Отговори
# 30
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
До всички мами, които се интересуваха от въпросния дом на обувката -  ако нямате път натам, ама въобще не ходете. Това е някаква пародия  Sick Цените са ниски, но имайки в предвид предлаганите обувки, то напълно им съответсват, дори са и високи за някои модели  Sick  Ужас  ooooh! Само рекламата му е голяма  Confused

# 31
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Здравеите от мен!Извинявам се че ви нахлувам в темичката,но ако може да ми кажете къде в Хасково водите бебчовците на ортопед? newsm78
Понеже навсякъде взех да чета ,че колкото по от рано се заведе на ортопед толкова по добре.Има ли добър специалист в Хасково и изобщо каде сте си водили децата вие?Хиляди благодарности предварително Hug

# 32
  • Хасково
  • Мнения: 995
Здравеите от мен!Извинявам се че ви нахлувам в темичката,но ако може да ми кажете къде в Хасково водите бебчовците на ортопед? newsm78
Понеже навсякъде взех да чета ,че колкото по от рано се заведе на ортопед толкова по добре.Има ли добър специалист в Хасково и изобщо каде сте си водили децата вие?Хиляди благодарности предварително Hug
Ортопед Д-р Георгиев в сградата на к-с Минерал - работи и със ЗК.
Имаме много добри впечатления от неговодихме и каката заради проблеми и сега и малката за преглед за луксации.

Магазина на Кърджалийска за количките в събота вече работеше.

# 33
  • Мнения: 491
Здравеите от мен!Извинявам се че ви нахлувам в темичката,но ако може да ми кажете къде в Хасково водите бебчовците на ортопед? newsm78
Понеже навсякъде взех да чета ,че колкото по от рано се заведе на ортопед толкова по добре.Има ли добър специалист в Хасково и изобщо каде сте си водили децата вие?Хиляди благодарности предварително Hug

Аз съм доволна от д-р Евгени Генов. Кабинетът му е във 2 поликлиника на последния етаж. До колкото знам преди е работил в специализираната болница в Горна баня. Имаше му телефона май във в-к "Марица".

# 34
  • Мнения: 1 372
Аз съм за д-р Бозалиев, но не мога да кажа къде му е кабинета

# 35
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
А кой от тези лекари разполага с ехограф?В смилъл искам да закарам малката на преглед за луксация,не искам да я снимат и да я облъчват.Вие в кои месец заведохте децата си на преглед?
И благодаря за бързите отговори Hug

# 36
  • Мнения: 491
А кой от тези лекари разполага с ехограф?В смилъл искам да закарам малката на преглед за луксация,не искам да я снимат и да я облъчват.Вие в кои месец заведохте децата си на преглед?
И благодаря за бързите отговори Hug


 newsm78 newsm78 newsm78
  33uu  33uu  33uu

# 37
  • Мнения: 27
Цитат
А кой от тези лекари разполага с ехограф?В смилъл искам да закарам малката на преглед за луксация,не искам да я снимат и да я облъчват.Вие в кои месец заведохте децата си на преглед?
Д-р Генов разполага с ехограф.

# 38
  • Мнения: 983
Цитат
А кой от тези лекари разполага с ехограф?В смилъл искам да закарам малката на преглед за луксация,не искам да я снимат и да я облъчват.Вие в кои месец заведохте децата си на преглед?
Д-р Генов разполага с ехограф.

Да. И е много внимателен, поне у мен остави такова впечатление. Аз водих бебо като беше на шест месеца, тогава ни дадоха направление.

# 39
  • Хасково
  • Мнения: 79
А кой от тези лекари разполага с ехограф?В смилъл искам да закарам малката на преглед за луксация,не искам да я снимат и да я облъчват.Вие в кои месец заведохте децата си на преглед?
И благодаря за бързите отговори Hug
Аз също съм доволна от д-р Генов, заведохме бебка на преглед когато нямаше още месец, защото сме с по-специфичен проблем. Много внимателен е, разполага с ехограф. Имам му телефона. Ако искаш пиши на лични ще ти го дам.

# 40
  • France
  • Мнения: 726
Здравейте, момичета. Относно магазина за обувки- много съм разочарована. Продават евтини, уж италиански, но стари модели. Качеството е ниско, използвани са евтини материали. Не ми хареса.

# 41
  • Мнения: 1 103
 Днес сме вече трети ден на ясла много добре се справяме само сутрин малко мрънка но мисля че ще и хареса .
И ние сме ходили при др.Генов има ехограф и е много внимателен на втория етаж е мисля че кабинета му .
Магазина на кърджалийска работи вече има и на втория етаж колички .

# 42
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Много ви благодаря за бързите отговори и за това че ме ориентирахте Hug.Вече реших ще я закарам при д-р Генов Peace.
serendipiti моля те пиши ми на лични телефона на доктора.Още един път хиляди благодарности Hug

# 43
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Привет и от нас!!!   Hug  Много сте активни тези дни, браво, само така!!!  Peace

kras8204, и ние ходихме при д-р Генов, има ехограф и дори ни даде снимка, която представихме на педиатъра, доколкото ми е известно задължителните прегледи са два - когато детенце е на един месец и след това на 6 месеца.

Mopsy, напълно те подкрепям и моето мнение за този магазин е същото и за съжаление е точно това, което си мислех (аналог на пловдивския)! Не съм влизала, но нямам и такова намерение!

Потвърждавам за магазина за детски колички на Кърджалийска, работи и е с нова визия и втори етаж, но незнам дали търсения модел е в наличност.

sisil76, стискаме палци всичко да е ОК и за напред!!!  Heart Eyes



# 44
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Хей, аз тъкмо ви похвалих и вие се изпокрихте, защо така???  Hug  Може би сте заети с подготовката и изненадите за тази вечер?! Желая на всички ви един прекрасен слънчев и усмихнат ден и незабравима вечер!!!  Heart Eyes

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ, ОБИЧАЙТЕ И БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ!!!


Общи условия

Активация на акаунт