Реторични писма до Н******* или истината за една лъжа, I ч.

  • 12 388
  • 248
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 765
Ми случват се такива работи. Живот, кво да го правиш. Ще ви мине.

# 211
  • Мнения: 17 546
Балу, щом жена му пише, защо и той да не пише? Явно и тя достатъчно дълго е разказвала тук подробности от техният живот.
Защото не четеш май!

.......Николета поне се опита да запази анонимност, докато ти гордо не обяви на всички кои сте и защо сте!.........

Ми случват се такива работи. Живот, кво да го правиш. Ще ви мине.
Да бе! Ще им мине! На него може и да му мине като го гледам кво е перде, ама на тази жена...

# 212
  • Мнения: 4 965
После ще чета до 11страница. )) Представям си колко "изключителни" реплики и съвети ще има към човека.

На мен пък ми хареса, една хубава, трезво написана ситуация. Решил човека, написал, едва ли търси съвет. Защо да не го направи? ...


Я сега се върни назад и прочети всичките отговори. Особено тези на жена му...


Никси, трябвало е отдавна да го разкараш.  Peace

# 213
  • Мнения: 677
дали пък някой не те нарече вече путьо?!

Не. Никой. Ама хич.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Ей богу, не съм вярвала, че може да има мъж, който да събуди такова отвращение в мен! #Crazy Как го каза Лиска - "путьо" ? Съвсем точно! Peace

# 215
  • София
  • Мнения: 1 964
Ами аз прочетох постингите и на двамата, нейните стари постове, неговите под друг ник и честно казано май и двамата са прави и ще продължат да са прави всеки за себе си. Мисля, че и двамата са правили много грешки... Може всеки да е грешал по различн начин, но няма невинни в тази история.

# 216
  • Мнения: 1 866
mikaelyan, отдавна не бях виждала някой да се излага толкова много. Съветвам те да помолиш някой модератор да спре това на което сам се подложи и да се опиташ да си събереш мислите. Създаваш впечатление на мъж, който отчаяно отказва да приеме фактите. Големи каши си забъркал с размятането на оная си работа насам натам докато жена ти е износвала, раждала и отглеждала децата. И ако не го осъзнаеш и продължаваш да си търсиш оправдания, мисля, че някой ден рискуваш не само жена ти, но и децата ти да не те погледнат. На мен ми направи силно впечатление, че имаш дете и друго на път и в първия си постинг дори не ги споменаваш. Всичко се върти около твоето его и това, че жена ти не ти отвърнала на любовта. В началото будиш съжаление, а по-нататък ставаш нагъл и даже смешен. Струва ми се, че така или иначе си загубил завинаги жена си като съпруга. Но вместо да говориш глупости тук с разни непознати и да усложняваш повече положението си, опитай се поне да спасиш явно единственото хубаво нещо от този брак - децата си. Не бъди егоист, те имат нужда от баща. За Бога, дръж се като мъж, а не като кифла!

# 217
  • Мнения: 1 809
Ей богу, не съм вярвала, че може да има мъж, който да събуди такова отвращение в мен! #Crazy Как го каза Лиска - "путьо" ? Съвсем точно! Peace

нямам какво да добавя..в потрес съм и аз Sick

# 218
  • Мнения: 599
mikaelyan, ако наистина знаеш какво е достойнство, както твърдиш, недей да злобееш по хората, които те напад. Мисля, че би седяло много повече на ниво, ако не започваш да се караш като махленска клюкарка. Не, че някои не го заслужават.

Отвратена съм от думите, квалификациите и злобата на голяма част от пишещите тук. Може да сте ядосани, но никой не ви дава право да се държите като най-големи простачки.



 PeaceХората имат нужда от съвет,разбиране или каквото и да е,а вие бълвате помия.Спрете се малко.Ако държанието на жена му е било същото като вашето,нищо чудно,че се е стигнало до тук.Когато двама човека спрат да комуникират ,а всеки си пее неговата песен,няма как да се случи друго.А щом са направили още едно дете,значи е имало някакъв шанс,само не е имало кой да им помогне да го превърнат в реалност.Не се и учудвам,имайки пред вид,че жената е споделяла проблемите си тук......Друго щеше да бъде,ако разговаряше с него.
Вашите съвети са страхотни просто,нямам думи,нали не е на вашата глава......

# 219
  • Мнения: 647
Много грозна тема  бе хора  ooooh!
Чета , чета и все едно нещо ми се върти в ума...
Дали не скапахме отчаяния опит на главния герой (под формата на риторично писмо  smile3503да проведе някакъв разговор с Никси в който да изяснят поне част от нещата помежду си .
Твърде често наблягаш на това , че един или друг не е схванал главната идея на темата ти.
Пич , или си искаш семейството обратно за да пишеш сополиви постове в женски форум или си решил , че ще скапеш психически жена си.

# 220
  • Мнения: 4 965
...
 PeaceХората имат нужда от съвет,разбиране или каквото и да е,а вие бълвате помия.Спрете се малко.Ако държанието на жена му е било същото като вашето,нищо чудно,че се е стигнало до тук.Когато двама човека спрат да комуникират ,а всеки си пее неговата песен,няма как да се случи друго.......Друго щеше да бъде,ако разговаряше с него.

Да, де, да.
Той си разпраща по разни сайтове за запознанство голите снимки. Води си секс-разговори. Изневерява й с "най-добрата" й приятелка /гадже и на братовчед й/, играе си на иди ми - дойди ми, обвинява я във фригидност и какво беше още...
Пък тя трябва да говори с него и да отстъпва  Thinking. Защо?
Момичето вече си е взело решението и са се разделили. А и досега е запазвала известна анонимност. Докато господинът не си развя мръсното бельо пред форума.
Сега пък и Никси, и останалите изведнъж станахме "незнам какви" ...

# 221
  • Мнения: 606
 Пич... Просто не си дорасъл за баща. И аз бях мръсен курвар като тебе, ама вече не съм и се гордея.
Имате проблем и жена ти му е намерила решението. Дано всеки от вас се поучи от ситуацията и се промени доколкото е възможно. Дечицата са хубаво нещо, да знаеш. Заслужава си човек да направи някоя жертва за тях.

# 222
  • Мнения: 599
...
 PeaceХората имат нужда от съвет,разбиране или каквото и да е,а вие бълвате помия.Спрете се малко.Ако държанието на жена му е било същото като вашето,нищо чудно,че се е стигнало до тук.Когато двама човека спрат да комуникират ,а всеки си пее неговата песен,няма как да се случи друго.......Друго щеше да бъде,ако разговаряше с него.

Да, де, да.
Той си разпраща по разни сайтове за запознанство голите снимки. Води си секс-разговори. Изневерява й с "най-добрата" й приятелка /гадже и на братовчед й/, играе си на иди ми - дойди ми, обвинява я във фригидност и какво беше още...
Пък тя трябва да говори с него и да отстъпва  Thinking. Защо?
Момичето вече си е взело решението и са се разделили. А и досега е запазвала известна анонимност. Докато господинът не си развя мръсното бельо пред форума.
Сега пък и Никси, и останалите изведнъж станахме "незнам какви" ...

Това е твое мнение.


И не мисля,че най-правилното е да го изгониш-това е по-лесното.Тя сама написа,че и двамата имат вина,не само той,но в едно семейство винаги трябва да има компромиси.Без тях съществуването му е обречено,поради простата причина,че идеални хора няма.


До Никси:

Незнам,но много бих се радвала да забравите всичко,да седнете да се разберете и да започнете един нов живот.На чисто.
Обичайте се бе хора и не се срамувайте да го показвате.  bouquet Напук на злобните сеирджийки тук,които вместо да помагат да се случват хубави неща,да поправят едно зло,правят точно обратното.




# 223
  • Мнения: 5 652
...
 PeaceХората имат нужда от съвет,разбиране или каквото и да е,а вие бълвате помия.Спрете се малко.Ако държанието на жена му е било същото като вашето,нищо чудно,че се е стигнало до тук.Когато двама човека спрат да комуникират ,а всеки си пее неговата песен,няма как да се случи друго.......Друго щеше да бъде,ако разговаряше с него.

Да, де, да.
Той си разпраща по разни сайтове за запознанство голите снимки. Води си секс-разговори. Изневерява й с "най-добрата" й приятелка /гадже и на братовчед й/, играе си на иди ми - дойди ми, обвинява я във фригидност и какво беше още...
Пък тя трябва да говори с него и да отстъпва  Thinking. Защо?
Момичето вече си е взело решението и са се разделили. А и досега е запазвала известна анонимност. Докато господинът не си развя мръсното бельо пред форума.
Сега пък и Никси, и останалите изведнъж станахме "незнам какви" ...
Офф, не мислех да се намесвам, ама факта, че жена му е намирала чужди коси по възглавницата си ме отврати до дъното на душата. Sick Sick Sick Направо не знам как после бих легнала отново с този мъж, ако щеш дори от страх от това да си омешам флората с някоя.  Sick Sick Sick

# 224
  • Мнения: 588
Пичове, така като гледам, още имате шанс да се съберете, не го пропускайте, макар и малък да е.

С най - добри чувства и към двамата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт