Режимите на Ипократис 3

  • 15 460
  • 375
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 23 309
Привет И ПОТОП!!! Днес,освен,че е неделя-ден за потоп,искам да ви черпя за рождения ден на моето дете,което вече стана на 5г.Успях на всички момичета,новозаписани в темата и се извинявам на тези,които ще подразня с виртуланата почерпка. Simple Smile


# 316
  • София
  • Мнения: 2 024
ДесиХ2, живо и здраво да ти е детенцето! Да расте умно, весело, щастливо! Много да ви радва!!!   bouquet

# 317
  • София
  • Мнения: 242
 nbirthdayЧестит Рожден Ден на Дани!!! Да е здрав, щастлив и много палав! Да носи много радост на мама и тати! smile3510
Але, добре дошла!

# 318
  • Мнения: 910
Честит рожденик,Деси!Да ви е жив и здрав и много да ви радва!  bouquet
Але,успех!  bouquet

# 319
  • София
  • Мнения: 1 402
  bouquet Деси да ви е живо и здраво детето.

Julie дано да са се оправили децата, а след тези проблеми как имаш силата да продължиш с диетата не знам .... браво  Hug

# 320
  • Мнения: 1 599
   newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕТЕНЦЕТО ТИ ДЕСИ!!   bdbaloni

  party023 БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И МНОГО ЗДРАВЕ И  ЩАСТИЕ МУ ПОЖЕЛАВАМ... МНОГО ДА ТЕ РАДВА!!!  Tada

Аз виртуално си хапнах от сладките

Само да кажа 2ри ден съм много стриктна (днес само размених обяда с вечерята...но по изключение може).ходих и да поспортувам... и нямам никакви нарушения..решила съм потопа да не е в петък....а в неделя така,че 9 дни без потоп... newsm44  newsm44
 newsm39

# 321
  • Мнения: 546
Ахой!
Успех, Але! Бързо и безпроблемно да сваляш килограмчета!
Браво, Доня! Дерзай!  Peace
ДесиХ2, честит рожденник! Да ти е жив и здрав! Много късмет и щастливо детство му желая!  Hug
Само така, Ая. Продължавай в същия дух!
Аз тази седмица не съм мръднала.  Weary А след вчерашния потоп, съм в + Но само някакви си 600 грама. Ако и тази седмица задържа, не знам какво ще правя. Така добре тръгнаха нещата в началото smile3506

# 322
  • Мнения: 750
ДесиХ2, да ти е живо и здраво детенце и много да те радва !
Добре дошла на  Ale  Hug
Julie,  много добри новини, радвам се, предполагам че толкова си се притеснявала, че все едно си била на диета.
Нещо не разбирам, как оценявате че сте напълняли/отслабнали, 600грама newsm78, аз от сутринта до вечерта имам разлика в кантара м/у кило, кило и половина?

# 323
  • Мнения: 3 861
Деси, честито и от мен!  bouquet

Аля, добре дошла в отбора

Джули, радвам се, че децата са по добре  Peace

Момичета месото ли се заместваше с яйца???
Днес на обяд по някакъв спомен заместих шунката с две яйца по панагюрски с една лъжичка кисело мляко и една идея масло, дано не съм оплела много конците

# 324
  • Мнения: 1 014

Момичета месото ли се заместваше с яйца???
Днес на обяд по някакъв спомен заместих шунката с две яйца по панагюрски с една лъжичка кисело мляко и една идея масло, дано не съм оплела много конците


Точно така, за яйцата де, а за маслото и киселото мляко - 20 коремни преси и ти се опростяват  Laughing

# 325
  • Мнения: 3 861

Момичета месото ли се заместваше с яйца???
Днес на обяд по някакъв спомен заместих шунката с две яйца по панагюрски с една лъжичка кисело мляко и една идея масло, дано не съм оплела много конците


Точно така, за яйцата де, а за маслото и киселото мляко - 20 коремни преси и ти се опростяват  Laughing

понеже днес ме чакат 100 по програма, нека да са 150  Crazy Crazy Crazy

# 326
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А нова тема няма ли да има ? Малко се пооляхме тука а Simple Smile

# 327
  • Мнения: 6 029
Пуки ще пусне нова темичка Wink
Аз днес съм си режимна, прегрешения нямам Grinning
Лека нощ на всички!

# 328
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А и аз съм си на режимчето , че иначе бой бой .

# 329
  • Мнения: 23 309
Благодаря за пожеланията,момичета.Прекарахме чудесно,децата дивяха,останаха много доволни.Сега стаята е барикадирана от подаръци ,торби,кашони. :О Утре ме чака голямо истене и подреждане.Досега сглобявах една джага,вече и това имаме у дома. Simple Smile Познайте кой ще трябва да играе най-много.Ама може после да напредна и даже на турнири по джаги да ходя Simple Smile Ще ви пусна снимки от партито тези дни.Аз продължавам с потопа,днес не прекалих с количествата на храните,а с вида им.Сега хапвам торта,ама е супер вкусна.Утре на режим,че тези дни малко прегреших по стечение на обстоятелствата и пътуването.Дребния тръгва на градина и ще мога да ходя на фитнес,че другата седмица съм при Ипо  и часът на истината. Simple Smile Лека от мен...

Общи условия

Активация на акаунт