eveline-slim 3D

  • 9 621
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 116
Стриите нищо не може да ги заличи!  #2gunfire Тези кремчета са срещу целулит и за намаляване на обиколките. Аз се мажа вече близо месец с тях и съм много доволна. Кожата ми е по-стегната, а на допир е като кадифе. Целулита още не е изчезнал напълно, но е по малко. Намалила съм и от обиколките  Peace

# 46
  • Мнения: 19
  MMR, вчера видях концентрата в едно магазинче. Има цял стилаж със козметика на EVELINE и ми казаха, че постоянно зареждат. Така че ако не го намериш можеш да разчиташ на мен  Hug

# 47
  • Мнения: 116
The_Real_Love ,   bouquet много благодаря! Къде е това магазинче?

# 48
  • Мнения: 19
MMR ,ще ти обясня на лични да не оспамваме темата Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 7 170
MMR ,ще ти обясня на лични да не оспамваме темата Wink

Няма да оспамите, обясни ни тук моля те  Praynig Мен също ме интересува.

# 50
  • Мнения: 19
elix, писах ти на лични Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 165
Тинче, в Метро ги има и трябва да ги има и в Бонжур! Аз не съм от Варна, но миналото лято си купих от вашето Метро и там е по- евтино, отколкото в Бонжур! И в аптеки Ремедиум виж!
Аптеки Ремедиум няма тук.А в Метро специално ходих за тях, но ги нямаше.Нямаше нищо на тази фирма.Прави ми впечатление, че доста от марките, които имаха преди вече ги нямат.Не знам защо е така.А пък в Бонжур питах, но също нямаха нищо на тази фирма.Аз лятото съм си купувала от там един лосион за след слънце и затова си мислех , че там ще има, но нещо са ги махнали.
Надявам се някой от Варна ако си ги е купил да каже откъде

# 52
  • София
  • Мнения: 7 170
tincheto , ето ги тел. на вносителите Еврос Кип- 056/ 887231, 02/ 9615855. Най-добре те ще знаят къде могат да се намерят продуктите  Peace.   
п.с. вторият номер е несъществуващ... newsm78

То и в София не се намират лесно. В Метро-1 и 2 има само 1 продукт, както вече писах , а в Ремедиум-Гео Милев изобщо нямаха, само в другата им аптека в кв. Изток ги имало.

# 53
  • Мнения: 63
В аптеката на МАрешки  , която е  на Владислав го има

# 54
  • Мнения: 1 165
Благодаря.

# 55
  • Мнения: 16
Някой има ли да сподели резултати от мазането? Дори някое милиметърче   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 952
Днес си взех серум за корем и бедра, ще го почвам тия дни.

# 57
  • Мнения: 10
здравейте, момичета
аз си купих серума за буст и имам такъв въпрос
може ли да го ползвам когато кърмя /вече само сутрин и вечер кърмя/

# 58
  • Мнения: 116
Здравейте   bouquet
Най-накрая се сдобих с концентрата  newsm44 , имам още няколко мазания от старите и го почвам!
Jany аз имам намалени обиколки. Писала съм по-напред в темата.
neli_tp не знам дали може да го ползваш  newsm78
The same myself и аз го гледах този серум и му се чудех, така че ще чакам отзиви от теб   bouquet

# 59
  • Мнения: 422
моля ви някой да ми каже от къде да си купя концентрата - аз имам един с който се мажа, но искам и другите.
Къде ги продават. Този го купих от Метро, но беше само това.
Ако искате пишете на лични!
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт