eveline-slim 3D

  • 9 524
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Момичета, пишете моля, къде ги намирате тези кремове - особено концентрата ме интересува! До сега на Евелине съм ползувала розовия и един бял със малко зелено! Този втория почти непрекъснато го мажа и съм доволна! Но до сега съм ги намирала в Метро и в Скай сити!
Дайте малко инфо за концентрата, ако имате време и желание! Благодаря!

Аз си взех концентрата,но тъй като не съм от София,няма да мога да ти помогна от къде да си го вземеш.Иначе е към 13-14лв за 200мл.Сега ще ти препиша какво пише на кутията: Концентрат за изгаряне на мазнини в зоната на бедрата,корема и кръста.Стимулира процесите  на изгаряне на мазнини,предпазва от оразуването на нови мазни депа и на стрии.Има стягащ ефект,моделира бедрата и зоната около кръста.Резултатите при употребата му са подобни на липосукция.Съдържа кофеин,гинко билоба,соево масло,ментол,екстракт от бръшлян,Laminaria Algae,Centellica Asiatica и др.Първите ефекти се забелязват след 4 седмична употреба.Всяка вечер и сутрин се нанася на проблемните зони.
Общо взето това пише. Още не съм го започнала и отзиви не мога да дам.

# 16
  • Мнения: 1 952
ММR, откъде се сдоби с този комплект промоция?

# 17
  • Мнения: 1 479
Славче, благодаря много за инфото! Ще търся в София да го намеря някъде! В Метро е около 7 лв - става въпрос за бялата туба със зеленото Евелине слим 3д SCULPTS BODY това пише на тубата, същото в Скай сити е 9 и 50 лв

# 18
  • Мнения: 116
ММR, откъде се сдоби с този комплект промоция?
От аптека Ремедиум в кв. Изток си го взех

# 19
  • Мнения: 1 479
MMR много благодаря за инфото, аз ще живея доста близо до там , но ходя в един друг Ремедиум - Гео Милев и там го няма! Къде в Изток  е горе-долу аптеката? Ако не те затруднява пиши!

# 20
# 21
  • Мнения: 4 435
Момичета,ето това е цялата им серия,която е 3Д.  http://www.eveline.com.pl/pl/en_content.html
обаче линк-а отваря началната страница,кликвате на body care и там ше излезнат явсички серии,отивате на 3Д.
Снимала съм концентрата,който е 13-14,другите за които evich пише е към 7-8лв: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211854&photo=8
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211854&photo=9

Ето и промоционалният комплект от дневен и нощен антицелулитен гел,към тях има гъба луфа:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211854&photo=10

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 11:54 от Slav4e_Av4e

# 22
  • Мнения: 1 479
Девойки, много благодаря за инфото! Знам къдее Тарас Шевченко! Ще ходя да купя!
Още веднъжсърдечно благодаря!
Лека и режимна вечер!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 983
Славче, мерси за снимките    bouquet  Ще го търся в Метро вдругиден, този промопакет. Преди имаше един крем Auraslim, който много загряваше, ще го пробвам и този, отдавна търсех такъв.

# 24
  • Мнения: 4 435
Славче, мерси за снимките    bouquet  Ще го търся в Метро вдругиден, този промопакет. Преди имаше един крем Auraslim, който много загряваше, ще го пробвам и този, отдавна търсех такъв.

Няма проблем. Hug Иначе при тези кремове ефекта е по скоро едно охлаждане,а не загряване.Предполагам,че е от ментола вътре.Дано излезнат наистина толкова хубави,но нищо не пречи да пробваме.Виждам,че си Дюканка,браво,и аз се замислям,ама още не съм решила,имам едни 6 кила за махане.Може да се консултирам по някое време с теб.  bouquet

# 25
  • Мнения: 116
Slav4e_Av4e   започна ли да се мажеш с концентрата? Аз пък него не го видях в Ремедиум. Но ще го търся!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 983
Славче, нямаш грижи Hug Дано в комбинация с хранителен режим, резултата от крема е още по-добър. Само, че ако намаля обиколките, няма да знам от кое е- от крема или от диетата  Joy Абе важното е резултат да има .

# 27
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e   започна ли да се мажеш с концентрата? Аз пък него не го видях в Ремедиум. Но ще го търся!

От вчера се мацам и с концентрата и с двата дневния и нощния. Crazy Да видим сега ефект дали ще има,но аз съм съчетала с диета,освен това от днес всеки ден ще си правя масаж с един вакум на Филипс,бях много доволна по едно време от него,ама иска постоянство,пък мен ме домързява.Обаче сега съм решила да се стегна. bowuu И ако успея да си преборя мързела,и упражнения ще правя.Ама малко се съмнявам,като се знам каква съм. Whistling
elix и аз това си мислих,че няма да знам от крема ли е или от режима. Joy Joy Joy Ама да има минусчета пък другото няма значение.

# 28
  • Мнения: 19
  Миналото лято разглеждах козметичните продукти в една аптека и  реших да си купя този продукт от серията - http://www.eveline.com.pl/pl/print.php?prodid=E%5Fpiel%5Fslim%5Fkre
  Мога единствено да кажа, че останах очарована. Изобщо не съм очаквала да има такъв ефект. Препоръчвам го на всички, които имат нужда да свалят някой друг сантиметър от проблемните зони Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 479
Девойки, още веднъж благодаря за инфото! Днес ходих и си купих един от зелените, но не концентрата, че беше свършил, отслабващ, антицелулитен и едно масло в кутия също зелена за скулпториране на тялото! Аз се мажа с тези кремове още от миналото лято и да ви кажа съм много доволна! Нямам целулит и изобщо са много добри! Ще пиша маслото как е!
Лек ден и пишете!

Общи условия

Активация на акаунт