www.promod.fr- 19

  • 14 478
  • 409
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 015
Теди, честито  bouquet!

# 331
  • на село
  • Мнения: 3 976
Теди, честито  Hug!

Ау, момичета, тази черната рокля наистина много хубава,
изкушавате и мен  Blush.

# 332
  • Мнения: 29
Теди, честито и от мен и благодаря за нещата   bouquet. Дънките http://www.promod.fr/pantalons/jeans/jean-fonce-trompette-jean-R4230040982N6.html леко се разширяват надолу, цвета е по-различен от сайта, не е така наситено индиго. Хубави са, но са ми големи, а и са едни такива разтегливи. Ако някой ще си ги купува, да си вземе един номер по-малък.  Досега не бях си вземала дънки и не уцелих с номера 

# 333
  • Мнения: 9 095
Теди, честито и от мен и благодаря за нещата   bouquet. Дънките http://www.promod.fr/pantalons/jeans/jean-fonce-trompette-jean-R4230040982N6.html леко се разширяват надолу, цвета е по-различен от сайта, не е така наситено индиго. Хубави са, но са ми големи, а и са едни такива разтегливи. Ако някой ще си ги купува, да си вземе един номер по-малък.  Досега не бях си вземала дънки и не уцелих с номера 

благодаря пак Blush а иначе тия дънки, като дадете изглед в гръб- извинявайте за израза, но стоят ужасно, момичето ли е така застанало- съвсем различно е от това което ес вижда отпред Rolling Eyes тияна, продай ги ако искаш Peace

# 334
  • Мнения: 2 199
Теди  Hug Hug Hug
Честито   bouquet

# 335
  • Мнения: 29
Тя май е застанала така - някак странно. Ще ги дам да ми ги свият. Вече ще знам да внимавам с дънките. Е не може от толкова неща всичко да ми е добре  Simple Smile

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Честито и то мен на Теди!!!

Много, много да се обичате и все такива хубави неща да ви предстоят! Hug Heart Eyes

Аз нещо съм се укротила с поръчките, но мисля март да наваксам! Mr. Green

# 337
  • Мнения: 7 186
Теди,
Честито и от мен! Hug Наистина страхотна изненада, на страхотен ден! Heart Eyes


# 338
  • Мнения: 2 199
Вест от моето яке има ли  Embarassed

# 339
  • Мнения: 9 095
днес трябва да е дошло Peace

# 340
  • Мнения: 375
Теди, честито!   bouquet Пожелавам ти много щастие и все така приятно да те изненадват и за в бъдеще  Grinning

# 341
  • София
  • Мнения: 1 476
Дошла е Софийската поръчка, обадиха ми се преди малко от офиса  Hug
Утре съм в Кемпински от 15:00 до 20:00, в неделя пак така, заповядайте когато ви е удобно Wink
Там трябва да са на Айля, Алекс Шу и Аргун нещата  Peace

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 19:37 от jijibiji

# 342
  • Мнения: 4 916
Дошла е Софийската поръчка, обадиха ми се преди малко от офиса  Hug
Утре съм в Кемпински от 15:00 до 20:00, в неделя пак така, заповядайте когато ви е удобно Wink
Там трябва да са на Айля, Алекс Шу и Аргун нещата  Peace

 newsm44 newsm44 Йеееееееееее!!!!!!!!!!

# 343
# 344
  • Мнения: 4 916
Теди, честито и от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт