Въпрос за фотоепилацията

  • 3 495
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 952
dendy и аз се обръщам към теб защото мисля да се насоча и аз към Варна.Не че в Русе няма, има и фото и лазер ама засега няма добри отзиви има само изгорени  и с други подобни оплаквания. Значи пишеш че цената за мишници и слабини е 100лв но тази цена  като пакет услуга ли е или мога поотделно например само слабини,щото аз там искам заради подкожните които получавам. И ще ти представлява ли проблем да вземеш някакъв ценоразпис за да се ориентирам и ако можеш после ще ти дам имейла си да ми го пратиш там или на лични. Предварително ти благодаря Laughing

# 16
  • In transit
  • Мнения: 11 826
dendy и аз се обръщам към теб защото мисля да се насоча и аз към Варна.Не че в Русе няма, има и фото и лазер ама засега няма добри отзиви има само изгорени  и с други подобни оплаквания. Значи пишеш че цената за мишници и слабини е 100лв но тази цена  като пакет услуга ли е или мога поотделно например само слабини,щото аз там искам заради подкожните които получавам. И ще ти представлява ли проблем да вземеш някакъв ценоразпис за да се ориентирам и ако можеш после ще ти дам имейла си да ми го пратиш там или на лични. Предварително ти благодаря Laughing

Докато dendy отговори   bouquet да се включа и аз с отзиви от Скин лайн. Направила съм вече няколко процедури..4 или 5. Принципно лекраката каза, че се ходи всеки месец, аз ходя на 2 защото не са излезли по-рано. Още след първата процедура опадаха над 80% от космите на третираната зона, следващите ходения са поддържащи. На горната устна е по-слабо изразен ефекта, но там съм правила 2 процедури, а и космите са по бледи и май не ги хваща лазера добре. Цените последно бяха мишници + триъгълник -100 лв. А забравих да спомена, че приятелката ми също направи 2 процедури и е много доволна.

# 17
  • Мнения: 952
мерси за бързото включване mikkey  Laughingрадвам се че и ти си доволна защото и аз съм се насочила към Скин Лайн и колкото повече мнения толкова подобре. Принципно ме устройва това идване 1път месечно и ли 1 път на два месеца защото все пак ще се пътува а ако трябвяше по начесто дасе ходи едва ли щях да се навия.То махането на тия космърлаци златно щеше да ми излезе Mr. Green Mr. Greenа как са другите цени?

# 18
  • Мнения: 3 010
В момента има 20% отстъпка на всички зони  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 102
А някой да има мнение за Пловдивски салони.И аз искам но не знам къде да се насоча.Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.  bouquet

# 20
  • Мнения: 952
В момента има 20% отстъпка на всички зони  Laughing

До кога важи това намаление? края на месеца или...

# 21
  • Мнения: 2 142
Момичета, за да не отварям нова тема някой може ли да ми препоръча студио за лазерна епилация в София. Сега се почиствам с коло, но ми се иска след като родя да се подложа на друг вид интервенция над гадните косми. И понеже съм светла, да не кажа руса по природа, кое ще ми повлия фото или лазер? Благодаря!

# 22
  • In transit
  • Мнения: 11 826
В момента има 20% отстъпка на всички зони  Laughing


До кога важи  отстъпката? Ох , не съм видяла, че са те питали вече Sad

Момичета, за да не отварям нова тема някой може ли да ми препоръча студио за лазерна епилация в София. Сега се почиствам с коло, но ми се иска след като родя да се подложа на друг вид интервенция над гадните косми. И понеже съм светла, да не кажа руса по природа, кое ще ми повлия фото или лазер? Благодаря!
Ако са светли космите ти, няма смисъл да ходиш на фотоепилация, само ще си хвърлиш парите на вятъра. Най-добре се консултирай с дерматолог, кое е подходящо за теб.

Общи условия

Активация на акаунт