"Елена,дете на дивната пустиня" в пиЯно-бар

  • 2 802
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Аз тази песен не я знам. Я дайте линк да я чуя от някъде. Да разбера за какво става дума все пак. Grinning

# 16
  • Мнения: 2 254
 hahaha  вЕрно ли,бе,хахахаха...Сийке поръчва плащача,ама трЕбе да се каже теърдо нЙе вече на нЕкои поръчки.Той(поръчвача) ще се надуе,ще им се нацупи и няма да стъпи там вече..та ще настане рахат за ценителите на пенсионерски джаз...ахам.

# 17
  • Мнения: 757
Абе тия да ни би да пеят е в Плодив -направо същите песни-Ротондата
Joyаз пък там видях ивана да пее Laughing

# 18
  • Мнения: 25 620
hahaha  вЕрно ли,бе,хахахаха...Сийке поръчва плащача,ама трЕбе да се каже теърдо нЙе вече на нЕкои поръчки.Той(поръчвача) ще се надуе,ще им се нацупи и няма да стъпи там вече..та ще настане рахат за ценителите на пенсионерски джаз...ахам.

Виж, и мен би ме подразнило, ама тези хора са там да свирят и пеят за печалба. Щом паралиите са с такива капризи, ще свирят не, ами и пушек ще се вдига.  Rolling Eyes
Като се замисля, повечето музиканти на Славчо се гнусяха от чалгата, ама я свирят, де ще ходят. Пък може вече и да им харесва, знам ли...  newsm78
Мисълта ми беше, че като не ти харесва или не влизаш, или ги надцакваш. Ако платиш двойно, дали няма да ти свирят "Мила моя мамо" цяла вечер?  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 254
Аз мисълта ти я схванах.Ама искам да се появи един свестен собственик,дето да си държи бара за спорта.И дори и да докарва по-малко,като загуби от огромната аудитория ,фенове  на "Елена....",да има един клуб като клубовете.Понеже и с тези пиЯно барове голяма снобария..да го има там,'щото е модерно,ама че вътре се маат гюбеци,понеже т'ва изкарва парите....мне,не важи.То се знае,че като си бил там и са ти пяли нещо,не по вкуса ти,няма да повториш.Но се пита:къде да отседнеш на другия РД,или св.Валентин Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 418
  Обикновено ,собственика на заведението определя,какво да се свири.Всеки музикант се държи здраво за работното си място и затова често му се налага да балансира между вкуса на посетителите,вкуса на собственика и собствения си вкус.
   Има  заведения,които държат на имиджа си.Има и други,които  са готови да  продават на посетителите какво ли не!
   А музикантите се стремят да са "универсални",за да има хлЕб!

# 21
  • Мнения: 130
Който плаща той поръчва музиката....това е положението   bowuu

# 22
  • Мнения: 25 620
Аз мисълта ти я схванах.Ама искам да се появи един свестен собственик,дето да си държи бара за спорта.И дори и да докарва по-малко,като загуби от огромната аудитория ,фенове  на "Елена....",да има един клуб като клубовете.

Рожбе, къде е това?  newsm78
Щото у наше село такова чудо нЕма!  Naughty
Тук всеки друса крушата, като че утре идва краят на света...  Tired

# 23
  • Мнения: 2 254
Ключовите думи в публикацията ми:"Ама искам " Simple Smile

# 24
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ключовите думи в публикацията ми:"Ама искам " Simple Smile

Ами реализирай идеята, оборота - от нас. Laughing (Аз всъщност съм фен на старите градски, ама си ги слушам у дома.)

# 25
  • Мнения: 461
Пустинното чадо се казва Лейла, а не Елена. Като я чуя се сещам за пионерски лагери, огън и китари. И за ранните 80. Пролетарска романтика, еххх кво знайте вий, дето 90-та година ви толкова далечна, като втората световна война. Тогава още не знаехме какво е туй чалга.

# 26
  • Мнения: 130
Пустинното чадо се казва Лейла, а не Елена. Като я чуя се сещам за пионерски лагери, огън и китари. И за ранните 80. Пролетарска романтика, еххх кво знайте вий, дето 90-та година ви толкова далечна, като втората световна война. Тогава още не знаехме какво е туй чалга.

Най накрая някой който се изказа подготвен по темата   Peace

# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ние по бригадите си я пеехме и във вариант "Кебапче, дете на ДСО Родопа - Бургас". Laughing

# 28
  • Мнения: X
"лейла,лейла",ама напоследък я прекръстиха на Елена, а пък въпросния пиано-бар повече не го посетихме в тази му форма. Само след месец вече беше претапициран като нещо като дискотечка,в която всички от персонала,до гостите на заведението бяха видимо отегчени,премръзнали и бързащи да си ходят.Няма късмет тва заведение и туй-то,повече не смятам да си правя ескперименти с него и новите му метаморфози.Не знам в собсвеника ли е проблемът или в старозагорската заспала публика...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Глупости говорите. Утре някой ще влезе в Операта и щот си плаща, ще иска Рамзи кючек.  Stop Мисля, че собственикът на заведението е за бой. Понеже не спазва определена фирмена политика. А на музикантите нищо нямаше да им стане, ако бяха казали, че нямат тази песен в репертоара си. А какво да кажем за останалите клиенти, които също си плащат, но не искат да слушат такава музика? Те къде да идат, в кръчмата ли? Знам, че Елена е много, ама много стара песен. Но в момента просто е една от многото пиянски. И мястото и не е в пиано-бар, определено.
За всички фенове, специален поздрав:

http://vbox7.com/play:23fde50a

Май на цигански пее мужикът, но песента е тази. Насладете се.

Общи условия

Активация на акаунт