В очакване на ....Свети Валентин.... или .... Трифон Зарезан? Испания

  • 25 227
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 248
Хара,и на мен не ми излизат цените на бгаир,но може би трябва да се пита по телефона...и миналата година имаха оферти аз като пътувах,а в нета ги нямаше обявени.
А ти познаваш ли някой да е пътувал с тези wizzair?-много са им апетитни цените. Peace
В страничката на Палма четох преди за друга компания bajo coste,които пътували до София, може би Lovely ще се включи да раздуха по подробно? Praynig
Kлара,дай снимчици Peace, а за 400? писах по нагоре-е естествено ако не съм ти надежден източник-alla tu  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 098


и да ви обадя, че една моя дружка ви чете тука скришно, ама не знам защо не иска да се регистрира ... нещо страшни и изглеждате сигурно  Wink кажете и че не ядете новобранци  Mr. Green
Няма нищо страшно тука,едно време беше по_затегнато положението.
Аз например в 4ужбинският бях много добре приета,оба4е в нашата ни тема не 4ак дотам в самото на4ало.
В края на краищата всеки може да пише и да си изразява мнението,няма нищо страшно. Wink



Марица ако те интересува по конкретно влез в страницата на псое за да види6 кои се бенефисиа от таиа абсурдна глупост от 400? купуваики тъпиа вот, тои вика 4е са към 14 милиона бенефисиариос ама аз бих ги казала баиа по малко, сприамо франхите на ганансиалес.
за пръв път влизам в страницата на псое, надиавам да е за последен............. е тва е тъпата пропуестата http://www.psoe.es/ambito/arroyomolinos/docs/index.do?action=view&id=173979

tonita12 кое е испростиаване според тебе по изборите??


А,това ми е пределно ясно,4е ще ловят маймуни със трици,ама го писах,за да 4уя и мнението на вси4ки.
То ясно,4е безплатен обяд няма.


Знаете ли какво разбрах момичета, за мен поне е ново относно раждането в бг. Искат като минимум 800 лв. за едно раждане за да те изроди екип и това по държавните болници да не говорим за частните. #Cussing out За какво отиват тогава осигуровките дето ги плащат българите? И после как българките да раждат като им искат пари за това? Какви ли не абсурди се срещат в нащта мила родина?
Грешна ти е информацията.
800 лв.в 4астна клиника е цезарово се4ение,с избор на екип(Пловдив),470 нормално(с или без епидурал).
Във държ.болници знам,4е имаха някаква такса,ако искаш да си избереш гинеколог,който да те изражда.
Имам приятели гинеколози.Ако пациентка отиде и им каже,4е ще ги буди посред нощите,те да не са на смяна и да свършат работат,при положение,4е екипа в момента е друг,еми нормално да си кажат цената.
И аз ако реша тука да раждам при определен лекар,трябва да му платя,нали.Никой не работи извънредно за едното"Браво,докторе,мерси".



ние пазарим от където ни кефне



И ние така.От определени магазини купуваме определени неща.
Между другото гадно,но факт,бг сиренето в Германия е по_евтино от България.

# 17
  • Мнения: 3 098
Гери,радвам се,4е си му намерила 4алъма.
Тъй е,информацията е златно нещо.Като си напорист и си знаеш правата,на много места можеш да минеш без адвокат.
4акай да видим аз какво ще направя,4е сега се боря за нещо.Все още нямам отговор,не искат да ми отговарят,4е да видим как ще извъртя работата.

# 18
  • Мнения: 217
Не съм гледала страницата на Бг аир и не знам там дали я има офертата но има приятелка която работи в агенция за билети и тя ме осведомява.Зна4и офертата е ако закупиш билета един месец предварително и с престой най много един месец,ако някой го интересува по конкретно мога да попитам като ми даде дати. 
Гери_то само така мила,браво на теб  Peace

# 19
  • Мнения: 789
Здравейте и от мен!

Вес, Peace,все хубави са ти темите! А иначе,ние сме направили комбинацията - Трифон Валентин си празнуваме  Laughing.

Тонитка12,добре завърнала се Hug!Взе да ми домъчнява за теб.А за какви листовки казваш?Аз имам испански-взехме си направо програмата от Алкампо и си инсталирахме,имам и българските от "Труд"2007год.Ами дай и тия от Замунда да ги видя,ако не ти е ангажиращо прекалено,или пък кажи как да ги намеря.Ти как си?Кога ще ходим за риба?

Дун4е,чак ти завиждам!Ако знаеш колко ми се иска да дойде мама,и тя има възможност да ни гостува,а няма къде да я настаня Confused. Как е Кари?

Асто,надявам се да не е нищо сериозно този обрив на Адри.

О'Хара,наистина 7 години са си доста време,свикваш си с дома и всичко наоколо,и не е лесна раздялата.Дано да е за добро каквото и да предприемете.Аз днес попаднах на оферта за квартира и ще ходим тази вечер или утре да видим за какво става дума.Вече не издържам тук.Българи са съквартирантите ни,дори сме почти съседи в Плевен,живеят в блока зад нашият.М/у 50 и 55 години са,но мъжът много ми досажда(натиска ми се),и за да не стигаме до сериозни проблеми,защото мъжът ми вече е под пара,предпочитаме да се махнем.Та такива ми ти истории.

Gery_to,поздравления,че си така "оправна".Браво на теб Peace!

# 20
  • Мнения: 350
 Ето ме и мен имах проблеми малко с компа днес, но като си дойде мъжа ги оправи и сега е по добре, от сутринта.
clara пусни някоя и друга снимка да видим мъничето, как беше гостуването в бг?
gery_to само така, човек трябва да си търси правата, като те гледат чужденка какво си мислят че не можеш да се оправяш ли? Ха ако мине номера, що да не и вземем парите, пък дали си работил или не какво значение има.
Марица тези пари искат за раждане в болница в София, а не в Пловдив. За Пловдив е по малко. Но факт е че ако не си платиш, няма да ти обърнат внимание. Освен ако нямаш някой познат тогава е по различно, поне аз съм останала с такова впечатление.
Е момичета това е от мен за сега, целувки на дечица и бебчета.  love001

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ХараА ти познаваш ли някой да е пътувал с тези wizzair?-много са им апетитни цените. Peace
mi ne, аз мисля, че е новост испания за тях като дестинация. ама може и да греша


Няма нищо страшно тука,едно време беше по_затегнато положението.
Аз например в 4ужбинският бях много добре приета,оба4е в нашата ни тема не 4ак дотам в самото на4ало.
кога бе? Thinking


мими, изнасяйте се, че не е работа.
аз лично не харесвам живот тип 'комуни' Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 818
О'Хара,с карта се пазарува в Макро...трябва да има човек фирма или да е Аутономо...а за децата...не знам...никаде не видях надпис,че е забранено да влизат.

Гери,браво на теб...Само така!

# 23
  • Мнения: 1 461
здравейте
Мимки аз раждах в АГ Варна за първото раждане през 2005 декември платихме 600лв който внесохме в касата на болницата , на лекаря на ръка нищо не сме давали, за второто раждане през 2007 платихме 950лв пак в касата на АГ. Не съжалявам , че сме платили, много съм доволна от лекаря който ми направи секциоти при условие ,че мойте операций са в период година и пет месеца и риска си беше голям.
Искам да честитя рождения ден с закъснение на Хара и Гери , момичета пожелавам ви много щастие късмет и нека всички мечти да ви се сбъднат  bouquet   bouquet
Мая много плаче никнат и зъбчета и ми се насъбра доста. Не иска да суче от два дена и ходихме на лекар и педиатъра каза да продължавам да настоявам, бебка вече е на 9 месеца, и за какво да настоявам при условие че пищи по цели вечери ,Аз зная че няма по хубаво от кърмата но не виждам смисъл да се мъчим.
Асто много кофти когато баднат бебенцата, Мая също падна тази седмица два пъти  ooooh!

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 23:52 от kar4ita

# 24
  • Мнения: 1 271
Добър вечер на всички.  Joy
Днес се завърнахме от "странство" и само се записвам, пъ от утре повече.
Виждам в предишните темички пак са обсъждани стари темички-не, че има нещо лошо в това , де...
Само с две думи ще разкажа за пътуването и престоя в България:
Полета закъсня със 6 часа-в резултат на което всички бебета и деца, а покрай тях и възрастни, се бяха изнервили до краен предел-в България-сняг-много-пътищата лоши...и така почти цяла седмица.Служители от държавните институции започват да ти създават проблеми за "Добре дошли" , а корупцията е в Опасни размери-в цялата страна.
На връщане-полета беше перфектен-много точни и всичко в границите на нормалното, с тази разлика, че при първия полет стюардесите бяха много готини и любезни, докато при днешния ни полет-момичетата меко казано-бяха станали нагоре с д....тата
За дечицата от дома , ходих при директорката, тя ми обясни, че повечето консумативи и храната се поемала от кметството, обясни ми надълго и на широко, как се справят и за какво точно им е необходима помощ.Директорката ми разказа за програма, чрез която тези деца се интегрират в среда на техни връстници-става въпрос за организиране на лагери, където се събират деца от някой училища и деца от Дома.Тези лагери се провеждат през някоя от ваканциите, като се водят дечица над 6 годинки-до 15 деца(ако успеят да се съберат парички)-на лагера се провеждат различни тематични занятия и въобще става голям купон.И да ви съобщя, със събраните парички ние подкрепихме 3 дечица за този лагер, които ще се проведе през пролетната ваканция.След лагера директорката на Дома ще изпрати снимчици и се надявам за в бъдеще да поддържаме някакви контакти.Имам още идеи, но за тях утре-сега нещо не съм час.
Утре ще сканирам и сертификата за дарението, а също така имат и сметка, където ако искате да може да изпратите средства пак за този лагер.Утре ще обясня по подробно за лагера и всичко останало.
Лека нощ за сега на всички и утре всички да се събудят здравички.   bouquet

# 25
  • Мнения: 382
Гери евала 4е си отстоява6 правата, де да бях и аз по устата ама на, все о6те съм пате. Heart Eyes kyllmg

Мимии добре правите 4е си търсите квартира, винаги става проблем когато живее6 с други хора, то характери всякакви, а и вие 6те сте по спокойни.Аз в на4алото предпо4етох дори да пла6там малко пове4е за квартира, но никой да не ми се бърка.
Тони то верно, за риба планирахте ли ве4е кога 6те ги хва6тате somovete..

Асто аз трудно 6те се обидя на някой, може6 да си каже6 спокойно какво мисли6.Да от година ве4е и половина съм тук, но мисля 4е ве4е имам приемливо ниво на испански, а и ве4е каталунски, то поне езиците ми се отдават(каква съм скромна Embarassed).Но приятелят ми е испанец и 6та не 6та ми се налага да говоря добре, а и сега у4а във университета, та гледам да съм в 4ас с новините, не 4е политиката ми е страстта.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 13:58 от yani_ta

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
гледам 4е обсъждате пропуестите електорални на монголикото Запатеро и на моиа 4овек.

 Laughing Asto, откъде ги измисляш такива?  Laughing
Иначе и аз ги гледам тези дебати когато мога, и са ми много забавни на моменти. Особено нагласените ръкопляскания, сигурно има панел "аплауз" и когато трябва, светва, като в повечето шоута. За предложенията, някои от тях са нереални, и не зависят само от доброто им желание, а от промяна на прекалено много закони. Като например за имигрантите.
А измислените 400 евро на Сапатеро..  Laughing, с тях по-скоро залага капан на Рахой, щото чувствам, че ще загуби, и се надява, че поне хората ще искат от Рахой после същите работи, мислейки, щом Сапатеро обещава, значи и този може Laughing. Иначе Мариано си ми е слабост  Laughing, много беше готин преди 1-2 год. като падна въртолета, и после се движеше с гипсираната ръка Mr. Green

Мими, направо  Shocked, егати и човека!! А жена му? Тя не вижда ли какво става? Успех в търсенето на квартира и дано скоро се изнесете!

Марица, не знаех този лозунг за яйчниците и политиците  Laughing Лично аз мисля, че единствено жените би трябвало да гласуват за този закон, което няма да стане, разбира се де. Ама е крайно време да си отворят очите хората, че който иска да абортира, ще го направи. Я в Англия, я във Франция, я тук, с хапчета за бъбреци Tired. В 21 век е смешно една жена да няма право да реши дали иска или не, едно дете. Лицемерна история.


Ето една интересна темичка от форума  Laughing Мила моя мамо, понякога за мен си зло голямо!

# 27
  • Мнения: 221
    Някой питаше за WizzAir, че вече се отнесох. Доста мои познати вече пътувах а с тях до Букурещ и без проблем, нито с цените, нито с полетите. Наистина, до момента предлагат най ниски цени. Преди седмица си заминаха 2ма родители с дете за 160-170Е в двете посоки.

# 28
  • Мнения: 350
kar4ita много зависи от докторите дали са били добри, моя братовчедка като раждаше хем в частна клиника мъжа и можеше да си го позволи, доктора на който бяха платили дошъл когато бебето било полуизвадено от друг лекар и в нетрезво състояние на това отгоре. Та има доктори и доктори зависи на какъв ще попаднеш. Предполагам че това правило важи не само за бг.
Bec прочетох темичката която си дала линк, то човек да плаче или да се смее не зная. Предполагам че всяка майка има своите неволи и няма начин да не се правят грешки, да видим каква мама ще съм аз. newsm78
Мими то във вашия случай така не се живее, под постоянен тормоз, наистина по добре да се преместите. Успех в намирането на квартира. newsm10

# 29
  • Мнения: 3 098

Марица тези пари искат за раждане в болница в София, а не в Пловдив. За Пловдив е по малко. Но факт е че ако не си платиш, няма да ти обърнат внимание. Освен ако нямаш някой познат тогава е по различно, поне аз съм останала с такова впечатление.
Е момичета това е от мен за сега, целувки на дечица и бебчета.  love001
За София в държавна болница??? Shocked
Ми то по добре раждай в 4астна,егати!Откъде ти е тази информация?
Миналата година в края и ние бяхме по болниците в София,но на изнудва4и не съм попадала.Даже в първата болница ми се накараха,4е аз бях единствената за деня,която си плащаше.Казаха ми,4е с направление нямало да плащам нищо.




Няма нищо страшно тука,едно време беше по_затегнато положението.
Аз например в 4ужбинският бях много добре приета,оба4е в нашата ни тема не 4ак дотам в самото на4ало.
кога бе? Thinking



Ами спомням си го още.Бях ходила при една социална за информация,оба4е грешна ми дадоха.В последствие разбрах какъв е закона.По това време Вал беше писала за едни нейни документи и по същия на4ин я метнали.Аз й написах какво да прави,а вси4ки ми се смяхте тогава. EmbarassedПосле се оправихме,няма нищо. Laughing

с карта се пазарува в Макро...трябва да има човек фирма или да е Аутономо...а за децата...не знам...никаде не видях надпис,че е забранено да влизат.


Не е забранено,ние с детето влизаме.



Марица, не знаех този лозунг за яйчниците и политиците  Laughing Лично аз мисля, че единствено жените би трябвало да гласуват за този закон, което няма да стане, разбира се де. Ама е крайно време да си отворят очите хората, че който иска да абортира, ще го направи. Я в Англия, я във Франция, я тук, с хапчета за бъбреци Tired. В 21 век е смешно една жена да няма
А ми и аз мисля,4е не е редно някой друг да решава такива важни неща в живота,вместо нас самите,но явно господата политици и църквата е на друго мнение.Те не 4е не абортират,правят ги,но им дерат кожите от цени.И между другото,как е забранен уж,пък във всяка гинекологи4на клиника имат пропаганди,4е извършвали измежду вси4ко друго и легален аборрт?
Ина4е темата Мила моя мамо е от реалния живот.Такива работи се слу4ват във всяка къща,умората или др.неща понякога вземат"жертви" Mr. Green
silrai,добре си се завърнала!

Общи условия

Активация на акаунт