Клюкините от деня - 3

  • 10 589
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Клюкината от мен е, че днес имах интервюта за бавачки. Харесах една на 38 години, занимавала се е с тетър с деца на 17, разведена и с книжка и кола и още една на 19, много мило, умно и приветливо момиче.

Направих грешката да питам Дариа за нейното мнение и тя само като чу 'театър' и рече и отсече, че иска тази. Казах й да помисли, че другото момиче ще си играе повече с нея /може би/ не и не - искам жената с театъра и точка. Май нямам много избор  newsm78

Гласът ми си е все така секси /пиянски според колегата/ грапав, но пък съм с прическа и маникюр  Flutter

# 16
  • Мнения: 903
Гласът ми си е все така секси /пиянски според колегата/ грапав, но пък съм с прическа и маникюр  Flutter

Кажи му на колегата ти да си гледа работата! tongue  Според мен също леко поприсипналия женски глас може да звучи много секси  Wink  и във всички случаи е за предпочитане пред такъв, който звучи в пискливо-истеричния диапазон.

По въпроса за бавачката, мисля че си постъпила правилно като си дала възможност на Дария да си каже мнението - все пак тя ще е тази, което ще прекарва времето си с нея. Върти ми се в главата и още, че не само театърът може да е бил причина щерка ти да избере тази жена. Възможно е подсъзнателно да я асоциира с теб (като възраст - знам че ти си по-млада, но в съпоставка с 19 годишното момиче) и да усеща интуитивно, че може повече да й се довери и да се чувства по-сигурна с нея.

Клюкината от мен е, че съм будна от 5:30 - демек гони ме "петминутката", която обаче е с тенденция да се окаже "24-часовка" ku-ku  и тъй съм си от вчера, да не и от оня ден....  Мисля, че съсипах всичко......, но не искам да рева....., а не мога и да пиша, щото ако почна, задължително ще ревна, а както казах не искам....

Желая на всички лек и успешен ден!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 336
Блонди мама, аз вчера ревнах.  newsm45
Иса, така и не съм разбрала защо не ползваш услугите на милата свекърва да гледа Дариа?
И аз се бях замислила за опреснителни курсове по английски, че доста съм забравила. Вкъщи много ме мързи. Трябва ми някой, който да ме ръчка... smile3527 smile3529

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
blondy-mamma, надявам се, че просто в момента всичко ти се струва по-драматично, отколкото е.
Стига бе, да развалиш всичко за една вечер, при положение, че толкова се обичате .... ще мине, ще видиш  Hug

Сиси, като не направи кифтета вчера, как няма да ревеш  Mr. Green Шегувам се, надявам се, че сега си ОК?  Hug и на теб.

Аз тука седя и чакам Ивака да се облече и току подвиквам по него. След малко тръгваме, хубав ден на всички ви   bouquet

# 19
  • Мнения: X
е тука сметам инкел е с най-верния вариант.
лошото 4е телевизията ми върви в комплект с директора - не не това не ми харесва, пусни ми музикаааа!

това 4е няма граматика - ай па много важно. все ше изплува от дълбините.

abe тяхната кожа мръсна няма ми немските програми
аде днеска ще звъня да им .... на тези от кабелната
то па бива ли една да няма бре... или аз съм проста и не мога да ги намеря - айде още една задачка закачка към днешните, щото са ми малко иначе  Wink
пеперуна, нали се разбрахме, пари за курс никой няма, да живеят кредитните карти

Милк, а пусна тв-то а се почва Искам мечо пуууууууух, искам мечо пуууууух и вече не смеем да пуснем брате - отече цял ден мечо пуууууух
а, ние сме вкъщи още - не мога да го изкарам от леглото.. пак ще ида на работа на обяд.... ма щом ме търпят...

а за рева - еми пак ми стана ежедневие, то аман

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 08:55 от Анонимен

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
Иса, така и не съм разбрала защо не ползваш услугите на милата свекърва да гледа Дариа?

Ти каза вица на деня  Joy Joy Joy
Милата свекърва е гледала Дариа сумарно не повече от 3 часа от момента на раждането й до днес. Това, че не живее в София няма нищо общо, щото и майка ми не живее. Но при всички случаи аз се радвам, че нещата са такива, защото за нея 'гледане' е да отиде с детето в някое задимено кафе, където да го 'показва' на приятелките си.

blondy-mamma, я се успокой и помисли малко разумно, а после седни и си оправи отношенията с любимия.   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 336
Ех, Иса. Въпрос на късмет. Моята пък голям мерак има да ги гледа, ама аз не ги давам. Дай да вземем да си ги менкаме...  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 809
Момичета ,здравейте HugМинавам да ви  поздравя и да ви се оплача... ConfusedДнес и утре съм сама в отдела,което значи че освен моята работа ,ще върша и работата на още 2-ма колеги.Още е едва началото на деня ,а аз не знам къде се намирам от нерви и напрежение Tired.Иде ми да си хвана чантичката и да се махна ooooh!Та така...оплаках ви се... Embarassed
Блонди,какво стана?не вярвам да е нещо непоправимо.Успокой се Hug

Сиска,лошо няма да си поплаче човек...То тая душица иска малко да се отпускане,пък и съм чела че така се изхвърляли токсините Hug
На мен  в момента ми иде не да рева,ами да крещя с цяло гърло smile3514

# 23
  • Мнения: 2 336
Малвина, много ти е хубава щерката. Пази я!

# 24
  • Мнения: 1 809
Малвина, много ти е хубава щерката. Пази я!
Сиси,...син е GrinningНо благодаря Hug

# 25
  • Мнения: 2 336
Оли, срам и позор.  Embarassed
Ама това на снимката?

# 26
  • Мнения: 2 327
Баш това на снимката Simple Smile Чаровно е детето не може да се отрече. И не прилича на момиче на живо, ама изобщо Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 336
Мали, как се изложих  ooooh!
Аз си мислих, че моят син е красив. Ама твоят е изписан. Жив и здрав да ти е.
Да ме прощава детето.    bouquet

# 28
  • Мнения: 1 809
Момичета,благодаря ви много HugАма как да не е хубаво детео,като на мама се е метнало  Flutter Grinning
Сиси,не се притеснявай HugАма товят син е красив  ,има страхотни очи и много прилича не теб!Да са ти живи и здрави и двамата сладурчовци.Щастлива и богата майка си,затова няма да се отачайваш  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 336
Ей, поне ви развеселих малко...  Hug
Няма да се отчайвам. Сега си правя кремче, ама диетично. Без захар.
Лошото, че не мирише.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт