проблеми със стомаха

  • 13 209
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Дуспаталин ще му помогне са спазъма на червата, но за диарията- не.
В Ентерола няма ензими, пробитор-а намалява киселиността на стомаха и няма общо с ензимите. Диария може да има и от него /страничен ефект/, ако го пие.
Обърнете се към друг гастроенетролог и направете изследванията.
Успех!

# 16
  • Мнения: 162
немога да си спомня как се казваха хапчетата които бяха за смомашните ензими....но знамче и такива е пил, Дуспаталина спря да му действа,  Ентерол е пил миналата година- по съвет на гастроентеролог, но и тогава нямаше ефект....

# 17
  • Мнения: 408
А пил ли е Имодиум. На мен ми се случи преди няколко години с тази разлика че продължи една седмица. След направените изследвания лекаря ми изписа Имодиум таблетки, Гентамицин анпули който пиех разтворен в малко вода и Нош-щпа за болките. За два дни се оправих.

# 18
  • Мнения: 162
да пил е Имодиум, дори спазмалгон на инжекции..

# 19
Нормофлор пил ли е?

# 20
  • Мнения: 162
проверих в интернет- Нормофлор няма да му свърши работа... ние между впрочем ходихме на гастроентеролог в София. резултата беше отчаиващ-поне за мен. Изписа му едни глупости които му обяснихме че е пил преди това и не са му помогнали... но въпреки моите изказвания- тои не се съгласи и започна да ми чете лекция че не ги е бил пил по тази схема  по която тои сега щял да му ги изпише....."направо щях да откача вътре искаше ми се ...#2gunfire  #Crazy" Тинидазол актив, Креон и Биотикс- това са нещата които му изписа- и нито едно не помогна- сега купихме едно ново- доста скупо лекарство и като че ли от него има малук ефект, но болката в стомаха не спита- дори когато беше на системи(със спазмолитици) в болницата пак си имаше болки....

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783
Ами няма защо да стреляш и откачаш. Два дни прием на Тинидазол, първия път не са му помогнали, защото не са достатъчно. Затова са му дали по-дълъг курс, предполагам.

# 22
  • Мнения: 162
Да- 7 дни- двойни дози и пак нямаше ефект...

# 23
  • Мнения: 162
Ето го и крайният резултат. Ходихме на София при професор Григоров и той го прие в болница.. след 10 дена мъчителни изследвания се установи че има Глутенова ентеропатия. т.е. неможе да усвоява глутен и трябва до живот да е на диета.... но при стрикнто спазване на диетата трябва чревните вили да не съзстановят след няколко месеца и болката и диарията да изчезнат напълно..

# 24
  • София
  • Мнения: 1 783
Да отиде на гастроентеролог и ако диарията продължи да си направи колоноскопия с биопсия за улцерозен колит и болест на Крон, и изследвания за глутенова ентеропатия, нищо, че не е дете.

Радвам се, че се знае причината за диарията. Спазването на диетата не е толкова тежко, свиква се! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт