Какви са правата на биологичния баща???

  • 7 929
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 181
1 ден с тати ? ДА!!! Но не и за бебе на 6 месеца, което не го познава и плаче от всеки непознат !!!

# 76
  • Мнения: 446
 Lady_Sunny може би е права за това че детето е още малко за цял ден с бащата.Но като начало мисля че 2 часа са достатъчни за да свикне малката с него, а после часовете може да се увеличат. След време и малката ще желае да прекарва повече време с баща си предполагам.Всичко зависи от доброто желание на родителите да намерят компромиса в името и за доброто на детето Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 17 343
Ама, Lady_Sunny , то бебето никога няма да го опознае, ако не им позволяваш да се виждат.

# 78
  • Мнения: 2 336
Аз да се намеся. Доколкото разбрах проблемът е в това, че таткото не иска да вижда детето си в дома на майката, а да го взима. Не мисля, че е много редно да се разнася бебето.

# 79
  • София
  • Мнения: 17 343
Сиси, така е, има и резон в това. В крайна сметка какъв мъж си, ако не можеш да преглътнеш гордостта си заради детенце.
Опитах се да се представя от другата страна - БНД и кифлата ми отглеждат Иво и ми дават да го виждам само, ако ходя у тях. Ще ида ли? Ще ида и хоро ще играя.

# 80
  • Мнения: 2 336
И аз хоро ще играя. Казвала съм, че ако се ос...а така пред вратата щях да спя, ама децата си щях да виждам постоянно. Та аз улесних ЕРД-то. Казах му, че у нас няма  да стъпи, а той голям мерак да виси вкъщи. Преди не му се прибираше, а сега къде да водел Ицко. Ми да го води където прецени - баща е.

# 81
  • Мнения: 181
Да, и аз така съм му позволила да идва у дома когато пожелае, а той не само, че не иска да идва, ами и предявява претенции да вижда детето само в присъствието на новата му приятелка. А пък после и го отрича. И що за мъжка логика, не съм му давала детето, че да не заобича повече неговата приятелка от мен. ХАХАХА. Ще умра от смях. Дете на 6 месеца и да обича някоя си повече от собствената си майка. Дори и тук, както и в действителност той вечно се изкарва на 100% прав и мисли себе си за безгрешен. Дори и тук, отново както винаги се опитва да се изкара за нещо повече от мен, че той е над всичко и всички. Опитвам се да превъзмогна себе си и да запазя самообладание, да запазя с него приятелски отношения щом иска да вижда детето, а той предявява претенции кога и с кой да вижда детето. А дори ме заплаши, че щял да отиде при Милен Цветков, че да бъдело на неговото и да си виждал детето когато поискал. А Милен Цветков му бил обещал, че ще му помогне и ще направи всичко възможно срещу мен. Що за човек съм обичала, като сега полагам всячески усилия да запазя добри отношения с него, а той все със заплахи и с показване на величие. И като го разкарам, после пак той ми се обажда и едва ли не ми заповядва да си видел детето. Не мога да го понасям!!! А наистина много се опитвам да не го показвам и да го преодолея. И само заради детето се опитвам да не давам воля на негативни чувства... А така ми се иска просто да не го виждам никога повече ... но май няма как да стане  Confused

# 82
  • Мнения: 2 723
Добре де, сега идва топлото време.
Слагай му бебето в количката и да го води на разходка.
Да си води приятелката. Голяма раота. Детето е малко, нищо не разбира.
Няма да я заобича повече от майка си, не се тревожи.

Така ти ще имаш по няколко часа само за себе си. Не ми казвай, че нямаш нужда от това  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 181
Днес му дадох да види детето и той и неговите родители. Никак не ми се щеше, но ... му дадох, че да спре да ме обвинява. Сега ще чакам да видя за какво още ще намери да съм му виновна...

# 84
  • Мнения: 2 723
Виж сега, ти винаги ше си му виновна за нещо, свиквай да живееш с чувството за вина  Crazy

Правилно си постъпила, браво!
С времето ще свикнеш.  bouquet

# 85
  • Мнения: 181
Никси, благодаря за куража  Hug

# 86
  • Мнения: 2 723
Никси, благодаря за куража  Hug

  bouquet
После ще се молиш да го взима, за да си починеш малко, затова по-добре да се познават  Naughty

# 87
  • София
  • Мнения: 17 343
Браво, Lady_Sunny , хубаво си направила. И варианта с родителите му е хубав, нека да свиква и с баба и дядо, да имаш повече помощници  Grinning

# 88
  • Мнения: 3
Мила Lady_Sunny аз също всеки път се чудя дали да я дам или не.Всеки следващ път си казвам"няма да я дам"защото те са ме ядосали нещо.(ТЕ-имам предвид баба и ,дядо и и баща и(все още не е идвал с нова жена))Но погледнато реално аз не го правя на тях, а на бебка.Какво по-хубаво от това да те обичат още близки хора.Има ли смисъл да не познава баба си,дядо си и баща си....защото сигурна съм един ден ще им омръзне да я искат,а аз да не я давам или все с "клизма"да стават нвщата.И нали знаеш...очи,които не се виждат се забравят!!!Незнам...сега така говоря,така мисля,но ако се намеси някоя друга жена и да започне да диктува правилата....може би ще си покажа зодийката  smile3515 Много е трудно... за съжаление...

Целувки

# 89
  • Мнения: 20
Момичета, темата вече е дългичка, но мноооого интересна. Да ви кажа, аз Бебка не я давам (то си зависи от човека, де), нямам му абсолютно никакво доверие.
Да споделя: Оная вечер ми дойде тука, вонящ на алкохол, да донесе памперси и пюрета (по моя поръчка след проявено желание от негова страна) и си направи устата ама да ги нямаме такива. Точно за 15 минути й се нарадва. С мене искал да говори, най-демонстративно напуснах помещегието. Използва момента да ми досажда, колко лошо съм постъпила с него...
Днес сутринта пак желание прояви да пазарува, познай: цял ден ни вест, ни кост,  #2gunfire добре, че си купих сама на детенце пюренца, утре к`во щеше да яде!? Не може да се разчита за едно скапано пюре да донесе, аз детето ше си дам...

Общи условия

Активация на акаунт