Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 10!

  • 41 164
  • 956
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 613
 Hug.Хайде на подаръците!!!

# 16
# 17
  • Мнения: 2 425
Аз я видях играта  Peace, но нали пише още един надпис и реших, че още някаква допълнителна игра има. Затова питам. Иначе съм умна, но понякога бавно зацепвам  hahaha
Сега ще се окаже, че новата година я започваме и с много подаръци  Hug
На мен днес ми е пристигнала плюшената жабка, но е на името на баща ми и го пратих до пощата да я вземе и по-късно ще се изфукам  Joy

# 18
  • Мнения: 972
redman -   bouquet
благодаря за игричката  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 425
Ето го пристигна Френския Жабок  newsm44

# 20
  • Мнения: 1 712
          И аз да се запиша!

# 21
  • Мнения: 985
кога изписахте темата бре-41 страници Shocked Crazy LaughingБраво на вас  bouquet това вместо запис Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 269
чочка,душа,кьде се губиш,ако знаеш от кога те чакам  Laughing моля те ,ако си купувала макс пак  или знаеш как става от codes-discount,да ми разясниш  Hug имам предвид да си го платя,сьс сметка в пей пал.

# 23
  • Мнения: 985
ами трябва да имаш регистрирана Виза или Мастер кард първо в Пей Пал.Ти имаш ли? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 269
имам виза и е регистрана в пей пал .

# 25
  • Мнения: 985
ами тогава,като влезеш вляво където пише crediter -> в първото поле Montant désiré (?),написваш колко пари ще си вкарваш,мисля че повече от 10 евро не може.Във второто поле автоматично ти излиза колко ти е комисионната ,напр. на 5 евро имаш 0,25 комисионна.След това натискаш бутончето от долу на пей пал,даваш на прозорците,които ще ти излязат ок и те пренасочва към сайта.И там мисля,че вече ще се оправиш. Wink

# 26
  • Мнения: 1 269
мерси ,чочка Hug
пробвах с 2 евро да видя дали ще се справя.

# 27
  • Мнения: 985
ок,ама аз на ваше място не бих активирала повече макс пакове.Във форумите на призе правят протести заради подаръците,които са само за Франция и никой не купува макс пакове,докато не се разясни такава ли ще я бъде.Според мен пък и няма смисъл да даваш пари,тъй като евтините подаръци буквално са от магазини за всичко по 1 лев. Peace

# 28
  • Мнения: 1 269
абсолютно сьм сьгласна Crossing Arms аз сьм хвьрлила око на пояса,а той бил само за франция Rolling Eyes
иначе до сега не сьм купувала макс пакове,малкото които сьм изиграла са тези,които дава на третия ден и няколко спечелени от якаду.
сега няма да купувам,ще протестирам и аз  Peace

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Много награди, много нещо  Mr. Green Аз известно време играех на шоу уиндоу, но сега съм се наредила за новата магнитна джаджа с игрите. Да видим до кога, че не ми върви много на опашките   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт