Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 10!

  • 41 208
  • 956
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 44 264
За правоъгълното му личи..., аз понеже за малчо бих ги "поръчала" понеже мн обича рибки и ще й се радва.....та да му е мекичка, че тук при нас продават едни дето ми изглеждат мн груби...преди имаше много сладки на Нуби, но нещо не мога да ги намеря Sad а и нямаха рибки Simple Smile

# 916
  • Плевен
  • Мнения: 858
Браво, много са хубави! Да са ти честити!

# 917
  • Мнения: 122
Благодаря ви милички, но странно , качих три снимки две на гъбите и една на ароматните пръчки,а пък е излезнала само едната  Rolling Eyes защо така ....

# 918
  • София
  • Мнения: 44 264
Аз виждам 2 на гъбите и 1 на пръчиците Wink всичко е наред при мен  bouquet

# 919
  • Мнения: 122
При мен защото е само една,но щом ги виждате всичките - значи всичко е наред. Благодаря за инфото Angel_Dust

# 920
  • Мнения: 2 425
И аз виждам всичко. Много са сладки, а пръчиците хубаво ли миришат? Някой беше казал, че не миришат хубаво!

# 921
  • Мнения: 556
Аз от няколко дена влизах в бутика на Якаду-то, защото събирам точик уж за най-евтиния код, че да го продам и всеки ден махаха по някой код. Вчера бяха останали само на Якаду, Призе и още някакъв друг. Но си мислех, че са им свършили за другите и по-късно пак ще ги пуснат.

Някой питаше как се купуват кодове от Smartbarre. Отива се на Smartboutik и от там си избираш дали да размениш точки или евро. Аз от вчера до сега съм натрупала 750 точки. Не знам това бързо ли е или бавно. Макс пака струва 15000 точки.

Angel_Dust, какъв е тоя ключодържател за 17.90 б? Аз нещо съм го пропуснала

п.п. и аз виждам само една снимка newsm78


# 922
  • Плевен
  • Мнения: 858
Вижда се, много ми харесват на вид.
Я кажете на това колело на някой даде ли повече от 0.01 буби. Голяма е скръндза значи  Cry

# 923
  • Мнения: 122
Тва е голяма нагласация на всички ни е дало само по 0,01  Grinning а относно пръчките - нз, според мен не миришат на нищо освен на дим  Twisted Evil ама кво да се прави, мен си ме кефят  Joy

# 924
  • София
  • Мнения: 44 264
На мен даде 0,02 Wink
Днес има някакви буквички и символчета от колелото при др игри...може би има някаква далавера с макс пак.....

# 925
  • Мнения: 556
Някой играе ли в Binbango? На коя игра е най-добре да играя, че те много бе..... а билетите само 10

# 926
  • Мнения: 122
ай стига,верно ли ти е дало 0,02 - ти сигурно си се заблудила  Joy Joy Joy Joy направо ми се вижда невъзможно

# 927
  • София
  • Мнения: 44 264
толкова Simple Smile направо забогатях, от това колело Simple Smile)))


mela

за този ключодържател питам....

# 928
  • Мнения: 122
Какво за него ? На мене нещо не ми допада , мисля че щее много голям и груб

# 929
  • Мнения: 556
аааааааааа
ееееееееее  Joy Joy Joy
хвана ме лиготията


На мен ми харесва, ама много буби бе. за толкова буби трябва да си вземеш нещо по-обемисто. Все пак размера има значение Joy

Общи условия

Активация на акаунт