Вечерно хранене

  • 1 252
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 757
Не й спирай млякото,полезно и нужно й е.Можеш да даваш и вечеря,аз така правя,когато е гладен а иначе е само на мляко вечер. Flutter
и аз така мисля Peace

# 16
  • Мнения: 232
Нищо не мога да разбера от режима на моя бебо.Понякога яде 4 пъти,понякога5.  Оставям той да си реши. И ние пием мляко преди сън и не смятам да го отказвам.Даже напоследък се буди в 4,5 сутринта да яде, а не ставаше.Просто се съобразявам с неговите желания.Няма да е вечно, така че давай мляко докогато иска.

# 17
# 18
  • Варна
  • Мнения: 773
Давай спокойно мляко.Аз не го броя като вечеря. Йоана си го пие сутрин рано и преди лягане задължително. Освен това, през деня се храни още 3 пъти.

# 19
  • Мнения: 4 784
Детето само ще си покаже - този принцип много ми харесва и не съжалявам, че го следвам почти от раждането на Калоян. Сам си отказа нощното хранене, после сам си го върна и пак го отказа, сам е минавал от 7 на 6, от 6 на 5, от 5 на 4 хранения, сам си поиска да ходи изведнъж, сам да се храни и въобще много още работи сам и съм много доволна, че не съм му налагала нищо на сила, а той самичък си го прави. Защо искаш да и наложиш режим за по-ранен сън, на мен 21ч не ми се струва никак късно за бебе на тази възраст.

# 20
  • Мнения: 6 442
Не махай млякото,нека пие докогато детето иска.
Peace

# 21
  • Мнения: 65
Veni9, не си ме разбрала. Не искам да я слагам да спи по-рано, а се чудех дали не трябва да й махна последното мляко след баня. Но доколкото разбирам от мамите - е хубаво да изчакам Теди сама да се откаже.

# 22
  • Мнения: 314
Ние преди 2 месеца бяхме на 5 кратно от които сутрин и вечер мляко и 3 пъти на ден твърда храна (примерно -  попара , пюре и каша  ).Но когато тя реши да мине на 4 кратно  как се получи ами сега тя сутрин пие към 7 АМ . около 12-12.30 обядва  ,след това към 18  каша , грис ,ов.ядки или друго и в 21.00 АМ .т.е 2 пъти пие мляко и се храни на 5-6 чаша ,но по принцип е много злояда ,в никакъв случай не махай млякото . Понякога и давам към 7-8 вечер 1 бисквитка или парче ябълка (морков) и след това мляко .

# 23
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
колкото по- дълго време с мляко -толкова по-добре ....

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мами, дайте съвет как да променя вечерното хранене на Теди. След като я изкъпем в 9ч. , пие мляко и заспива. Вече искам да започне да яде към 7-8 и да си ляга малко след това. Но ме е страх , че ако й махна млякото няма да иска да заспи, а и без това се буди през нощта по няколко пъти. Споделете вие какво сте правили.
Ми нищо не правя..давам мляко. И сега /1,5г./ пие мляко за заспиване. Не махай млякото...да пие до когато и се пие. Сутрин и вечер сме на АМ и имаме 3 яденета през деня.

Общи условия

Активация на акаунт