Chipolino или Cangaroo-каква количка ще ми препоръчате?

  • 62 176
  • 362
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 773
УЖАСНО доволна съм от Cangaroo Cruiser. Много удобна, минава абсолятно на всякъде , не се усещат камъни и други препятствия. Коша е много голям и стабилен. Не е мръднала. Просто е страхотна.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 558
Имах възможност да пробвам този модел на Чиполино http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2856  Доста сполучливо е направен Peace Леко се надига на задните си колела, те имат голям диаметър което е предимство по неравните улици, има дъждобран, чанта, покривало за крачетата.
Въобще се "държеше" много добре при бутане /  ползвала съм доста - общо 13 бр. различни модели и марки колички с двете си деца. Идеална количка няма!/

# 17
  • Мнения: 225
 Имаме модел Даяна на Кенгару (първата и единствена която сме купили засега, в смисъл няма с какво да я сравня)... ами... според мен е маневрена, като кг добре за цената си- 202 лева, сенника е голям, багажника е достъпен при напълно легналото положение, има две отделни дръжки, чиято височина се регулира, само мисля че е малко тесничка, сега особено зимата когато детето е по-навлеченичко с космонавт.Когато я купувахме я сравнявахме с чиполино пуки, тя е същата като вместимост (не е по-широка). За двете отделни дръжки ми бяха казали в магазина че при сгъването на количка с две дръжки тя става по-компактна отколкото ако е цяла- нека другите с повече опит да коментират това. Ако е вярно и багажника на колата ти   (ви) е малък това не е без значение. Нашият багажник е голям и не мога да преценя.

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 22:09 от antoanetastat

# 18
  • Мнения: 148
Гледам,че най-харесвани от Cangaroo са "Виктория" и "Даяна",но тъй като ще родя през май и зимен кош за новородено няма да ми трябва интересува ме удобни ли са съвсем малки бебета.И друго,което ме вълнува newsm78 newsm78 стават ли по-късно и за лятна количка или е по-удачно да се сменят. newsm78

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Гледам,че най-харесвани от Cangaroo са "Виктория" и "Даяна",но тъй като ще родя през май и зимен кош за новородено няма да ми трябва интересува ме удобни ли са съвсем малки бебета.И друго,което ме вълнува newsm78 newsm78 стават ли по-късно и за лятна количка или е по-удачно да се сменят. newsm78

И двете колички са комбинирати, т.е като се обърне посоката на движение от зимна, става лятна количката. Ако отидеш в магазин, в който продават колички, ще ти деменстрират как става обръщането.

# 20
  • Мнения: 148
Marulka S много благодаря за информацията,само че ти защо после си си купила и Чиполино Каролина щом като стават и за лятото?

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Marulka S много благодаря за информацията,само че ти защо после си си купила и Чиполино Каролина щом като стават и за лятото?

Защото Викторията я оставихме при свекървата, трябваше всеки път като ходим да мъкнем и количка, та за това я закарахме там, а и да я пазим, че един ден се надяваме и второ бебче да гледаме с нея.
Незаменим е коша на Викторията, в него съм побирала неимоверни количества покупки, просто е огромен.

# 22
  • Мнения: 1 650
Ако някоя е от Пловдив, може да си поръча Chipolino от немския ebay.
За другите - препоръчва се от Щатите
http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1 … oentrypage=search

 Joy

# 23
  • Мнения: 743
Cangaroo Exclusive невероятна количка ,здрава,с голям кош ,маневрена ,големи гуми с много хубави амотисьори ,много готин дизайн ,много си я обичам ,служи ми вярно вече 17 месеца  Grinning
На Чиполино им викат "Чуполино"  Joy За мен не стават ,ама това си е мое мнение  Peace

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Само не Чиполино,много се чупят. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 408
Много съм доволна от Кенгуру Виктория, стабилна количка, проходима при трудни условия, удобна за мен и за бебето.
и аз така.много съм доволна!

# 26
  • Мнения: 655
За Кенгуру нищо не знам, но Чиполино не взимай в никакъв случай! В иден магазин на Константин Виличков 61А има прекрасни полски колички, вчера гледах 1 за една приятелка. 230лв или нещо от сорта и са много добри с много функции. 9204817 е номера на магазина, ако те устройва провери-наистина прекрасни са количките, забравих на коя марка бяха, но са полски и много здрави и красиви-с комарник, непромукаем плат... Аз си падам по скъпите модели като Бугабу и Стоук и щом тази ми е харесала толкова значи не е случайна.

Eдит: Ето намерих ги в сайта на магазина http://moebebe.com/ още на първата страница са показани количките. Марката била Galiani. Има два модела, почти еднакви са.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз купих на сина ми Чиполино Лола и съм страшно доволна от избора си. Количката не е скъпа - 240 лева с дъждобран. Широка е с големи гуми и се оказа много здрава.

и аз имах такава, много съм доволна от нея...а сега даже гледах че я има намалена и за 180 лв....май толкова беше....

# 28
  • Мнения: 6 442
Ако някоя е от Пловдив, може да си поръча Chipolino от немския ebay.
За другите - препоръчва се от Щатите
http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1 … oentrypage=search

 Joy
Ауу,аз си мислех,че само в БГ си ги имаме.А като гледам,май са им доста по-солени цените...
И защо трябва да е от Пловдив,за да си поръча от там? newsm78

# 29
  • Мнения: 2 231
Pyrwata mi kolichka beshe Chipolino Pooky. Mnogo sym dovolna. Sravnitelno leka e(okolo 10 kg) i za cenata si ima vsichki ekstri. Niamam mnenie za Cangaroo no opredeleno moiata Pooky ne e mrydanala veche 7m. Cvetovete sa i syshtite, ne skyrca, a i za men e goliam plius che moje da se maha i sennika i borda i kato hodim niakude iz hodelite na pochivka ia vzimame polurazkostena s nas. Sega shte ia dam na druga bydeshta mama zatova si kupih i az karolina.

Общи условия

Активация на акаунт