Митовете за родителството

  • 1 309
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Митовете не са това, което бяха преди години. Мисля, че има доста неверни нещица....
Съгласна съм.Има и неверни,но някой неща са си самата истина.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Наполовина е пълно с глупости. Особено адмирациите към майките, които ходят с децата си по разни сериозни ангажименти. Няма такъв филм, освен, ако майката не е главния шеф там. И това, че не било уморително да се гледат деца или че не изисквали внимание е меко казано съмнително. Ако беше толкова лесно, много майки нямаше да предпочетат да драснат още на 6-тия месец след раждането на работа, или да тропосат бебето на някоя баба или бавачка. Ако беше толкова лесно и приятно, мъжете нямаше да гледат мач, а да гледат само бебета.

# 17
  • Мнения: 1 197
Не със всичко съм сагласна.Браво,обаче за труда.

# 18
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Много хубава статия.Благодаря   bouquet

# 19
  • Мнения: 884
Да допълня само , че не можеш да се забавляваш навсякъде с децата си-вече го изпитвам на мой гръб. В ресторантите  не можеш да обядваш с дете на ръце или количка , защото се пуши-има маси за непушачи, но на повечето места те  не са отделени в друго помещение. Въобще с бебе, или дете, в повечето случаи можеш да се забавляваш на места, предназначените по скоро точно за малките хора. То ако е така, аз имам толкова опит в приятно прекарване на свободно време, но  в момента с бебто съм доста ограничена! И тази теза не е вярна!

# 20
  • Мнения: 630
Голяма част от нещата в тази статия въобще не важат за моето дете! С много неща не мога да се съглася, изхождайки от собствения си опит. Много ме подразни и начинът, по който е поднесена -уж да развенчаем клишетата, но дефакто ползваме и създаваме нови....

# 21
  • Мнения: 2 746
Досадна статия, не ми хареса.

Особено адмирациите към майките, които ходят с децата си по разни сериозни ангажименти. Няма такъв филм, освен, ако майката не е главния шеф там.

Точно.

# 22
  • Мнения: 3 929
И на мен не ми хареса статията. Даже не я прочетох подробно. Не смятам, че е вярна. Не смятам, че това са клишета или поне не всичко изброено. И това го казвам, разбира се, като следствие от личния ми опит в тази област.

# 23
  • Мнения: 331
Някакси никакси не ми пасва тази статия... Всичко, което плюе нещо и 'възвеличава' друго нещо, трябва да се приема с известна доза скептицизъм. Пак старата песен - едни майки са 'по-велики' от други...

# 24
  • Мнения: 756
е какво пък толкова ви подразни тази статия , че скачате все едно някой ви нарича лоши майки -има неща , които не са верни -така е , някои са направо мелодраматични и нереални "бизнес срещи с бебета и бебе в съд или съдебна зала "- това е доста безотговорно и глуповато , освен ако не е организирана специална забавачница на работното място -тогава е ок.Доста възторжено звучат -лозунгите как родителите се превръщат в академични гении само и само да "идкленчат " когато бебто плаче - тук се изписаха безброй течи за плачещи бебета ьфармацевтичната индутрия цъфти и пак нещо не се получава . По - скоро негативните емоции , които събужда тази статията трябва да следват авторката на статията , а не авторката на темата , която тактично не е коментирала статията , за което и благодаря   bouquet.... и да се гледа бебе си е скъпо , но всеки успява да се справи и повечето от майките никак не си ги представям с пеньоари и ролки на главите , отрудени домакини-те са доста секси и сякаш затова и мъжете им гледат децата , докато майката се разтоварва в спа клуб или си прави косата и маникюра-поне доколкото знама това се приема за напълно нормално -така че не се нахвръляйте върху авторката на темата , а по скоро върху авторката на статията

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Никой не се е нахвърлял върху авторката на темата. Доколкото прочетох, всички коментирахме статията.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Доста верни неща има в тази статия,в общи линии ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт