Пазите ли си касовите бележки от сметките за тел,ток,вода...?

  • 4 499
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
 Свикнала съм да ги пазя.Стоят си подредени в папки в един шкаф около 2год. и после ги хвърлям.Чувала съм, че спестяват главоболия, та се застраховам.

# 16
  • Мнения: 3 036
Съпруга ми плаща телефоните и GSM,по банков път.
Аз плащам ток и вода,но съм на разплащателен влог и на 3 месеца искам разпечатка.
Така мога да следя движението на парите.
Но е добре да се пазят бележките,че в тая държава.....,не знаеш какво ще ти се случи. newsm78

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
започнахме да си пазим от преди 2 години и ги пазим до днес.

# 18
  • Мнения: 1 038
И аз ги пазя ,голям съм Плюшкин.А за какво, не мога да ти кажа,все си мисля,че ще се наложи за нещо.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Пазя ги няколко месеца.

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Пазете ги поне 6 месеца, наистина спестяват много допълнителни грижи и пари, ако стане някой фал.
За да направиш справка, че наистина си платил, но ти ги няма бележките, искат не малко пари!
Peace
След като веднъж платих 2 пъти тока, научих се да ги пазя всичките с давност 1 година назад. В такава държава живеем, налага се.

# 21
  • Мнения: 682
Пазя ги,за да си спестя евентуални главоболия по-късно.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Пазя ги, като знам какви случки има с Енергото... ooooh!, да чукам на дърво, да не ни се случва да се разправяме с тях. Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 347
Моят Плюшкин ги пази за доста време назад, ама той само дето фасовете от цигарите не си пази  Crossing Arms .

# 24
  • Мнения: 146
Да, пазя ги 1 година за тока и водата. Телефоните месец за месец

# 25
  • Мнения: 4 300
Откак живя в тоя апартамент ги пазя. Въпреки че плащам по банков път събирам известията ( или както там се наричат), които ми пускат в пощата.

# 26
  • Мнения: 745
Не ги пазя, а зная, че трябва  ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 790
Пазя ги, че всичко се случва  Crazy С БТК се разправяме вече 5-и месец...

# 28
  • София
  • Мнения: 2 079
Плащам всичко по разплащателна сметка, но пазя и известията, които получавам. Peace
Всичко е подредено в папки - ток, телефон, вода, топлофикация и т.н.

# 29
  • Мнения: 1 426
е-pay пази всичко

Общи условия

Активация на акаунт