La Perla??

  • 5 308
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Нямам нищо тяхно, за жалост  Sad

Страхотни, страхотни неща имат!!!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Във Варна в магазина на Seven seconds съм виждала техни модели Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 220
http://www.glamonweb.com/GlamOnWeb/servlet/SetIDWebObject?ID=7917&IDType=prd

май нещо подобно  newsm78

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 12:07 от lanna

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз ходих до Seven seconds тук...и казаха, че изобщо не работят с тази марка...
Някой да знае къде се продават във Варна или в София...имат наистина страхотни неща и то на добри цени Peace

# 19
  • Мнения: 576
Мисля ,че имаше магазин на ъгъла на Съборна и Калоян до кафене-bар Cargo...
Oориентир - ресторант Кумбаре- той е срещу Калоян, която излиза на съборна. Магазинът на STEFANEL е с/у този на La Perla.
Друг ориентир е кафене Мюзеюм с/у президенството....по Съборна нагоре и последната уличка в ляво ...
За цените изобщо не мога и да си помисля  #Crazy
Този в Молла на Стамболийски е Outlet.. ходих да си търся жартиери за сватбата, ама не си харесах...Даже магазинът там е много обикновен и нещата седят натъпкани или в пликчета или на закачалки...та чак изглеждат евтини....но пък цените са по-поносими

# 20
  • Мнения: 1 885
И аз имам прашки подарък, но нямам идея нито от къде са нито колко струват.
Ще попитам довечера...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
То може и от сайта да се поръчва...но не мога да намеря таблица с размерите...как да си определя моя...много странно  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 631
Подобен на този модел е:
http://www.glamonweb.com/GlamOnWeb/servlet/SetIDWebObject?ID=791 … ColorValueID=0202
но все пак не е това....  Thinking

# 23
  • Мнения: 2 414
Мисля ,че имаше магазин на ъгъла на Съборна и Калоян до кафене-bар Cargo...
Oориентир - ресторант Кумбаре- той е срещу Калоян, която излиза на съборна. Магазинът на STEFANEL е с/у този на La Perla.
Друг ориентир е кафене Мюзеюм с/у президенството....по Съборна нагоре и последната уличка в ляво ...
За цените изобщо не мога и да си помисля  #Crazy
Този в Молла на Стамболийски е Outlet.. ходих да си търся жартиери за сватбата, ама не си харесах...Даже магазинът там е много обикновен и нещата седят натъпкани или в пликчета или на закачалки...та чак изглеждат евтини....но пък цените са по-поносими

Мисля,че затвориха магазина на Калоян. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт