Тайната на дългата и здрава коса-27

  • 48 465
  • 474
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 965
Честно казано, има резон, че като изтече срокът на витамините, не помагат, но и не вредят. Да, но пък отворен остава за мен въпросът как въпреки това бретончето ми си расте ли расте...  Flutter

Ами и без това смятам след почивката да си ползвам тривитаминола с по цяла супена лъжица, така че и да искам, няма да ми стига за повече от месец  Wink

И дано най-сетне вземе, че порастне тая коса с поне 10 см. за месец, че то от толкова четене насам-натам за такива темпове на растеж, човек в един момент комплекси чувства  Outta Joint  Mr. Green

# 466
  • Мнения: 311
Честно казано, има резон, че като изтече срокът на витамините, не помагат, но и не вредят. Да, но пък отворен остава за мен въпросът как въпреки това бретончето ми си расте ли расте...  Flutter

В останалото време е в годност и си действа!

# 467
  • София
  • Мнения: 167
Според мен ще имат действие, но занижено. Все някакъв ефект ще има, макар и не като преди.
Анелия, не си спомням кой точно ти го беше казал и дали беше към теб или някой друг, но беше нещо от рода на "Научи се да лъжеш и косата ти ще расте с по 10 см на месец". Wink

# 468
  • Мнения: 4 496
Кафе беше решила да бяга да пише при онези, дето косите им растели с по 10 см. на месец.
Аз ́и казах "Защо, Кафе, предателка такава! Стой при нас, и ние можем да лъжем!" Mr. Green
Аз това помня, ама май имаше и още. newsm78

Купих си Тривитаминол, почвам пак. Не, че съм спирала всъщност. До три дни не се брои. Whistling

# 469
  • Мнения: X
нещо от рода на "Научи се да лъжеш и косата ти ще расте с по 10 см на месец". Wink
Това аз го казах.
Време е, момичета...насочете спама към лични съобщения, а конструктивни мнения и дискусии насам:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269024.0

# 470
  • Мнения: 3 010
Искам да попитам момичетата с мазен скалп и суха коса как им повлия маската?  newsm78

# 471
  • Мнения: 1 365
Искам да попитам момичетата с мазен скалп и суха коса как им повлия маската?  newsm78

Има нова темичка точно в предния пост...

# 472
здравейте след дълго четене реших да пробвам тази маска с тривитаминола.правих си я само веднъж но ефект определено има и смятам да продалжа.просто се чудех  newsm78 някой може ли да ми каже дали тази маска е подходяща и за момичета които все още не са раждали.все пак ми предстои бал и не ми се иска да ида с перука  Joy благодаря ви предварително

# 473
  • Мнения: 1 802
nelcheto`  Laughing разбира се, че е подходяща маската за нераждали жени, как ти хрумна че може да не е подходяща?!  Laughing
Има нова тема! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269024.0 ако искаш пиши там  Simple Smile

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета вече съм по средата на второто шишенте ТРИВИТАМИНОЛ и се появи следния проблем - след всяка маска мия по 2 пъти  с шампоан (КЕРАНОВЕ) и всичко е много добре до момента, в който приключа с изсушаването - един кичур от ляво и един кичур от дясно остават супер мазни...... вече няколко пъти ми се случва, при което заминавам отново в банята да се опитвам да отмия тая мазнотия.... Последния път направих разтвор от 150мл оцет + 3 с.л хума.. нали замествала шампоана и измих още 2 пъти с КЕРАНОВЕ - Пак същото ..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт