събрахте и защо не й направи и на нея дете?
4. Какво стана с жените на средна възраст от нета, опатка
ли някоя все пак и има ли някакъв шанс за бъдеще с нея?

Ако съм пропуснала някой трофей, моля да бъда извинена.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 13:53 от Liska

Общи условия

Активация на акаунт