Постоянно ми се спи...

  • 29 908
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Момичета, туй моето не е нормално  Sad Постоянно ми се спи, като парцал съм. Ето снощи например съм легнала в 22. 30, защото очите ми се затваряха. Станах за работа в 8 и нещо...и вече едвам гледам. Отдавам го на времето и на това, че аз много сънувам. Т.е. според мен дори и в съня си аз не си почивам.
Дайте някакви идейки как да се посъбудя малко. Витамини ли, чайове..и аз не знам, ама така не може  Tired

Чакам с нетърпение някакви предложения!   bouquet Аз междувременно отивам пак да се подпирам полузаспала на бюрото! Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 459
Момичета, туй моето не е нормално  Sad Постоянно ми се спи, като парцал съм. Ето снощи например съм легнала в 22. 30, защото очите ми се затваряха. Станах за работа в 8 и нещо...и вече едвам гледам. Отдавам го на времето и на това, че аз много сънувам. Т.е. според мен дори и в съня си аз не си почивам.
Дайте някакви идейки как да се посъбудя малко. Витамини ли, чайове..и аз не знам, ама така не може  Tired

Чакам с нетърпение някакви предложения!   bouquet Аз междувременно отивам пак да се подпирам полузаспала на бюрото! Mr. Green
не си само ти  Peace
и аз ще се зарадвам на някви съвети  Peace

# 2
  • Мнения: 5 622
Да не си бременна?  Wink

# 3
  • Мнения: 2 229
И аз съм доста често така, вчера си легнах в 11, днес станах в 12 и пак ми се спеше. Confused
А да съм правила нещо последните дни до късно не...
Сега както ще трябва да ставам към 6-7 почти всяка сутрин, не знам какво ще правя, щя лягам в 9 сигурно. ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 708
аз бих те посъветвала да взимаш някакви витамини. може да имаш недостиг и от това непрекъснато да се чувстваш уморена. имам една колежка, която покрай сесията вземаше някакви витамини и твърдеше че си ляга към 2-3 и в 7,00 става сама и изобщо не й се спи. ако те интресува мога да попитам какво точно пиеше.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105

Изпревари ме с въпроса Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 4 052

Изпревари ме с въпроса Sunglasses
И мен. Wink Но може да е ранна пролетна умора. Пий повече вода.

# 7
  • Мнения: 35
addrianna , питай я тази колежка, че и аз едвам седя будна вече  Tired
Само да не ни надрусаш с нещо  Joy Joy Joy

 

# 8
  • Мнения: 1 243
Еее, вие сега и тест за бременност ще ме накарате да си направя!  Mr. Green Не съм аз,ами от времето и сънуването ще да е.

Адриана, в теб ми е надеждата, питай за тез витамини, че барем се витаминизирам и аз малко и ми светне...
Предлагам да основем Клуб на Поспаланите! Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 708
пффф! оказа се че въпросните витамини й ги били донесли от щатите, тук ги нямало.  Tired
така че пробвайте с центрум или нещо от сорта. май и гинко билобата има ободряващо действие...  newsm78

# 10
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
имаx приятелка с желязодефицитна анемия.
постоянно беше уморена и й се спеше.

иди при личната си лекарка да ти пусне изследвания.  Peace

# 11
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
и аз съм малко така. само че при е от ранното ставане - в 6.45 всяка сутрин. не мога да се наспивам, ставам от алармата, насила се събуждам и после съм като пребита цял ден. събота и неделя не мога да си почина.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Може би е пролетна умора  Thinking
И аз от няколко дни съм така - няма наспиване  Tired
Даже в момента едва се крепя, да не се излея от бюрото  smile3507
Витамин "С"-то ободрява, за други средства не знам.

# 13
  • Мнения: 2 199
Може да си легнала в 22.30, ама по предната вечер си била до 1 във форума  Laughing
То се трупа, ако си лягаш в 22.30 и ставаш в 8 в продължение на 1 месец, няма да си изморена.
Стига умората ти да не се дължи на болест(пази Боже!), бременност и т.н.
Но аз ако си легна в 4 сутринта и ако стана в 8 за работа после една седмица се чувствам изморена
Организма се опитва да навакса все пак  Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 593
И аз съм с желязо дефицитна анемия и лесно се изморявам.
Забелязвам обаче че от няколко дни и на мен много ми се спи мисля че е пролетна умора Simple Smile
Всяка година по това време  съм малко по-изморена.
Лек не съм намерила още освен повече почивка. Peace

# 15
  • Мнения: 1 243
Сега като се замислих , се сетих, че преди години специално си направих електрофуреза на кръвта и ми откриха много лека форма на средиземноморска анемия - обратно на желязодефицитната , при тази желязото е в повече в организма. Имал я всеки 3-ти живеещ край морето. Повечето не знаят, че я имат, защото не се изразява с нещо по-типично, хемоглобинът е висок...трябват специални изследвания. Но - все пак трябва да не се претоварва организма и човек се уморява по-лесно.
Май май може и да е от това. Ще пия фолиева киселина и вит B- комплекс   Tired Дано помогнат малко, че с туй ранно заспиване не мога да си изпълнявам съпружеските задължения  Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
Количка, кафенце и шоколад, но те ободряват само временно. Вземи си тонизиращи витамини.  Peace

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз го имам този проблем - помагат ми витамини МултиБайонта се казват на Буутс, отскоро ги има в БГ. И разбира се вит.Ц от този новия ЦеТеБе. Ама пак съм си поспалива де, но издържам повече  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 211
Чувала съм , че пресни ( изцедени)  сокове от цитрусови плодове ( вероятно заради вит.С) съживяват в такива случаи. Най-вече лимон и грейпфрут.

# 19
  • Мнения: 3 050
В момента се сещам за соржинор ампули -максимум три на ден, преди ядене се пие; помога при умора  Peace но не продължително време примерно до месец Peace
Около 60 стотинки е цената на една ампула Peace съдържа аминокиселина, вкусът не е супер неприятен-приема се Grinning

# 20
Вероятно е от сезона и аз напоследък се чувствам като парцал.

# 21
  • Мнения: 254
Аз имах такъв проблем преди години като започнах да пия противозачатъчните - просто неудържимо ми се приспиваше, направо имах чувството че ще заспя на бюрото. Проблемът се реши като започнах да ги пия вечер, а дотогава ги взимах сутрин.
А специално за бременността - понеже аз почти в самото начало знаех че съм бременна - та в началото започнах да се наспивам още в 3-4 часа сутрин. Направо се оцъклях и ставах да свърша някоя работа. Поспаливият период дойде към 2-3 месец.

# 22
  • Мнения: 491
И аз имам такива сънливи периоди и установих, че е от кръвното- като падне повечко съм като парцал. Rolling Eyes
Така че провери и тази опция.

# 23
  • Мнения: 750
Само като прочетох цялата тема и ми се доспа..... smile3507

# 24
  • Мнения: 191
То май и аз съм към поспаланите.Като се прибера от работа,като ударя една чашка вино и вече даже в 8 ч. съм заспала,ако няма какво да гледам.

# 25
# 26
  • Мнения: 5 622
Е, аз какво да кажа, като от как съм се родила, съм така  Tired Вечер ако ще и в 8 да си легна, сутрин, ако няма кой да ме събуди, може да стана и към 14 часа.....  Blush

# 27
  • Мнения: 757
и аз съм така,пия витамини Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз съм с ниско кръвно налягане и мога всякак: легнала, седнала, права, на челна стойка да спя. По едно време трябваше да спря кафето, колата и тонизиращите напитки по препоръка на хомеопатичката и оттогава се чувствам по-добре. Забелязала съм и друго: ако имам с какво да се занимавам и не ми е скучно, мога да издържа и цяла нощ. Случвало се е да работя по 15 часа на ден на компютър, да си лягам за 6-7 часа и да продължавам така месеци наред. Случвало се е да съм работоспособна и само по 6 часа на ден. На мен, специално, хомеопатията ми помага.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 825
Е, аз какво да кажа, като от как съм се родила, съм така  Tired Вечер ако ще и в 8 да си легна, сутрин, ако няма кой да ме събуди, може да стана и към 14 часа.....  Blush

Буба,  Joy.

# 30
  • Мнения: 649
Bellucci  няма разрешение!!! Същата съм сутрин ходя и спа по улиците. Супер много ми е гадно защото през целия ден ми се спи, сутрин закъснявам за работа, а вечер като се прибера в 9 ми се преспива. КОШМАР!!!
 
 

# 31
  • София
  • Мнения: 1 176
Много кофти състояние. Предполагам всеки се е чувствал така, в даден период.
Освен мързела си и идващата пролет не знам кой друг да обвиня. Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Е, аз какво да кажа, като от как съм се родила, съм така  Tired Вечер ако ще и в 8 да си легна, сутрин, ако няма кой да ме събуди, може да стана и към 14 часа.....  Blush

И аз съм така, само дето все се намира кой да ме събуди  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 243
 Tired Tired
Вчера пих едно късо кафе следобеда, да се посъбудя малко , че да си свърша работата в офиса и вечерта като се оцъклих...Ей така  Shocked Карах моичкия да си говорим за времето, морето и неговите трудови хора до 2 и нещо. Накрая той заспа, аз пак не можах!  ooooh! Елате да видите как съм сега  smile3507 И колежките пуснали някаква опера,..просто искат да ме довършат! Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 649
А на мен, като не ми действа кафето.

# 35
  • София
  • Мнения: 593
Tired Tired
Вчера пих едно късо кафе следобеда, да се посъбудя малко , че да си свърша работата в офиса и вечерта като се оцъклих...Ей така  Shocked Карах моичкия да си говорим за времето, морето и неговите трудови хора до 2 и нещо. Накрая той заспа, аз пак не можах!  ooooh! Елате да видите как съм сега  smile3507 И колежките пуснали някаква опера,..просто искат да ме довършат! Twisted Evil

Дамм груба грешка аз вече не го правя защото като го изпия няма ефект даже напротив а после ooooh!

# 36
  • Мнения: 649
Да ти се похваля, взех си отпуск и сега ще СПА колкото си искам. Две седмици ще играя спящата красавица.

# 37
  • Мнения: 1 243
Там работата, че аз не искам толкоз да спя! От сън спомен няма, както се казва.  Laughing
Днес станах в 11, това е голяяям напредък за ден от уикенда  Joy Почнах да пия енергизиращ чай, даже си купих и енергизиращ крем за лице... Crazy

# 38
  • варна
  • Мнения: 1 830
Значи не съм само аз така Thinking

# 39
  • Мнения: 20
Витамините се казват Пренатал,канадски са ,има ги по аптеките.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 23:41 от gita og

# 40
  • Мнения: 3 830
Според мен се касае за подранила пролетна умора.
Вземи си витаминки Центрум и ефервесцентни Peace

# 41
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Витаминки и повече разходки на чист въздух.

# 42
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Точно така съм и аз. Даже мога да посоча точния ден от когато станах на парцал - сряда. Ще взема да пробвам с витамин С и портокалов сок, защото така не се издържа вече. Около мен постоянно чувам да се оплакват от умора, явно е нещо свързано с времето.

# 43
  • Мнения: 3 042
Ако прекарваш повече време на затворено - проветрявай често.

# 44
  • Мнения: 817
Аз винаги съм обичала да си поспивам, но последните седмица ми се доспива в 21 ч.  Shocked , спя до 8 ч и в 15.30 вече дремя пред компа в офиса. Но май при мен се дължи на бременността, може и при теб да е това проблемът  Peace

# 45
  • Мнения: 2 407
Аз не съм от поспаливите.
По принцип има един момент вечер,като ми се доспива много,но издържа ли после мога да си лягна когато си искам.

# 46
  • Мнения: 408
Аз бях така май месец. Така ми беше писнало да се чувствам уморена  Sick Затова минах на по-лек хранителен режим-само плодове и зеленчуци  Peace Хем за талията добре, хем се чувствах свежа и бодра. Иначе съм си с желязодефицитна анемия.

# 47
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз от 3 седмици не пуша, и за да не се изкушавам съм спряла и кафето. Добре, че в момента съм в къщи.... Между 13-14 часа си полягвам следобедно, а в 21 часа е  вечерното лягане.  Направо съм с режима на малката си дъщеря.  Joy Joy Joy. Ако бях на работа щях да искам да има сиеста в социалните придобивки.....

Обаче пък плюса е, че нямам тъмни кръгове под очите и кожата ми е една такава по- свежа ....

# 48
витамини,разходки ако може и фитнес

Общи условия

Активация на акаунт