Клюкините от деня - 3

  • 10 618
  • 316
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 023

ПМС
или след МС
или МС
3 седмици от месеца. само една ни е свободна.  Laughing
веселба

брой ме изклю4ението.
нема такъв филм при мен.

# 76
  • Мнения: 161
така, аз ако бях на теб, бих си помислила точно това
и така си мисля всеки път, когато някой не ми се обади ... е не е гаджето, верно, но ....... абе имам основания да го кажа, понякога има обективни причини човекът да не може да влезе във връзка, помисли много сериозно затова, преди да се спечеш следващия път.
а предвид естеството на работата му - смятам следва че трябва да свикваш. МА АБС. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Иначе не те виждам - ако на всяко обаждане на което не ти отговори така се тресеш, просто не те виждам. Така че се взимай в ръце и СПОКО. СПОКО бре жена.
А споко, споко, ма ти ако знаеш каква мъка е да овладееш поривите да направиш сценарии за драматичн филм и да се набуташ у него - казвам го от личен опит. Хеле пък човекът като е на хиляди км. разстояние и общо взето разчиташ на едната интуиция и тук таме на телепатия   #Crazy
Блонди стискам палци твоя мъж на живо да е в пъти по-готин от виртуалния образ  Hug

По тоя повод айде и аз у разреваните - ма що така нещо като тръгне така лежерно и тъкмо постигнеш една лекота в общуването да не трябва да се обясняваш и да се чудиш ся като направя нещо си как ще се изтълкува  и се намесва на Исината баба принципа за това ако е лесно и на кого се пада ? newsm78
Много съм изморена вече като кажа нещо и да го разчепкват от до за търсене на скрит смисъл. Вече веднъж бях в ситуация дето ми  е трудно да я опиша - абе чувствах се като куче на което едновременно му казват седни, легни стани   Rolling Eyes  и ми се повтаряше, че у мене е грешката, та сега ми става обидно до сълзи като гледам че май се опитват пак да ме лъзнат по същата лента. Силно се надявам  да е пристъп на параноя, ама не мога да се отърва от тая буца в гърлото и това кофти усещане, че трябва да  се извинявам за неща, които и през ум не ми е минавало да влагам като смисъл в думи и дела.
Малко несвързано се изказвам ама съм изпаднала в шок и  размишления за сценариите и като говорим (и пишем) чуваме ли се или търсим под вола теле   #Cussing out

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 16:25 от mama Ursa

# 77
  • Мнения: 236
БНД-то доведе Ицко много рано днес. Защото имали куклен театър в училище, а Ицко забравил да каже и в един момент се оказва, че не е платил.

Sissi, къде учи твоя младеж? Моят първокласник и той днес ходи на театър, та да не се окажат съученици  newsm78

# 78
  • Мнения: 2 327
Айде, уредихме и Бърди с мъж Simple Smile Ще почерпиш Simple Smile

Това с филмите отддаван се каня тема да пусна такава, ама в ДИС. Щото като гледам хората в какви филми влизат от най елементарни неща... При това без особени поводи. А пък тука дето всички са с горчив опит и имат основания - съвсем...

# 79
  • Мнения: 903
Stunче, бе светни ме  Bulb  моля те, какво е ДИС, че не ми е ясно това съкращение, пък и да се досетя сама не ми се удава нещо... newsm78

И като става въпрос за съкращения, това "ПМС" (пред менс.-синдромът / нал`тъй) има като абревиатура много смешно съвпадение - по същия начин се съкращава и "Постановление на Министерския Съвет" Mr. Green

# 80
  • Мнения: 463
Блонди,това е другия подфорум "Дом и семейство",предимно за семейни.

# 81
  • Мнения: 623
В някои случаи, може да се разглежда и като предверие към този подфорум... Laughing

# 82
  • Мнения: 2 327
Ами май все по често е предверие към този форум...

# 83
  • Мнения: X
Айде, уредихме и Бърди с мъж Simple Smile Ще почерпиш Simple Smile

Това с филмите отддаван се каня тема да пусна такава, ама в ДИС. Щото като гледам хората в какви филми влизат от най елементарни неща... При това без особени поводи. А пък тука дето всички са с горчив опит и имат основания - съвсем...
я кажи какво имаш предвид че нещо не разбирам аз

# 84
  • Мнения: X

Сиси, аз вчера ходих на фитнес сама, наистина е малко кофти, ама се преживява. Пъхнах слушалките в ушите и да знаеш как се скача на кростренажора на Зима на Вивалди  Joy
тъй тъй - тапите и дреме ти на шапката

аз пък нямам необходимите ресурси за такива занимания - ни време, ни пари
йок
отново, то вече свиквация де, но като ви слушам, взех та се размечтах - дребо като попорастне, може да ме чакат и мен добри времена, еФентуално, но все пак, както напоследък ми харесва Надеждата умря, да живее надеждата

# 85
  • Мнения: 2 336
Фру Фру, в Княз Александър I, (бившото Благоев май). Там е първи "в".
Тва за Бърди и аз не го разбрах. (пък си падам клюкарка, така че споделете)
Наредих 250 снимки в албум и ми се зави свят.

# 86
  • София
  • Мнения: 17 414
Бърди да поясни - никЪФ мъж нЕма около Бърди, ама мама Урса обърка ника ми с този на Блонди и ми пожела на Блонди мъжа да се окаже супер  Laughing
Та затуй Стън ми честити, да не си помислиш друго, Сиси  Laughing Кьорав мъж няма около мен, ни реален, ни виртуален  Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 8 348
Ееееее не се заричай
може да дебне зад ъгъла

# 88
  • София
  • Мнения: 17 414
Ми да излезе иззад тоз ъгъл, бе, Мимка, айде малко кураж  Joy Joy Joy

Майтапа настрана, обаче толков а цинично настроена към връзките съм станала, че разни пикливи романтични жестове са ми толкова смешни и изкуствени, че освен да се присмея друго не ми идва на ум.
Сетих се за един младеж преди известно време ме свалял (ама аз не бях разбрала де) и в един момент ми праща по мейла едно клипче, ама лигаво, лигаво, от най-лигавите, от тия, дето свири протяжна любовна песен на фона на слайдшоу с романтични картинки  Sick
И ми се обажда, при което аз казвам най-искреното си мнение - кви са тия щуротии дето си ме оспамил с тях  hahaha
Човека каза - Абе, теб човек с тръба зад врата ли трябва да те свали????  Joy Joy Joy
Аз - ама ти сваляш ли ме???  newsm78
Той - ами вече не  Laughing

Та много куражлия трябва да е тоя за ъгъла  Joy

# 89
  • София
  • Мнения: 8 348
аз така не се омъжих
имах /след развода/ един приятел, дето работата продължи към две години
та човека през всичките две години се канеше да заминава за канада и ми обясняваше, че затова не можем да имаме сериозна връзка..... Та две години нямахме.......
дойде и момента да замине - сълзливи раздели и обещания за вечна любов и тн., нали няма да ме забравиш и пак тн, ще ти пиша ежедневно и тн.
Га, както може да се предположи, постепенно нещата се разсъхнаха и се разделихме от самосебеси. Връща се той след две години и разбира се се срещаме, и след малко пиене, малко други работи и бая приказки ми казва - аз се надявах ти да ме чакаш и аз да се установя там и да се оженим и да дойдеш и ти. Е, викам, аз гадател ли трябва да бъда - да знам какво ти се иска на теб.
Не, ама, не знаел как да ме попита, понеже вече съм била омъжена ...........
Абе - мъже
Та сега можеше да съм в Канада и да се нервирам на мястото на жена му. А тя бере ядове горката със сто деца и непредприемчив мъж.

Общи условия

Активация на акаунт