МНОГОДЕТНИ МАМИ 32

  • 15 099
  • 317
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 392
Вълшебна, супер забавление сте си намерили newsm47!!! Дали е подходящ подарък за 8-годишно момче? Май му е рано.... Помогнете с идеи, моля - не знам какво да подаря на сина си за рождения ден, което да не е съвсем играчка....

Ето го и пая:

стана много вкусен, а пък рецептата е много лесна:
4 яйца
1,5 ч.ч. захар
3/4 ч.ч. олио
2 ч.ч. брашно (с набухвател, или отделно 1ч.л. бакпулвер)
4-5 ябълки, нарязани на кубчета
канела
Яйцата, захарта олиото и брашното се разбиват с миксер, накрая се добавят разбърканите с канелата парченца ябълки, размесват се внимателно с лъжица. Пече се на 200 градуса, около 30-40 минути, следа като се извади от формата се обръща и наръсва с пудра захар.
Bon apetit!

# 76
  • Мнения: 1 818
Добро утро,поспалани! Hug
Наслуки,супер е сладкишето...при първа възможност ще го направя .
Вълшебна,и аз винаги съм си мечтала за микроскоп,ако ми попадне и аа с часове ще седя с него
.

# 77
  • Мнения: 1 035

Момичета , днешния ден е особено специален за мен...Преди точно седем години казах"ДА" на така обичания си съпруг .Почерпете се за наше здраве .Снощи си спретнахме чудно купонче в къщи с най- близките ни хора. Изненадата беше когато си облякох сватбената рокля ,а Бонев част от костюма...Има много снимчици .Като въведа къщата в обичайния си ред ,ще ви пусна няколко .А и тогава ще пиша повече.Въпреки ,че малък Сечко пак ни се ядоса ,желая ви прекрасен ден!

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 11:12 от Тъща 3

# 78
  • Мнения: 1 818
Тъщичке...Честита ви годишнина!Още 100 години да сте заедно ,да се обичате и да се радвате на красивите си дъщерички!  bouquet
Благодаря за почерпката...ах,тези ягоди...винаги ги свързвам с Любовта и с Деня на влюбените!

# 79
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добро утро момичета Hug

Наслуки,страхотно изглежда сладкишчето копнах си го заедно със снимчицата,при първа възможност ще го направя Heart Eyes Peace

Габи,не спинкаме,но май съботно-неделно като всички сме у дома не остава време за писане Wink

Тъщичке,честита ви годишнина,пожелавам ти дълги години щастлие,любов и разбирателство с половинката:
                       

# 80
  • Мнения: 179
 smile3525 4естита годи6нина на Тъ6та3,да сте здрави и 6тастливи и много да се оби4ате.  Да са живи и здрави вси4ки,които празнуват днес.

# 81
  • Мнения: 11 607
Малко със закъснение.......Иве, честит рожден ден! Бъди здрава и много, много щастлива!
На Тъщата и Тъста......дълги години тъщен живот и да доживеят до дълбоки старини в сговор и любов!  bouquet

Ех..с тез еклери...ще накарам мама най-накрая и ние да ги направи....Свате, аз имам шприц Mr. Green.....

После ще чета по-задълбочено, че я карах диагонално Embarassed.....Пак ще пиша, но да ви пусна снимките от вчерашното ни хайманосване.....Исках да се махна от Благоевград,че ще изкукуригам от кофти настроение.....


Кучето и Котката(вчера щяхме да ги свалим от колата...мноооого се дразнеха!)
Тя - С шейната под наем....1час - 5лв.
Той
То...Мишката
Пистата, незнам как се казва на Боровец...Определено повече ми х … природа...все още
Лифта, под лифта 2 чая струваха 5лв., а за българи - 3,50
Гейзера в Сепарева баня
Повече информация за гейзера
Овчаревския водопад - със стрелка съм го отбелязала къде е точно

# 82
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Аууу,мамо Ц,страхотни снимки,искам и аззззз..... newsm45

Моя мъж отиде днес на вилата в Царичина,аз заради кашлицата на дребното не посмях да отида с него Tired

# 83
  • Мнения: 1 035
Благодаря на всички за прекрасните пожелания!
Пиги, безкрайно съм ти задължена за изчерпателната информация и за кафето от вчера  bouquet
Юлето надявам се че, всичко ще приключи като при Пиги Praynig
dohЧестито зъбче на Нели Д
Пешеходка, а снимки??????????
А среща с пловдивските мами ,Мимоза?  Бреййййййййй,че съм любопитна и досадна...
ЕЙ, тия еклери ....вчера видях в магазинчето че има .Ще взема да си купя ...че много ми се видя трудничка рецептата ,а ми се приядоха ...Хем Габи както ги е подредила
Вълшебна, честита придобивка ! Чудесна идея за подарък -ще запомня!
Наслуки, пайчето изглежда много вкусно и лесничко ....май ще взема да поглезя всички в къщи с него  chefЗа подаръчето  newsm34
Цоци, радвам се за вашия съботен излет .Прекрасна природа..... " кучето",  "котката" и "мишката " Heart Eyes
Цитат
  Да са живи и здрави вси4ки,които празнуват днес.
Да ,да са живи и здрави всички с името Валентин и Валентина!
Освен това една съседка ми каза, че днес в църквата раздавали питка с мед за здравето на децата.Ето повод за всички сръчкни ръце...(Габи , снощи и аз като теб направих едни блюда....е ,не толкова добри ,но виж как изглеждаха моите сърми с боб   smile3509http://images23.snimka.bg/005131115.jpg.
И една снимчица от снощния купон ( толкова много снимки има.....но този мой мъж е толкова неприличен и еротичен ,че не са за показ Joy Joy Joy smile3509http://images23.snimka.bg/005131117.jpg.
Пожелавам ви един мързелешки следобед и много успешна седмица Hug

# 84
  • Мнения: 293
здравейте мили мами. мноооооога отдавна не съм ви чела   Embarassed ама...всичко като се струпа наведнъж   Mr. Green приместихме Митко в друго училище и поне с него вече няма проблеми- за незнаещите Митко е нашето.."куче"-според подредбата на Цоци.котето ни- Габи де - се стресна от солфежа/ а майка и от цената/ и май ще се откажем от музикалното. Мишока ни-Мимка, заряза пиколото/малка флейта/ и реши ,че иска да свири на алтхорна.....та тича майка им да ги води по уроци, училища,оркестри......... #Cussing out на нашия тати му изтече срока на шофьорската книжка и нали се сещате кой ги кара навсякъде....мама. като за капак колата се развали и чакаме да ни изпратят часта- дано е вече тази седмица, защото както си карам и тя просто спира или се форсира или... прави каквото и скимне  #2gunfire а като пътуваме от село е лудница като тръгнем с маршрутката.и накрая подготвяме голям концерт за велик ден ........вярвам ,че разбирате защо напоследък хич не ми остава време за компа.  Цоци супер снимки- припомних си почивката ни лятото в Сапарева баня- два пъти ходих до Овчаринския водопад, но през зимата е .......красота.иначе не унивай- всичко съдейства за добро..... ще се намери изход от положението. на всички останали мами   newsm51

# 85
  • Мнения: 188
 ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ТЪЩА3-ВСЕ ТАКА УСМИХНАТИ,ЩАСТЛИВИ И ВЛЮБЕНИ ДА СТЕ И НА ЗЛАТНАТА СИ СВАТБА!
 
Успешна седмица на всички!

# 86
  • Мнения: 183
Здравейте мами!!!
Цоци много съжалявам,не можое ли да се борите някак против строуежа?!Че малко ли се построи в таз държава?!Като знам ние мъничките с какви усилия вървим напред,а тези големите просто не ни забелязват когато ни смачкват...Много мъчно ми стана като прочетох!!!Съжалявам!!!Гадове...

Джулка да ти кажа това със зъбите си е просто...Аз също цял живоат съм имала проблеми,и за моя зла участ на мен са се метнали двама от синовете ми,дори за малкия преди да навърши две години тичахме,щото се наду,и беше много зле...А тези само чакат да те видят притеснена и започват с изнудването...


Аз често ви чета,но като няма с какво кой знае да се похваля...А и тези записвания в ДГ ме тресът още,та място трудно си намирам...Омръзна ми тази несправедливост,тази игра със нас мишките,тази гавра...Ми аз съм Лъвица-зодия,и имам много голяма гордост,е не мога да си я подтъпквам,съжалявам...Ще взема да си събера багажа,и накъдето ми видят очите...Сериозно...

Но вчера вечерта бяхме на гости при Теди!!!Благодаря!!!  bouquetМного ми беше приятно,ако не възразява някой ден ще повторим!!!Поздрави!!!

# 87
  • Мнения: 11 607
Касандра защо си с изцяло ново име, статус? Може и на скайпа, и на ЛС.....

# 88
  • Мнения: 183
Касандра защо си с изцяло ново име, статус? Може и на скайпа, и на ЛС.....
Онзи ден нещо не можех да вляза дълго време,и нали съм запалянко на тема стачки,реших да не са ме изхвърлили,и се регистрирах от другият компютър,уж да пробвам пък то нещо си остана,и сега като вляза от него ми изписва това име...А от другият съм си Червената Шапка,но нали много разбираот тези неща...
а и време няма да го оправя,пък сега другият е зает и...Дълга и широка...Поздрави!!!

# 89
  • София
  • Мнения: 353
Наслуки, мисля че микроскоп ще е чудесен подарък за рожден ден. Моите каки са на 9 и на 8 години. Точно за такава възраст е подходящ според мен. А паят ти изглежда много добре. Ние днес правихме чиизкейк, но от тези, гръцките,  които са полуготови и трябва само да си приготвиш крема. Правих скоро и една бадемова торта на същата фирма. Всичко е готово за 20-тина минути. Бързо, лесно и вкусно! Peace

Тъща 3, честита годишнина! Щом сте си влезнали в дрехите от сватбата, значи не сте се променили. Пожелавам ви и на златната ви сватба да изглеждате така добре!

Мамо Цоци, как са зачервили бузките "животинките" ти! Другия път си носете ваша шейна и термос с чай! Grinning

Каишка, дано си заслужава това късане на нерви. Пожелавам на децата ти да станат известни музиканти и да ни каниш на концерти с тяхно участие! А ремонтът на колата да ви излезе по-ефтино.

Ние с Дани днес ходихме на МОЛа на триизмерно кино. Гледахме филм за акулите. Усещането е невероятно! Все едно плуваш сред рибите. Аз се бях приготвила да гледам някакви страхотии, а се оказа че филма беше много спокоен. Заслужава си да се види!

Хайде стига за днес! Спорна седмица ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт