въпрос за Aptamil 2 и неспокойния сън на детето

  • 1 281
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 724
Ние минахме вече не Аптамил 2 но нещо много ми се пени  Rolling Eyes
Дано поне започне да ни действа по леко,че ства запичане не знам! Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 114
Не вярвам да има връзка неспокойния сън и млякото но.. като се замисля. Бяхме на Аптамил, пиеше го. Пуснаха новия Имунофортис и не желаеше да го пие и да Димяни ужасно се пени. Появи се някои и друг лишей - заподозрях млякото. Смених го с Хип - получихме обрив. Върнахме се на Аптамил, пени се не пени - поне посвикна да го пие. Но от пяната може пък да се нагълтват с повечко въздух и чувствителните коремчета да реагират. И ние не спим спокойно, но това е нормално в периода на зъбоникнене. Това е най- вероятно. Разнасяне, гушкане и много здрави нерви на мама - май това е най- необходимо на този етап. Не е добре честата смяна на млеката, но дано попаднете на вашето мляко. Peace

# 17
  • Мнения: 4 784
Пробвай с чайчето на Блевит за спокоен сън - Сеуно. Много съм доволна. Е, не очаквай ефекта да настъпи веднага, дай му малко време. Калоян към 5-6 месец пак го бяха подгонили коликите и когато започнах да му давам капки против колики с вечерното мляко за ден-два всичко си дойде на мястото. Мляко не сме сменяли, откато открихме Аптамил-а,освен това до преди месец си хапваше към 5ч. сутринта мляко.

# 18
  • Мнения: 34
Точно това се чудехме след колко време би трябвало да повлияе новото мляко, и естествено отговора е тук (насока, която ми помогна).
Хомеопатичното лекарство (лайка на гранули) взимаме от ноември, без резултат. Дори пробвахме и сиропче - киетюд.
Относно пененето на Аптамила, ужасно е.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние минахме вече не Аптамил 2 но нещо много ми се пени  Rolling Eyes
Дано поне започне да ни действа по леко,че ства запичане не знам! Confused

Давай пюрета със спанак, а като почнеш да даваш и мръвки Wink съвсем ще се оправят нещата със запека ( от опит ти го казвам).
Успех мила Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 5 724
Жужка,от утре мисля да започна с месцето а пюрета с спанак не съм давала все още! Гледам на Хип но е с сметана Thinking

# 21
  • Мнения: 34
За запек можеш да пробваш еднокомпонентно пюре на Gerber - броколи, също и чай на Blevit, за който съм чела добри отзиви във форума тук. Иначе ние се захранихме със заек и моркови на Gerber и го запича, но се старая зеленчуковото пюре да действа регулиращо или разхлабващо, понеже проблема при нас е, че от плодовете ядем само тиква с ябълки (с плодовете малко ще се поизмъчим) и няма как плода след обяд да е на принципа на зеленчука.

Общи условия

Активация на акаунт